Bocian Pożyczki - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Bocian Pożyczki
3.5
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Bocian Pożyczki - informacje o firmie

Firma Bocian Pożyczki jest częścią Everest Finanse S.A. obecnej na polskim rynku od 2000 roku. Firma poszerzała swój zasięg, aby finalnie móc trafić do każdego. Firmę cechuje szybkość w rozpatrywaniu wniosków i wypłacaniu środków, a do tego profesjonalna obsługa z gwarancją najwyższych etycznych standardów. Bocian Pożyczki daje możliwość uzyskać pożyczkę na kwotę od 1000 do 2000 złotych, na okres 35 tygodni. Jedyne co będzie potrzebne, aby móc skorzystać z oferty Bocian Pożyczki to urządzenie z dostępem do internetu oraz ważny dowód osobisty.

Bocian Pożyczki - jak wziąć pożyczkę

Chociaż Bocian Pożyczki posiada wiele atutów, to znajdą się osoby, którym będzie przeszkadzał brak możliwości uzyskania pożyczki w całości online. W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz na stronie i poczekać na telefoniczny kontakt z konsultantem. Następnie umówić się na spotkanie z doradcą klienta. Doradca przyjedzie do domu w wybranym przez wnioskującego, dogodnym terminie. Konsultant przedstawi ofertę oraz przejdzie do sporządzenia umowy. Warto mieć przygotowany dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach, które będą niezbędne do sporządzenia oferty i przeprowadzenia weryfikacji klienta.

Doradca na podstawie dowodu osobistego i zaświadczenia o zarobkach zweryfikuje tożsamość oraz zdolność kredytową klienta. Sprawdzi również historię kredytową w bazach dłużników. Jeżeli zdolność kredytowa klienta oraz jego historia kredytowa będą w porządku, podsunie do podpisu umowę. Po zaakceptowaniu warunków umowy i złożeniu podpisu, konsultant wypłaci należną kwotę oraz wręczy klientowi harmonogram spłaty.

Rodzaje pożyczek w Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki oferuje pożyczki na raty w kwotach od 1000 do 2000 złotych, które w zależności od wysokości zobowiązania można uzyskać na 35 tygodni. Co więcej, firma oferuje pożyczki w domu klienta, co znacznie ułatwia i przyśpiesza proces wypłacania środków. 

Kolejne pożyczki w Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki pozwala mieć tylko jedno aktywne zobowiązanie. Póki klient nie rozliczy się z firmą i nie spłaci aktualnej pożyczki, nie może uzyskać kolejnej. Bocian Pożyczki oferuje jednak możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania. W celu dokonania wcześniejszej spłaty konieczny będzie kontakt z doradcą klienta, który określi dokładnie warunki i korzyści płynące z wcześniejszej spłaty.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Bocian Pozyczki do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Jednak każdorazowo dokonują weryfikacji w celu sprawdzenia potencjalnego pożyczkobiorcy. Posiadanie innego, aktywnego zobowiązania może wpłynąć negatywnie na szanse uzyskania pożyczki. Jednak nawet posiadanie niespłaconego długu nie jest jednoznaczne z odrzuceniem wniosku.

Kto może wziąć pożyczkę w Bocian Pożyczki

Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach
Numer pesel

Wymogi firmy Bocian Pożyczki względem potencjalnych klientów nie są wygórowane. Aby móc ubiegać się o pożyczkę w Bocian Pożyczki należy posiadać polskie obywatelstwo oraz być zameldowanym na terenie kraju. Klienci muszą mieć ukończone 18 lat, ale nie mogą mieć więcej niż 74 lata. Niezbędny będzie ważny dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach. Firma akceptuje dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, ale także z kontraktu, własnej działalności gospodarczej, emerytury lub renty. 

Podsumowanie informacji o pożyczce ratalnej w Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki to ikoniczna wręcz firma pożyczkowa, obsługująca Polaków już od ponad 22 lat. Doceniany jest tu przede wszystkim kontakt z klientem. Decydując się na pożyczkę od Bociana, otrzymujesz regularne wsparcie i wizyty doradcy pożyczkowego. W przeszłości stały kontakt z firmą był obowiązkowy, jednak Bocian Pożyczki idzie też z duchem czasu. Chętni mogą na swoje życzenie załatwiać też sprawy przez internet lub z comiesięcznym harmonogramem spłaty.

Zalety
 • Możliwość uzyskania od 1000 do 2000 złotych,

 • Okres spłaty to 35 tygodni,

 • Prosty proces wnioskowania o pożyczkę,

 • Wymagane dokumenty to ważny dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach,

 • Szybka wypłata środków,

 • Obsługa domowa.

 • Wady
 • Firma sprawdza klienta w bazach dłużników,

 • Mała szansa na uzyskanie pożyczki w przypadku posiadania innego zadłużenia,

 • Brak możliwości dopełnienia wszystkich formalności drogą online.

 • Opinie o Bocian Pożyczki

  W
  Opinia od:
  Weronika

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Kontakt z doradcą na wysokim poziomie. Pieniądze otrzymałam bardzo szybko!2022-11-17 11:55:41
  J
  Opinia od:
  Jan

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Minimum formalności, super obsługa (bardzo miła Pani). Wszystko jasne i przejrzyste, a raty niskie. Gorąco polecam!2022-11-08 10:23:59
  O
  Opinia od:
  OLGA

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Dostałam tyle ile potrzebowałam. Raty ok. Doradca przyjeżdża o umówionych porach. Nie mam zastrzeżeń.2022-11-08 09:33:10
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Bocian Pożyczki
  Nazwa firmy
  Everest Finanse S.A.
  Adres
  Stary Rynek 88,
  61-772 Poznań
  telefon
  600 100 100
  Adres strony
  bocianpozyczki.pl
  Godziny pracy
  pon.-pt., godz. 7:30 - 21:00 sb., godz. 9:00 - 18:00 nd., godz. 10:00 - 17:00
  Adres e-mail
  biuro@bocianpozyczki.pl
  Wniosek

  Podobne produkty