Kalkulator zdolności kredytowej
ofin.plKredyty hipoteczneKalkulator zdolności kredytowej

Kalkulator zdolności kredytowej

Kalkulator zdolności kredytowej to narzędzie, dzięki któremu szybko i łatwo możesz obliczyć swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, jakie są twoje szanse na otrzymanie kredytu. W kalkulatorze zdolności kredytowej należy podać informacje o dochodach, miesięcznych wydatkach i liczbie osób na utrzymaniu, ale też o kwocie obecnie posiadanych zobowiązań. Kalkulator na tej podstawie obliczy twoją zdolność kredytową, co pozwoli na oszacowanie swoich szans na otrzymanie finansowania z banku. W przypadku kredytów hipotecznych banki często nie ustalają odgórnie limitów finansowania. Zależą one w dużej mierze od wartości nieruchomości i wkładu własnego.

Jak obliczyć zdolność kredytową i wysokość raty kredytu hipotecznego?

Kalkulator zdolności kredytowej - co to takiego?

Kalkulator zdolności kredytowej to narzędzie, dzięki któremu można bez problemu oszacować swoją zdolność kredytową. Ta natomiast może powiedzieć wiele o szansach na otrzymanie kredytu oraz jego potencjalnej kwocie. Sprawdzenie swojej zdolności kredytowej jest więc pierwszym krokiem do ubiegania się o finansowanie.

Kiedy warto skorzystać z kalkulatora zdolności kredytowej?

Z kalkulatora zdolności kredytowej warto skorzystać, kiedy zastanawiamy się nad zaciągnięciem zobowiązania. Bank przed udzieleniem kredytu i tak sprawdza naszą zdolność kredytową, więc dzięki kalkulatorowi można już na wczesnym etapie oszacować swoje szanse i wybrać odpowiednią ofertę.

Jak działa kalkulator zdolności kredytowej?

W kalkulatorze zdolności kredytowej online należy podać wszelkie informacje potrzebne do obliczenia zdolności kredytowej. Są to:

  • miesięczne dochody,
  • miesięczne wydatki,
  • liczba osób na utrzymaniu,
  • miesięczna kwota obecnych zobowiązań.

Korzyści korzystania z kalkulatora zdolności kredytowej

Dzięki kalkulatorowi zdolności kredytowej można już na wczesnym etapie oszacować swoją pozycję w negocjacjach z bankiem. To spore ułatwienie, bo minimalizuje szanse na zaskoczenie negatywną decyzją kredytową po przejściu całego procesu ubiegania się o kredyt. Dlatego też jeszcze przed złożeniem wniosku warto skorzystać z darmowego kalkulatora zdolności kredytowej online.

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5