SuperKasa - opinie i kalkulator chwilówki

SuperKasa
4.5
1200
24 dni
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

SuperKasa - informacje o firmie

SuperKasa to serwis internetowy, który pełni funkcję pośrednika między pożyczkobiorcami i pożyczkodawcami. Zajmuje się gromadzeniem danych osobowych klientów, który wypełniają wniosek o pożyczkę przez stronę internetową SuperKasa. Dzięki temu, że serwis skupia 20 pożyczkodawców, konsultanci SuperKasy zawsze są w stanie znaleźć idealna ofertę dla każdej osoby. Firmy z którymi współpracuje serwis to zaufane i sprawdzone instytucje finansowe. Wszystkie posiadają wszelkie niezbędne zezwolenia na działanie w branży pozabankowej. Przez SuperKasę można pożyczyć od 1 tys. do 15 tys. zł na okres od jednego do 12 miesięcy. SuperKasa gwarantuje:

 • dopasowanie najlepszych ofert pożyczkowych do potrzeb klienta spośród aż 20 pożyczkodawców,
 • szybki i wygodny formularz rejestracyjny na stronie
 • pożyczkę w wysokości od 100 do 15 tys. zł nawet na 12 miesięcy,
 • profesjonalną obsługę klienta,
 • pożyczanie w sposób odpowiedzialny z zachowaniem przejrzystości zasad,
 • przelew pieniędzy na konto pożyczkobiorcy jeszcze tego samego dnia, w którym ten otrzymał pozytywną decyzję pożyczkową.

SuperKasa - jak wziąć pożyczkę

 • Pierwszym krokiem jest zaznaczenie na specjalnych suwakach interesującej nas kwoty i czasu spłaty pożyczki. Następnie trzeba wypełnić formularz, który znajduje się tuż obok. Wystarczy podac w nim imię i nazwisko oraz numer telefonu i adres e-mail.
 • Po kliknięciu w przycisk “Weź 1000 zł teraz” przechodzimy do dalszej części formularza. Nie trzeba sugerować się nazwą przycisku - klikamy go zawsze, nawet wnioskując o mniejsze lub większe kwoty.
 • Następnie należy dokonać weryfikacji, przelewając 1 grosz na podane przez SuperKasę konto.
 • Potem wystarczy poczekać na pozytywe rozpatrzenia wniosku o pożyczkę i telefon od konsultanta, który przedstawi nam wybrane oferty pożyczek.

Rodzaje pożyczek w SuperKasa

Przez pośrednika SuperKasa można wnioskować o przyznanie pożyczki ratalnej w wysokości od stu do 15 tys. zł. Okres kredytowania wynosi od miesiąca do 12 miesięcy. Decyzję o tym, jakie zobowiązanie wybrać samodzielnie podejmuje zainteresowany pożyczkobiorca na podstawie wybranych dla niego propozycji. Oferty firm są wybierane na podstawie wysokości kwoty, o jaką wnioskuje pożyczkobiorca, jego zdolność kredytowej oraz indywidualnych warunków udzielenia pożyczki.

SuperKasa - koszty przedłużenia pożyczki

SuperKasa jako pośrednik współpracuje z kilkudziesięcioma pożyczkodawcami. Niektórzy z nich posiadają w swojej ofercie refinansowanie pożyczki, dlatego taką możliwość należy sprawdzić w momencie otrzymania propozycji otrzymania zobowiązania od konkretnej firmy. Jeśli dana firma posiada możliwość refinansowania, to taki zapis musi się znaleźć w umowie pożyczkowej dotyczącej danego zobowiązania.

Kolejne pożyczki w SuperKasa

Dzięki temu, że SuperKasa wysyła zapytania do współpracujących z serwisem pożyczkodawców, klienci mogą wnioskować o kolejne pożyczki nawet wtedy, gdy nie spłacili jeszcze pierwszego zobowiązania. Istotnym jest, żeby mieli odpowiednią zdolność kredytową i możliwość spłaty, wtedy jeden z 20 pożyczkodawców, których skupia SuperKasa na pewno znajdzie odpowiednią ofertę.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

SuperKasa jako pośrednik nie weryfikuje wnioskujących o pożyczkę w bazach dłużników. Natomiast pożyczkodawcy współpracujący z serwisem mogą weryfikować swoich klientów w bazach BIK, BIG, ERiF i KRD. Każdy z 20 pożyczkodawców ma indywidualne warunki udzielania zobowiązań, dlatego wnioskując o pożyczkę przez SuperKasa można zaznaczyć (np. kontaktując się z konsultantem), że preferowanym zobowiązaniem jest pożyczka ratalna bez sprawdzania konkretnych baz.

Kto może wziąć pożyczkę w SuperKasa

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Zaświadczenie o dochodach
Numer pesel

Otrzymanie pożyczki przez SuperKasę zajmuje ok. 15 minut. Dokładnie tyle trwa wypełnienie wniosku i weryfikacja klienta. Zazwyczaj tym w krótkim czasie na koncie klienta pojawiają się także pieniądze z pożyczki. Wyjątkiem są sytuacje, w których pożyczkobiorca posiada konto w innym banku niż pożyczkodawca, wtedy godzina przyjścia przelewu zależy od godzin sesji Elixir. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać pożyczkę na raty?

 • Należy mieć ukończone 18 lat,
 • należy także wypełnić wniosek pożyczkowy przez stronę SuperKasa, podając następujące dane: serię i numer dowodu osobistego oraz informacje odnoszące się do stanu cywilnego, wykształcenia, źródła dochodu, miesięcznej sumy dochodów netto, danych pracodawcy, liczby osób na utrzymaniu, obecnej formy zamieszkania,
 • trzeba mieć aktywny numer telefonu komórkowego i adres e-mail,
 • trzeba posiadać też własne konto bankowe.

Podsumowanie informacji o pożyczce ratalnej w SuperKasa

SuperKasa jest interesującym pośrednikiem pożyczkowym chociażby z samego faktu, że współpracuje z aż dwudziestoma pożyczkodawcami. Z pomocą firmy nasz jeden wniosek ma niebotyczne szanse znaleźć kogoś, kto zgodzi się zadowolić nasze oczekiwania. Mimo tego oferta może nie być dla każdego, ponieważ rok na spłatę zobowiązania to czasami niewiele. O tym, czy skorzystamy z serwisu, zadecyduje więc nasze zdrowie finansowe na daną chwilę.

Zalety
 • wysoka kwota dostępnej pożyczki - nawet 15 tys. zł,

 • profesjonalna obsługa klienta,

 • zwiększona szansa na otrzymanie zobowiązania (wniosek u aż 20 pożyczkodawców),

 • minimum formalności do wzięcia pożyczki - wystarczy dowód osobisty, nie wymagane są zaświadczenia od pracodawcy.

 • Wady
 • weryfikacja tylko za pomocą przelewu 1 grosza,

 • weryfikacja w bazach dłużników (w niektórych współpracujących firmach).

 • Opinie o SuperKasa

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o SuperKasa
  Nazwa firmy
  Money Beat Sp. z o.o.
  Adres
  Aleje Jerozolimskie 123A,
  02-017 Warszawa
  telefon
  611 100 415
  Adres strony
  superkasa.pl
  Godziny pracy
  pn - pt: 9:00 - 20:00 sb: 10:00 - 16:00 nd: nieczynne
  Adres e-mail
  kontakt@superkasa.pl
  Wniosek

  Podobne produkty