Kalkulator kredytu gotówkowego

Jak obliczyć koszt i wysokość raty kredytu gotówkowego?

Kalkulator kredytu gotówkowego — co to takiego?

Kalkulator kredytu gotówkowego oblicza koszty zobowiązania we wszystkich popularnych bankach na raz, dzięki czemu możesz z łatwością porównać oferty. Koszty zobowiązania zależą od jego wysokości, jak i ilości rat. Nasze narzędzie przyśpiesza ten proces do jednego kliknięcia. Rozwiązanie to jest bardzo popularne: większość banków i stron pożyczkowych posiada swoje własne kalkulatory, obliczają one jednak warunki tylko konkretnej oferty danej strony. Aby usprawnić proces wyboru pożyczki, stworzyliśmy kalkulator kredytów gotówkowych, który pozwoli co poznać koszt wielu ofert jednocześnie.

Kiedy warto skorzystać z kalkulatora kredytu gotówkowego?

Z kalkulatora kredytu gotówkowego warto skorzystać, gdy zaczynamy szukać nowej oferty zobowiązania. Przydaje się on zwłaszcza wtedy, gdy:

 • Chcesz znaleźć kredyt gotówkowy i nie wiesz, ile będzie cię to kosztować.
 • Interesują cię oferty różnych banków i chcesz porównać ich ceny.
 • Nie znasz ofert banków i nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania.
 • Chcesz wiedzieć, jaką część kosztu zobowiązania będą stanowiły odsetki.
 • Starasz się dopasować ilość rat tak, aby miesięczna spłata nie była wymagająca.

Korzystając z kalkulatora kredytu gotówkowego, należy pamiętać, że banki dopasowują swoje oferty do wniosku każdego klienta, oferując zindywidualizowane warunki. Zależą one od zdolności kredytowej klienta i historii spłaty jego przeszłych zobowiązań. Wobec tego obliczenia nigdy nie są w 100% trafne, nawet gdy korzystamy z kalkulatora na stronie banku. Kalkulator jest świetnym sposobem na znalezienie ofert wartych uwagi. Ostateczne warunki wybranej oferty należy przedyskutować z przedstawicielem banku.

Jak działa kalkulator kredytu gotówkowego?

Do kalkulatora kredytu należy wprowadzić następujące dane:

 • Interesującą nas kwotę kredytu.
 • Czas spłaty, wyrażony w ilości miesięcznych rat.

Następnie kalkulator przystawia nasze dane do wzorów matematycznych do obliczenia kosztu kredytu, w tym odsetek i wysokości pojedynczych rat. Wyniki otrzymasz natychmiast po wciśnięciu przycisku — obliczenia nie stanowią wyzwań dla komputerów. Kalkulator wyświetli tabelę z listą ofert wartych uwagi, razem z oceną poszczególnych banków.

Korzyści korzystania z kalkulatora kredytu gotówkowego

Główne korzyści korzystania z kalkulatora kredytu gotówkowego, to:

 • Możliwość porównania wielu ofert w jednym miejscu.
 • Natychmiastowe wyniki obliczeń.
 • Możliwość zmiany wartości, aż znajdziemy odpowiadające nam warunki. Np. poprzez konfigurowanie ilości rat, aż osiągną one odpowiadającą nam miesięczną kwotę.
 • Narzędzie jest darmowe i nie wymaga rejestracji w serwisie.

Podsumowanie najważniejszych informacji na temat kalkulatora kredytów gotówkowych

Kalkulatory kredytów to wygodne narzędzia, dzięki którym szybko poznasz koszta ofert kredytu gotówkowego w różnych bankach. Możesz w ten sposób natknąć się na oferty, o których wcześniej nie słyszałeś i sporo zaoszczędzić. Jest to również prosty sposób na ustalenie wysokości kredytu i ilości rat tak, aby były one łatwe w spłacie.

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5