MONEVIA - opinie i kalkulator pożyczek dla firm

MONEVIA
4.5
1200
24 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

MONEVIA Informacje o firmie

MONEVIA to firma oferująca nowoczesną metodę finansowania firm. Jako alternatywę dla kolejnej pożyczki czy kredytu, MONEVIA oferuje przedsiębiorcom możliwość sprzedaży faktur wystawionych z odroczonym terminem płatności. Otrzymaną gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel. Firma MONEVIA finansuje faktury w PLN i EUR. Minimalna kwota faktury, zależnie od waluty, wynosi od 700 zł lub od 200 euro. Dłużnik musi spłacić fakturę w określonym w umowie terminie. Ze względu na wygodę przedsiębiorców z gotówki za fakturę można korzystać o wiele wcześniej, bo nawet na 90 dni przez spłatą długu. Firma nie nalicza dodatkowych odsetek i opłat za opóźnienia w spłacie do 30 dni po ustalonym terminie.

 • Sprzedaż faktur przebiega w 100 proc. online.
 • MONEVIA nie bada zdolności kredytowej przedsiębiorcy i jego historii w BIK.
 • Finansowanie dostępne niezależnie od okresu działalności firmy, również dla startupów.
 • Szybki i prosty proces finansowania online – wypłata środków w jeden dzień.
 • Szansa na finansowanie do 100 proc. wartości faktury brutto.
 • Do 50 000 zł finansowania na start, bez zabezpieczeń majątkowych i formalności.
 • Stała prowizja za finansowanie, bez naliczania opłat dodatkowych i odsetek za opóźnienia do 30 dni. Prowizję można wrzucić w koszty prowadzenia działalności.

Jak wziąć pożyczkę w MONEVIA?

Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, który wyjaśni w jaki sposób najłatwiej uzyskać finansowanie w MONEVIA. Zapoznaj się!

 • Klienci zainteresowani otrzymaniem finansowania w MONEVIA powinny wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej firmy. Wymaga on podania numeru NIP firmy, imienia i nazwiska właściciela oraz adresu email i numeru telefonu. Po wysłaniu formularza, najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych otrzymamy dostęp do konta. Następnie pozostaje nam czekać na telefon od doradcy MONEVIA.
 • Podczas rozmowy telefonicznej, doradca przedstawi nam szczegółowe informacje dotyczące oferty faktoringu w MONEVIA oraz korzyści, jakie może uzyskać nasza firma. Sam kontakt z konsultantem do niczego nie zobowiązuje, więc będziemy mogli na spokojnie przemyśleć ofertę.
 • Po rozmowie z doradcą możemy otrzymać bezpłatnie limit kredytowy, nie mniejszy na start niż 50.000 zł (docelowo nawet do 250 tys zł lub więcej).
 • Kolejnym krokiem będzie przesłanie drogą elektroniczną faktury, za którą MONEVIA może wypłacić nawet 100 proc. wartości brutto.
 • Po zatwierdzeniu transakcji otrzymamy na konto wartość faktury pomniejszoną o prowizję. Wypłata pieniędzy następuje w jeden dzień, a środki uwolnione z faktury można przeznaczyć na dowolny cel.

Rodzaje usług w MONEVIA

Sprzedaż faktur w MONEVIA pozwala wykorzystać gotówkę zamrożoną w formie faktur niewymagalnych. Może to być atrakcja alternatywa dla kredytów i pożyczek dla firm, która jednocześnie zapewni rozwój i bezpieczeństwo finansowe przedsiębiorstwa. MONEVIA nie wymaga skomplikowanych formalności i długoterminowych umów współpracy, ponieważ każda faktura to oddzielna transakcja.

W przeciwieństwie do faktoringu tradycyjnego, MONEVIA nie stawia wymagań dotyczących poziomu obrotów firmy. Klienci mogą sprzedać dowolną liczbę faktur, nawet te o niskich nominałach. Mogą to być pojedyncze należności lub całe pakiety. Wygodne zarządzanie należnościami umożliwia darmowa platforma online firmy MONEVIA.

Kolejne faktury w MONEVIA

MONEVIA zapewnia łatwo dostępne źródło finansowania dla firm, przyznając im określony limit kredytowy i wypłacając środki za sprzedaż faktury. Jeśli przedsiębiorca posiada większą wartość faktur niż przyznany limit kredytowy, MONEVIA podwyższy ten limit bezpłatnie. Łączną wartość faktur, które można sprzedać jednorazowo, określa limit sprzedaży dostępny na Platformie Monevia. Na początku wynosi on 50 000 zł, a jego wysokość może ulec zmianie zależnie od przebiegu współpracy lub indywidualnych negocjacji. Gdy dłużnik spłaci zobowiązanie, limit ulega odnowieniu. Za skorzystanie z faktoringu MONEVIA naliczana jest tylko jedna, indywidualnie kalkulowana prowizja za transakcję, pobierana z kwoty wykupionej faktury. Po sprzedaży faktury nie są pobierane dodatkowe opłaty, prowizje czy odsetki.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

MONEVIA dba o bezpieczeństwo finansowe swoich klientów dostarczając takie narzędzia, jak platforma do zarządzania wierzytelnościami oraz weryfikacja płatników faktur pod kątem ich wypłacalności. W przypadku przedsiębiorców, MONEVIA nie wymaga weryfikacji oraz BIK przedstawiania dokumentów finansowych. Oceniana jest przede wszystkim wiarygodność finansowa naszego kontrahenta.

Opinie o MONEVIA

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o MONEVIA
Nazwa firmy
Monevia Sp.Z.o.o.
Adres
Słowackiego 1,
85-008 Bydgoszcz
telefon
52 525 77 10
Adres strony
www: monevia.pl
Godziny pracy
pn. - pt.: 8:00 - 16:00 sb. - nd.: nieczynne
Adres e-mail
monevia@monevia.pl
Wniosek

Podobne produkty