Super Grosz - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Super Grosz
4.9
1200
11 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Super Grosz - informacje o firmie

Firma SuperGrosz działa na polskim rynku pozabankowym od listopada 2015 roku. Od tego czasu zdążyła zdobyć zaufanie klientów, oferując atrakcyjne pożyczki ratalne do 15 000 zł na 48 miesięcy . SuperGrosz posiada w 100% polski kapitał. Stale rozwija swoje produkty, dostosowując warunki pożyczania do potrzeb klientów. W jasny i przejrzysty sposób informuje o warunkach pożyczania, w tym o kosztach pożyczek. Wszystkie opłaty są widoczne w kalkulatorze pożyczkowym na stronie internetowej firmy. SuperGrosz dba o jakość obsługi i zapewnia wielokanałowe wsparcie konsultantów.

 • SuperGrosz specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Stali klienci mogą pożyczyć nawet 15 000 zł.
 • Okres kredytowania mieści się w przedziale od 4 do 48 miesięcy. Osoby, które po raz pierwszy korzystają z oferty SuperGrosz, mają prawo do darmowej pożyczki. Muszą zwrócić pieniądze w ciągu 30 dni.
 • Nowi klienci firmy SuperGrosz mogą pożyczyć od 1000 do 10 000 zł.
 • SuperGrosz daje możliwość wnioskowania o pożyczkę przez telefon.
 • Weryfikacja tożsamości jest możliwa na trzy sposoby: przez przelew weryfikacyjny, system Konto X lub czek Giro.
 • SuperGrosz informuje o przyznaniu pożyczki, wysyłając SMS lub wiadomość e-mail.
 • Pożyczkobiorca może otrzymać środki na konto lub osobiście odebrać gotówkę w placówkach Poczty Polskiej bądź Banku Pocztowego.

Super Grosz - jak wziąć pożyczkę

Procedura kredytowa w SuperGrosz jest prosta i zapewnia wiele udogodnień dla klientów. Nie trzeba mieć konta bankowego, aby aplikować o zastrzyk gotówki! Przeczytaj nasz krótki przewodnik po pożyczce krok po kroku.

 1. W pierwszym etapie należy zadecydować o kwocie pożyczki i terminie jej spłaty. To ważne wybory. Pożyczając zbyt dużo, można narazić swoją wiarygodność finansową. Tym bardziej, że SuperGrosz proponuje wysokie kwoty pożyczki ratalnej. Już nowi klienci mogą starać się o 10 000 zł. Co więcej, w przypadku pierwszej pożyczki RRSO wynosi 0%. Warunkiem jest spłata długu w ciągu 30 dni. W razie braku zwrotu pieniędzy zgodnie z warunkami promocji, pożyczkobiorca ponosi koszty pożyczki określone w warunkach umowy pożyczki ratalnej. Maksymalna kwota w przypadku stałych klientów wynosi 15 000 zł. Pieniądze należy zwrócić w terminie od 4 do 48 miesięcy.
 2. Drugi etap polega na złożeniu wniosku. SuperGrosz nie wyklucza osób bez dostępu do internetu. Daje możliwość złożenia wniosku online lub wnioskowania o pożyczkę przez telefon. Wystarczy przekazać konsultantowi niezbędne dane.
 3. Następnym krokiem jest weryfikacja tożsamości. SuperGrosz pozwala potwierdzić swoje dane na trzy sposoby. Pierwszy z nich to tradycyjny przelew weryfikacyjny, czyli przelew 1 zł z konta pożyczkobiorcy na konto pożyczkodawcy. Drugi to system Konto X. Polega na potwierdzeniu tożsamości za pomocą danych wykorzystywanych podczas logowania do platformy online swojego konta bankowego. Trzecim sposobem jest czek Giro, idealna metoda dla osób bez konta bankowego. To weryfikacja danych za pomocą dowodu osobistego, okazywanego w momencie odbioru gotówki w urzędzie pocztowym.
 4. Ostatni etap wiąże się z oczekiwaniem na decyzję kredytową. Serwis SuperGrosz jest w pełni zautomatyzowany, dlatego odpowiedź przyjdzie błyskawicznie. Cała procedura wnioskowania o pożyczkę trwa nie więcej niż kilka minut. W przypadku pozytywnej decyzji i weryfikacji przez system Konto X, pieniądze są natychmiast gotowe do wypłaty. Wybierając weryfikację z czekiem Giro, należy poczekać na SMS potwierdzający przyznanie pożyczki, a następnie udać się do najbliższego oddziału Poczty Polskiej. Nie zapomnijmy o dowodzie osobistym!

Rodzaje pożyczek w Super Grosz

Instytucja pozabankowa SuperGrosz proponuje klientom pożyczki na raty w wysokości od 1000 do 15 000 zł. Osoby, które wnioskują o pożyczkę po raz pierwszy, mogą skorzystać z pożyczki udzielonej na warunkach promocyjnych z RRSO 0%. Pożyczkobiorca będzie zwolniony z kosztów, pod warunkiem zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni. Brak spłaty w wyznaczonym terminie skutkuje naliczeniem opłat zgodnie z warunkami umowy pożyczki ratalnej. Okres kredytowania z wyjątkiem pierwszej darmowej pożyczki wynosi od 4 do 48 miesięcy. Jeśli wniosek zostanie odrzucony, klient może aplikować kolejny raz po upływie 30 dni. Możliwa jest wcześniejsza spłata pożyczki. Zwrot pieniędzy przed terminem wyznaczonym w umowie skutkuje pomniejszeniem kosztów, które należałoby ponieść w przypadku spłaty zgodnie z harmonogramem.

SuperGrosz - koszty przedłużenia pożyczki

SuperGrosz pomaga klientom, którzy nie mogą spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie. Warunkiem jest jak najszybszy kontakt z konsultantami, którzy postarają się znaleźć optymalne rozwiązanie. W celu uzyskania porady, należy skontaktować się z infolinią pod numerem telefonu 22 102 15 00 w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta. W razie braku spłaty pożyczki na czas, pożyczkodawca ma prawo naliczyć odsetki karne oraz dodatkowe opłaty za wezwania do uregulowania długu. Ponadto, może podjąć działania windykacyjne, których celem jest jak najszybsze odzyskanie wierzytelności.

Kolejne pożyczki w Super Grosz

SuperGrosz nie pozwala wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą bieżącego zadłużenia. Można posiadać tylko jedną aktywną pożyczkę w tym samym czasie. Taka zasada chroni przed spiralą zadłużenia, do której może prowadzić zbyt częste i nieświadome zadłużanie się. Spłata kilku zobowiązań finansowych jednocześnie jest trudna, a wszelkie opóźnienia w płatnościach prowadzą do przykrych konsekwencji, nawet do spotkania z komornikiem. Warto wnioskować o kolejną pożyczkę po spłacie poprzedniej, ponieważ SuperGrosz zwiększa dostępną kwotę. O ile nowi klienci mogą pożyczać maksymalnie 10 000 zł, na powracających pożyczkobiorców czeka nawet 15 000 zł. Okres kredytowania wynosi 48 miesięcy, dlatego również wysoką pożyczkę można w prosty sposób spłacić.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

SuperGrosz pożycza odpowiedzialnie, dlatego weryfikuje obecność swoich klientów w bazach danych. Musi mieć pewność, że pożyczkobiorca zwróci dług w terminie. SuperGrosz korzysta z następujących baz danych:

 • Biuro Informacji Kredytowej S.A,
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Kto może wziąć pożyczkę w Super Grosz

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Numer pesel

SuperGrosz kieruje swoją ofertę do osób, które potrzebują zastrzyku gotówki. Pieniądze można przeznaczyć na dowolne cele, bez informowania o nich pożyczkodawcy. Należy przy tym pamiętać o terminowym zwrocie długu, aby nie trafić do rejestrów dłużników. Negatywna historia kredytowa może utrudnić starania o pożyczkę w przyszłości. Wymagania firmy pożyczkowej SuperGrosz:

 • polskie obywatelstwo,
 • wiek powyżej 21 roku życia,
 • dowód osobisty,
 • konto bankowe w polskim banku,
 • aktywny numer telefonu komórkowego
 • poprawne wypełnienie wniosku.

Podsumowanie informacji o pożyczce ratalnej w Super Grosz

Na pierwszy rzut oka oferta SuperGorsz wydaje się nie odstawać nadmiernie od każdej przeciętnej pożyczki. Jest to jednak mylne wrażenie, ponieważ nowi klienci szukający swojej pierwszej pożyczki dostaną tu dużo wyższe kwoty niż w wielu innych serwisach. Już od naszej pierwszej wizyty możemy wnioskować o 10 000 zł. Ponadto mamy możliwość wnioskowania przez telefon oraz wybór metod weryfikacji, jak i sposobu odbioru gotówki. Dzięki temu oferta staje się jedną z lepszych i zdecydowanie godnych uwagi.

Zalety
 • pożyczka z RRSO 0% dla nowych klientów,

 • wysoka kwota pożyczki do 15 000 zł,

 • długi okres kredytowania – aż 48 miesięcy na spłatę długu,

 • jasne i przejrzyste koszty pożyczki ratalnej,

 • dwa sposoby składania wniosku: online i telefonicznie,

 • trzy sposoby weryfikacji tożsamości,

 • brak konieczności potwierdzenia dochodów,

 • szybka decyzja kredytowa,

 • pożyczka bez konta bankowego,

 • możliwość odbioru pieniędzy za pomocą czeku Giro,

 • wielokanałowe wsparcie konsultantów,

 • Wady
 • wiek minimum 21 lat,

 • maksymalna kwota pożyczki dostępna dla stałych klientów,

 • weryfikacja w bazach danych BIK, KRD, ERIF, BIG InfoMonitor, KBIG.

 • Opinie o Super Grosz

  I
  Opinia od:
  Izka

  Czy opinia była przydatna?

  +1
  Nie rozumiem tak wysokiego, drugiego, miejsca w rankingu! Przecież pozyczka w Super Grosz jest jedną z tych drogich pozyczek ratalnych! Rynek online pełen jest świetnych ofert ratalek, niestety super gorsz nie jest jedną z nich! Zatem odradzam!2021-02-18 14:48:15
  e
  Opinia od:
  ewa

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Bardzo dobra oferta!2020-10-16 11:18:26
  M
  Opinia od:
  Magdalena

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Złodziejstwo i debilizm idą w parze tylko pozazdrościć takim ludziom głupoty.2024-07-05 13:10:59
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Super Grosz
  Nazwa firmy
  Aiqlabs Sp. z o.o.
  Adres
  Inflancka 11/27,
  00-189 Warszawa
  telefon
  22 102 15 00
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  pn - pt: 8:00 - 20:00 sb - nd: 9:00 - 17:00
  Adres e-mail
  kontakt@supergrosz.pl
  Wniosek

  Podobne produkty