Kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowy - kalkulator i opinie

25000
60 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Oprocentowanie:

13,49 %

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

14,34 %

Całkowita kwota do spłaty:

-

Kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowy
4.5

Szczegóły oferty kredytu konsolidacyjnego w Citi Handlowy

Kredyt konsolidacyjny w banku Citi Handlowy to szansa na uzyskanie nawet 150 000 złotych z okresem kredytowania rozłożonym na maksymalni 120 miesięcy, czyli 10 lat. Wniosek można złożyć w placówce banku, a będąc klientem Citi również online. Kredyt objęty jest oprocentowaniem zmiennym w całym okresie kredytowania. Co więcej, nie zapłacimy prowizji za udzielenie kredytu. Korzystając z kredytu konsolidacyjnego w Citi Handlowym, możemy połączyć swoje bankowe zobowiązania, dokładniej mówiąc kredyty i zmienić kilka rat w jedna, niższą. Konsolidacja w Citi posiada ciekawe warunki i stosunkowo niskie koszty.

RRSO 14,34%
Kwota kredytu 1000 - 150 000 złotych
Oprocentowanie Zmienne
Okres kredytowania 1 - 120 miesięcy
Dodatkowa gotówka na dowolny cel Tak
Wniosek Złóż wniosek

Koszt kredytu konsolidacyjnego w Citi Handlowy

Koszt kredytu konsolidacyjnego w Citi Handlowym to przede wszystkim oprocentowanie. Korzystając z oferty konsolidacji w Citi nie zapłacimy za prowizję. Samo oprocentowanie również jest dość korzystne, a aktualnie wynosi około 13,5%. Citi Handlowy nie nakłada więcej kosztów na kredyt konsolidacyjny. Jednak koszt może być jeszcze nieco wyższy, jeśli zdecydujemy się wykupić dobrowolne ubezpieczenie od kredytu. Tego również bank nie wymaga, jednak warto mieć świadomość, że wykupienie ubezpieczenia, które nigdy nie stanowi wielkiego kosztu, może ułatwić nam drogę do uzyskania kredytu.

Przykład reprezentatywny:

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Konsolidacyjnej. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,34%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 54 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 79 057,85 zł, oprocentowanie zmienne 13,49%, całkowity koszt pożyczki 25 057,85 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 25 057,85 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 71 miesięcznych równych rat w wysokości 1 098,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 1 099,85 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28 Marca 2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kto może wziąć kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowy

O kredyt konsolidacyjny w banku Citi Handlowy ubiegać się może każdy pełnoletni obywatel Polski z ważnym dowodem osobistym. Aby wnioskować o kredyt konsolidacyjny będziemy musieli jednak wykazać dochód, który posłuży do oszacowania przez bank naszej zdolności kredytowej. To właśnie od zdolności kredytowej, oraz historii kredytowej zależy, czy bank udzieli nam kredytu. Aby ułatwić sobie drogę do konsolidacji, można skorzystać z możliwości wnioskowania o kredyt w więcej niż jedną osobę. Wtedy zdolność kredytowa obu osób jest sumowana. Jednak należy pamiętać, że niekorzystna historia kredytowa któregokolwiek z kredytobiorców, przekreśli lub znacznie obniży szanse na kredyt konsolidacyjny od Citi Handlowego.

Jak wziąć kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowy?

 1. Porozmawiaj z doradcą,
 2. Wypełnij i złóż wniosek,
 3. Poczekaj na decyzję banku,
 4. Ciesz się z wypłaty środków.

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania kredytu konsolidacyjnego w banku Citi Handlowy jest rozmowa z konsultantem. Możemy ją odbyć telefonicznie - wypełniamy na stronie formularz kontaktowy, a pracownik banku sam do nas zadzwoni. Możemy również udać się prosto do oddziału.

Udając się prosto do banku, co i tak po rozmowie telefonicznej z konsultantem musimy zrobić, możemy złożyć wniosek. Należy pamiętać o tym, żeby zabrać ze sobą dowód. Do wniosku załączyć musimy również dokument, którym potwierdzi nasze źródło dochodu, oraz wpływ na nasz rachunek. Musimy udokumentować przed bankiem nasze dochody za ostatnie 3 miesiące. Istotne jest również dostarczenie informacji o zobowiązaniach, które chcemy skonsolidować. Po dostarczeniu niezbędnych dokumentów, bank przejdzie do procedury oceny wniosku. Wyliczając naszą zdolność kredytową i sprawdzając naszą historię kredytową, na ich podstawie bank podejmie decyzję.

Jeszcze tego samego dnia, a nawet w niedługim czasie od złożenia dokumentów, bank podejmie decyzję. Jeśli będzie ona pozytywna, pozostaje nam jedynie podpisać umowę kredytu. Citi Handlowy spłaci nasze zobowiązania, a na nasz rachunek wpłyną ewentualne, dodatkowe środki.

Dokumenty potrzebne do wnioskowania o kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowy

Aby móc wnioskować o kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowym, należy dostarczyć kilka istotnych dokumentów. Na wstępie warto pamiętać o dokumencie tożsamości - ważnym dowodzie osobistym. Jest on niezbędny, żeby w ogóle móc rozpocząć składanie wniosku. Prócz dokumentu tożsamości, konieczne jest dostarczenie zaświadczenia o zatrudnieniu, lub innym źródle dochodu. Citi Handlowy akceptuje bardzo dużo tychże. Dodatkowo, aby bank miał możliwość ocenić naszą zdolność kredytową, niezbędne jest udokumentowanie wpływów z tytułu wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące.

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego w Citi Handlowy

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego w Citi Handlowym jest opcjonalne. Klient decyduje, czy chce wykupić ubezpieczenie do kredytu. Nie ma obowiązku, bank nie stawia żadnych szczególnych wymagań w tej kwestii. Nie oferuje jednak również żadnych benefitów związanych z wykupieniem ubezpieczenia. Jeśli się na nie zdecydujemy, na pewno łatwiej będzie uzyskać kredyt, gdyż będzie stanowiło swoiste zabezpieczenie dla banku, że środki i tak odzyska. Ubezpieczenie stanowi jednak dodatkowy, choć niewielki, koszt wchodzący w skład całkowitego kosztu kredytu. Ten zostanie jednak rozłożony na równe części i doliczony do rat kredytu.

Podsumowanie informacji o kredycie konsolidacyjnym w Citi Handlowy

Kredyt konsolidacyjny w banku Citi Handlowy, to atrakcyjna oferta na zmianę wielu zobowiązań w jedno. Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu w Citi możemy połączyć w jedno zobowiązania do kwoty nawet 150 000 złotych. Maksymalny okres spłaty to nawet 10 lat. Kredyt nie jest objęty prowizją, a dodatkowo posiada atrakcyjne oprocentowanie. Kredyt dostępny dla klientów Citi i nie tylko. Klienci banku mogą skorzystać z opcji wnioskowania online. Citi Handlowy akceptuje wiele źródeł dochodu. Oferta konsolidacji z Citi to proste warunki i korzystna oferta.

Zalety
 • Kwota kredytu to od 1000 do nawet 150 000 złotych,

 • Okres spłaty to od 3 do 120 miesięcy,

 • Kredyt dostępny online dla klientów banku,

 • Nie wymaga wykupienia ubezpieczenia,

 • Bank nie nalicza prowizji od kredytu.

 • Wady
 • Bank wymaga stosunkowo wysokiej zdolności kredytowej.

 • Opinie o Kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowy

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty