Provident Pożyczka Bankowa - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Provident Pożyczka Bankowa
4.7
1200
43 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Provident Pożyczka Bankowa - informacje o firmie

Provident Pożyczka Bankowa to nowa jakość znanej marki. Każdy słyszał o największej firmie pożyczkowej w Polsce - Provident. Od niedawna wprowadzili odświeżenie oferty na niektóre produkty i utworzyli Provident Pożyczka Bankowa, który oferuje bankowo dobre warunki pożyczek. Ich pierwszym produktem z którym wchodzą na rynek jest Pożyczka na 48 miesięcy. Kwoty zobowiązania to od 5000 do nawet 30 000 złotych. Okres spłaty to 48 miesięcy, jednak istnieje również możliwość wybrać 36 miesięczny okres spłaty. Co jeszcze wyróżnia tę firmę?

 • Pożyczka całkowicie online – po potwierdzeniu danych pieniądze są przelewane bezpośrednio na konto,
 • Weryfikacja tożsamości przez przelew złotówkowy,
 • Pożyczka wypłacana również w weekendy,

Provident Pożyczka Bankowa - jak wziąć pożyczkę

Provident Pożyczka Bankowa wie jakie są potrzeby klientów. Dlatego proces wnioskowania o pożyczkę jest niezwykle prosty, szybki i nie wymaga dużej ilości dokumentów. Proces wnioskowania o Provident Pożyczka Bankowa wygląda następująco:

 • Dostosuj parametry pożyczki. Wybierz kwotę oraz okres spłaty i “Złóż wniosek”.
 • Przygotuj dowód osobisty, ponieważ teraz czeka Cię uzupełnienie wniosku. Warto skupić się, aby uniknąć błędów, które uniemożliwią przejście procesu weryfikacji.
 • Po uzupełnieniu danych i wysłaniu wniosku następuje przejście do procesu weryfikacji. Polega on na przelaniu kwoty w wysokości 1 złoty na wskazane konto.
 • Jeśli proces weryfikacji przebiegł pomyślnie, żadne dane nie okazały się błędne, to następuje chwila oczekiwania na decyzję ze strony pożyczkodawcy. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pozostaje oczekiwać jedynie przelewu środków.

Rodzaje pożyczek w Provident Pożyczka Bankowa

Provident Pożyczka Bankowa oferuje bardzo ciekawą formę pożyczki, którą nazywa Pożyczką na 48 miesięcy. Pożyczkę uzyskać można na kwoty od 15 000 złotych do nawet 30 000 złotych. Okres spłaty pożyczki to jedynie wybór pomiędzy 36 a 48 miesiącami. Provident zastrzega, że dla klientów wnioskujących o pożyczkę samoobsługową, niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja dochodu.

Kolejne pożyczki w Provident Pożyczka Bankowa

Provident Pożyczka Bankowa nie utrudnia klientom uzyskania kolejnych zobowiązań. Oczywiście niezbędnym warunkiem, aby móc wnioskować o kolejną pożyczkę, jest posiadanie spłaconego poprzedniego zobowiązania. Jednak po spłacie pierwszej pożyczki, klienci dalej posiadają konto w serwisie, a tam pojawiać się będa bardziej spersonalizowane propozycje pożyczek. Uzyskanie kolejnego zobowiązania to kwestia kilku kliknięć, gdyż również klienci ominą proces weryfikacji, który mają już za sobą.

Provident Pożyczka Bankowa nie robi także problemów klientom, którzy chcą nadpłacić lub dokonać wcześniejszej spłaty całej kwoty pożyczki. Dopuszczalne jest to na każdym etapie okresu spłaty i firma nie oczekuje uiszczenie żadnej dodatkowej opłaty za wcześniejszą spłatę zobowiązania.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Provident Pożyczka Bankowa dba o jak najwyższy poziom swoich produktów, a co za tym idzie, udzielenie pożyczki wiąże się ze sprawdzeniem klienta w najdrobniejszym szczególe, w tym pod kątem historii kredytowej. Aby tego dokonać, Provident Bankowy współpracuje z szeregiem baz dłużników, z których pozyskuje dane w celu zweryfikowania klienta pod kątem rzetelności i wiarygodności. Provident Bankowy współpracuje z instytucją BIK (Biuro Informacji Kredytowej) oraz wszystkimi bazami należącymi do BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).

Kto może wziąć pożyczkę w Provident Pożyczka Bankowa

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Stałe miejsce zamieszkania
Numer pesel

Provident Pożyczka Bankowa stawia na łatwy dostęp do ich produktu, jaki jest Pożyczka na 48 miesięcy. Prosty do wypełnienia wniosek i łatwy proces ubiegania się o pożyczkę to jedno. Provident Bankowy stara się również, aby wymagania względem klientów nie były zbyt wygórowane, trudne do osiągnięcia. W ten sposób o pożyczkę w Provident Pożyczka Bankowa ubiegać się mogą:

 • obywatele Polski z adresem zameldowania na terenie kraju,
 • posiadacze telefonu komórkowego i konta bankowego,
 • osoby posiadające ważny dowód osobisty,
 • ludzie w wieku od 18 do 80 roku życia.

Opinie o Provident Pożyczka Bankowa

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o Provident Pożyczka Bankowa
Nazwa firmy
Provident Polska S.A.
Adres
Inflancka 4A,
00-189 Warszawa
telefon
600 200 200
Adres strony
-
Godziny pracy
pon. - pt. 8:00 - 21:00 sb. - nd. 9:00 - 17:00
Adres e-mail
bok@provident.pl
Wniosek

Podobne produkty