Kredyt konsolidacyjny w VeloBank - kalkulator i opinie

25000
60 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Oprocentowanie:

13,99 %

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

13,20 %

Całkowita kwota do spłaty:

-

Kredyt konsolidacyjny w VeloBank
4.5

Szczegóły oferty kredytu konsolidacyjnego w VeloBank

RRSO 13,20%
Kwota kredytu do 200 000
Oprocentowanie 13,99%
Okres kredytowania do 120 miesięcy
Dodatkowa gotówka na dowolny cel Do limitu kwoty
Wniosek Złóż wniosek

Koszt kredytu konsolidacyjnego w VeloBank

RRSO kredytu konsolidacyjnego w ofercie VeloBank wynosi 13,20%. Wchodzące w skład oprocentowanie zmienne to na tę chwilę 12,49%. Zobowiązanie udzielane jest bez prowizji.

Przykład reprezentacyjny na dzień 19.11.2022 szacuje następujące koszta:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 85 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 141 463,35 zł, oprocentowanie zmienne 12,49%, całkowity koszt kredytu 55 663,35 zł (w tym: prowizja - 0 zł, odsetki – 55 663,35 zł, opłata za prowadzenie VeloKonta oraz obsługę karty debetowej do Konta w okresie trwania kredytu - 0 zł), 105 miesięcznych rat równych w wysokości po 1347,27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 19.11.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kto może wziąć kredyt konsolidacyjny w VeloBank

Kredyt konsolidacyjny udostępniany jest dla pełnoletnich obywateli Polski, którzy posiadają zobowiązania w innych bankach. Kredytobiorca musi mieć zdolność kredytową wystarczającą do obsługi zobowiązania. Z natury konsolidacja posiada niższe raty od miesięcznego kosztu łączonych kredytów, przez co spełnienie wymagań nie jest trudne. Ograniczony dochód może jednak wpłynąć na ilość dodatkowej gotówki, jaką zgodzi się udzielić bank. Konsolidacja nie jest udzielana osobom zadłużonym, które nie regulowały rat zobowiązań w terminie.

Jak wziąć kredyt konsolidacyjny w VeloBank?

Aby otrzymać kredyt konsolidacyjny w VeloBanku należy przedyskutować swoją sytuację ze specjalistą z banku. Rozmowę można odbyć telefonicznie. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej. W ciągu dwóch dni oddzwoni do ciebie doradca, który dopasuje najlepszą ofertę do twoich potrzeb.

  1. Wejdź na stronę oferty.
  2. Uzupełnij formularz kontaktowy.
  3. Poczekaj na telefon od specjalisty.
  4. Uzgodnij warunki umowy z bankiem i poczekaj na decyzję.
  5. Po akceptacji umowy, VeloBank wyśle ci gotówkę i obsłuży konsolidację.

Dokumenty potrzebne do wnioskowania o kredyt konsolidacyjny w VeloBank

VeloBank będzie wymagał serii dokumentów celem podjęcia decyzji o przyznaniu kredytu oraz aby móc go zrealizować. W przypadku kredytu konsolidacyjnego wyróżniamy trzy typy niezbędnej dokumentacji:

  1. Dokument tożsamości: dowód osobowy lub paszport
  2. Dokument potwierdzający wysokość i źródło dochodów: zaświadczenie o zatrudnieniu, rachunek za trzy miesiące, odcinek emerytury, lub legitymacja rencisty.
  3. Dokumenty potwierdzające posiadanie zobowiązania w innym banku: umowa kredytu, harmonogram spłat, wyciągi z rachunków ROR lub karty kredytowej itp.

Potrzebny będzie przynajmniej jeden dokument każdego z tych rodzajów. O szczegóły i porady możesz zapytać doradcę bankowego podczas konsultacji.

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego w VeloBank

VeloBank oferuje swoim klientom pakiet ubezpieczeniowy do kredytu. Ubezpieczenie może być zawarte na okres do 36 miesięcy. Zapewnia ono ochronę w zakresie zgonu, poważnej choroby, utraty źródła dochodu albo złamania w wyniku NW. Ubezpieczenie zobowiązania konsolidacyjnego jest dobrowolne.

Opinie o VeloBank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5