Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas - kalkulator i opinie

25000
60 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Oprocentowanie:

11,99 %

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

12,69 %

Całkowita kwota do spłaty:

-

Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas
4.5

Szczegóły oferty kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas

Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas to szansa na uzyskanie od 1000 złotych do nawet 230 000 złotych na skonsolidowanie naszych zobowiązań w innych bankach. BNP Paribas pozwala uzyskać kredyt na okres od 6 do nawet 120 miesięcy. Uzyskując kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas nie zapłacimy prowizji. Oprocentowanie jest zmienne w całym okresie kredytowania. Z oferty skorzystać mogą zarówno klienci banku, jak i osoby, których nic nie łączy z BNP Paribas. Do ubezpieczenia możemy, ale nie musimy, wykupić ubezpieczenie. Możemy również uzyskać dodatkową gotówkę na dowolny cel. RRSO kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas wynosi 12,69%.

RRSO 12,69%
Kwota kredytu 1000 - 230 000 złotych
Oprocentowanie Zmienne
Okres kredytowania 6 - 120 miesięcy
Dodatkowa gotówka na dowolny cel Tak
Wniosek Złóż wniosek

Koszt kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas

Koszty kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas to przede wszystkim odsetki. Obowiązuje oprocentowanie zmienne, a odsetki liczone są od pozostałego kapitału. W przypadku konsolidacji w BNP Paribas warto wiedzieć, że od kredytu nie zapłacimy prowizji. Nie musimy w tym celu spełnić żadnychs szczególnych wymagań. Po prostu BNP Paribas nie nalicza opłaty prowizyjnej. Do kosztów kredytu należy również wliczyć koszt ubezpieczenia, jeśli się na nie zdecydujemy. Wykupienie ubezpieczenia do kredytu nie jest obowiązkowe, ale może pomóc nam uzyskać pozytywną decyzję w banku.

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu kredytu konsolidacyjnego na 22.02.2023 r. wynosi 12,69 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 55 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 77 398,31 zł, oprocentowanie stałe 11,99 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 22 398,31 zł (prowizja 0 zł; odsetki 22 398,31 zł ) 72 miesięcznych rat (71 po 1 074,97 zł i jedna 1 075,44 zł).

Kto może wziąć kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas

O kredyt konsolidacyjny w banku BNP Paribas może ubiegać się każdy pełnoletni obywatel polski, który może wylegitymować się ważnym dowodem osobistym. Musi również uzyskiwać stały dochód, który należy udokumentować. Na podstawie dostarczonych dokumentów bank szacuje zdolność kredytową oraz zweryfikuje historię kredytową klienta i na ich podstawie wyda decyzję kredytową. Warto mieć na uwadze fakt, że kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas można wziąć wspólnie z kimś. Oznacza to większą szansę na uzyskanie finansowania, pod warunkiem, że historia kredytowa wnioskujących nie będzie dla banku sygnałem ostrzegawczym.

Jak wziąć kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas?

 1. Złóż wniosek kredytowy,
 2. Dostarcz niezbędne dokumenty,
 3. Poczekaj na decyzję banku,
 4. Podpisz umowę i otrzymaj środki.

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas jest wizyta w placówce banku i złożenie wniosku o kredyt. We wniosku musimy podać swoje dane osobowe, adresowe, oraz informacje o zarobkach i dochodach. Wypełniony wniosek składamy na ręce pracownika banku.

Udając się do placówki BNP Paribas warto mieć od razu ze sobą niezbędne dokumenty. Musimy udokumentować źródło dochodu. Konieczne będzie również przedstawienie dokumentów wykazujących wpływ na rachunek bankowy. To na ich podstawie bank obliczy naszą zdolność kredytową. Naszą historię kredytową BNP Paribas zweryfikuje w bazach dłużników. na podstawie oceny zarówno zdolności jak i historii kredytowej bank wyda decyzję.

Decyzję uzyskamy jeszcze tego samego dnia, nie dłużej niż w ciągu godziny od złożenia wniosku. Jeśli bank pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek, pracownik przygotuje od razu umowę do podpisu. To ostatni moment żeby się dowiedzieć wszystkiego, co jeszcze nas interesuje w związku z kredytem czy umową. Podpisanie umowy oznacza uruchomienie kredytu. BNP Paribas samodzielnie spłaci nasze konsolidowane zobowiązania, a na nasze konto wypłaci dodatkowe środki, jeśli o nie wnioskowaliśmy.

Dokumenty potrzebne do wnioskowania o kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas

Wnioskując o kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas, w trakcie procesu ubiegania się o finansowanie, musimy przedstawić pewne istotne dokumenty. Najważniejszym z nich jest oczywiście dowód osobisty. Oprócz dokumentu tożsamości musimy dostarczyć do banku dokumenty związane z naszymi dochodami. musimy zarówno udokumentować nasze źródło dochodu, jak i jego wysokość. W tym celu należy dostarczyć zaświadczenie od pracodawcy, albo inny dokument potwierdzający źródło dochodu. Prócz tego niezbędne będą wyciągi bankowe lub “paski” z pracy, które wykażą wysokość naszych miesięcznych wpływów. Na podstawie tych dokumentów bank będzie wyliczał naszą zdolność kredytową.

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas

Aby uzyskać kredyt konsolidacyjny w banku BNP Paribas nie musimy wykupić ubezpieczenia. Jest ono opcjonalne, zależne od decyzji klienta. Posiadanie lub brak ubezpieczenia nie wpływają na nic, z wyjątkiem kosztów kredytu. Ubezpieczenie stanowić będzie pewien procent kwoty kredytu, która z kolei zostanie podzielona na równe części i doliczona do miesięcznej raty. Istnieje jednak pewna niepisana zależność - wykupienie ubezpieczenia do kredytu, zwiększa szanse kredytobiorcy na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Podsumowanie informacji o kredycie konsolidacyjnym w BNP Paribas

Kredyt konsolidacyjny w BNP pozwala skonsolidować bardzo wiele różnych produktów. Maksymalna kwota zobowiązania to nawet 230 000 złotych, co daje wiele możliwości. Maksymalny okres na jaki możemy kredyt w BNP Paribas uzyskać to 120 miesięcy, czyli 10 lat. Kredyt można uzyskać nawet nie będąc klientem banku, a do tego od kredytu nie zapłacimy prowizji, bo bank jej po prostu nie nalicza. Kredyt objęty jest oprocentowaniem zmiennym i stosunkowo korzystnym RRSO w wysokości 12,69%. Jedynym mankamentem jest brak możliwości wnioskowania online o konsolidację w BNP Paribas.

Zalety
 • Maksymalna kwota kredytu to nawet 230 000 złotych,

 • Okres kredytowania to maksymalnie 120 miesięcy,

 • Opcjonalne ubezpieczenie kredytu,

 • Brak prowizji od kredytu,

 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel.

 • Wady
 • Brak możliwości wnioskowania online,

 • Stosunkowo wysoki koszt ewentualnego ubezpieczenia.

 • Opinie o Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty