Kredyt akwizycyjny VeloBank - kalkulator i opinie

15000
12 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Oprocentowanie:

12,49 %

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

11,40 %

Całkowita kwota do spłaty:

-

Kredyt akwizycyjny VeloBank
4.9

Kredyt akwizycyjny w VeloBank - Informacje o ofercie

Kredyt akwizycyjny w VeloBank to szczególna oferta dla klientów VeloBank, którzy mogą uzyskać ten kredyt gotówkowy na wyjątkowo korzystnych warunkach. Oferta kredytu akwizycyjnego to od 500 złotych do nawet 200 000 złotych na okres od 3 do 120 miesięcy. Dodatkowo klienci nie poniosą kosztów prowizji oraz uzyskają atrakcyjne oprocentowanie. Oferta dostępna jest dla posiadaczy konta w VeloBanku z zapewnionym wpływem w wysokości co najmniej 2000 złotych miesięcznie,, którzy zaakceptowali zgody marketingowe, w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie mieli kredytu gotówkowego ani konsolidacyjnego w VeloBanku, oraz wykonają 5 płatności kartą lub BLIKiem w okresie rozliczeniowym. RRSO kredytu akwizycyjnego w VeloBanku wynosi 13,2%.

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 44 850 zł, całkowita kwota do zapłaty 68 699,84 zł, oprocentowanie zmienne 12,49%, całkowity koszt kredytu 23 849,84 zł (w tym: prowizja - 0 zł, odsetki – 23 849,84 zł, opłata za prowadzenie VeloKonta oraz obsługę karty do Konta w okresie trwania kredytu - 0 zł), 88 miesięcznych rat równych w wysokości po 780,68 zł każda. Kalkulację wykonaliśmy 24.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Podczas wnioskowania o kredyt gotówkowy możesz skorzystać z karencji w spłacie pierwszej raty do 3 miesięcy. W okresie karencji nie spłacasz kapitału ani odsetek. Termin płatności raty kapitałowo-odsetkowej będzie zapisany w umowie.

Kredyt akwizycyjny VeloBank - promocja

Jak wziąć kredyt akwizycyjny w VeloBank?

  1. Wybierz kwotę i okres spłaty,
  2. Wypełnij wniosek kredytowy,
  3. Dokończ proces weryfikacji,
  4. Korzystaj z przyznanego kredytu.

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania kredytu Akwizycyjnego w VeloBanku jest wybór kwoty i okresu spłaty na stronie banku. Tam przy pomocy interaktywnych suwaków wybieramy kwotę pomiędzy 500 a 200 000 złotych oraz okres spłaty od 3 do nawet 120 miesięcy. Następnie kliknij “Wypełnij wniosek”.

Żeby wypełnić wniosek potrzebny będzie dowód osobisty. Kilka informacji osobowych, adres, dane o zarobkach. To wszystkie informacje, jakie trzeba podać we wniosku. Po wprowadzeniu wszystkich danych i zatwierdzeniu wniosku, czas na weryfikację poprzez selfie.

Wciąż potrzebny będzie dowód osobisty, aby zrobić mu zdjęcia niezbędne do weryfikacji. Również zdjęcie własnej twarzy będziemy musieli wykonać, aby móc przebrnąć przez weryfikację. Po kilku krótkich chwilach bank dokona weryfikacji tożsamości, a następnie przejdzie do weryfikacji zdolności kredytowej i historii kredytowej. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, a bank wystawił pozytywną decyzję, pozostaje już tylko podpisać umowę kodem SMS. Po podpisaniu umowy, VeloBank wypłaci nam środki i można cieszyć się uzyskanym kredytem.

Kto może wziąć kredyt akwizycyjny w VeloBank?

Aby skorzystać z oferty kredytowej VeloBanku należy posiadać adres stałego zamieszkania na terenie Polski, mieć ukończone 18 lat, legitymować się ważnym dowodem osobistym oraz wykazać regularny, stały dochód. Oczywiście aby skorzystać z oferty kredytu akwizycyjnego, konieczne jest posiadanie rachunku bankowego w VeloBanku, zatwierdzenie zgód marketingowych oraz regularne wpływy na rachunek, nie mniejsze niż 2000 złotych miesięcznie.

Akceptowane źródła dochodów

VeloBank akceptuje kilka różnych źródeł dochodu dla klientów wnioskujących o kredyt akwizycyjny. Do akceptowanych źródeł dochodu w VeloBanku zaliczyć można:

  • Umowa o pracę na czas określony i nieokreślony,
  • Umowy cywilnoprawne, umowa zlecenie, umowa o dzieło,
  • Jednoosobowa działalność gospodarcza,
  • Dochód z rolnictwa,
  • Emerytura, zasiłek przedemerytalny, renta,
  • Kontrakt.

Kredyt akwizycyjny w VeloBank - wymagane dokumenty

Aby uzyskać kredyt akwizycyjny w VeloBanku nie potrzeba wielu dokumentów. Tak naprawdę potrzebny nam jest jedynie dowód osobisty, ponieważ kredyt akwizycyjny dostępny jedynie dla klientów VeloBanku. Posiadając rachunek osobisty w VeloBanku co najmniej 3 miesiące dowód w zupełności wystarczy. W przeciwnym razie, jeśli nasze konto otwarte jest krócej niż 3 pełne okresy rozliczeniowe, konieczne może się okazać dostarczenie również zaświadczenia o zarobkach, lub wyciągu bankowego z naszego rachunku bankowego za okres ostatnich 3 miesięcy.

Opinie o Kredyt akwizycyjny VeloBank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5