Kredyt gotówkowy Inbank - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Oprocentowanie:

14,49 %

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

20,40 %

Całkowita kwota do spłaty:

-

Kredyt gotówkowy Inbank
4.5

Kredyt Gotówkowy w Inbank Informacje o ofercie

Kredyt gotówkowy Inbank to możliwość uzyskania od 2000 do nawet 50 000 złotych na okres od 4 do 72 miesięcy. Inbank poszerza swoją ofertę. Dotychczas oferowali przede wszystkim lokaty, ale do oferty weszły również kredyty, w tym właśnie kredyt gotówkowy. Inbank oferuje kredyt do 50 000 złotych na maksymalny okres 72 miesięcy ze stałą ratą. Jest to niewątpliwy atut oferty kredytowej Inbank w okresie wyjątkowych wahań stóp procentowych i nieustannych wzrostów kosztów kredytu. Do tego dochodzi prosty i szybki proces wnioskowania, który w całości możemy przebrnąć online. 

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Inbank?

 1. Wypełnij wniosek kredytowy
 2. Podpisz umowę
 3. Weryfikacja tożsamości
 4. Wypłata środków

Wybierz kwotę kredytu i okres spłaty na interaktywnych suwakach. Po ustaleniu odpowiednich wartości kliknij “Złóż wniosek”.

Wypełnij wniosek niezbędnymi danymi i prześlij dalej. Niezbędny będzie dowód osobisty, numer rachunku bankowego, a także dokument potwierdzający źródło dochodu. Oczywiście niezbędny jest również numer telefonu oraz adres email. Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku dostaniesz do zatwierdzenia umowę, która wejdzie w życie do wydaniu pozytywnej decyzji przez Inbank.

Dokonaj weryfikacji tożsamości przy użyciu jednej z metod, jakie zostaną Ci zaoferowane. Proces weryfikacji tożsamości bada również zdolność kredytową klienta. Bezpośrednio po weryfikacji otrzymasz decyzję kredytową. Jeśli jest pozytywna, w życie wejdzie podpisana wcześniej umowa. Jeśli wszystko poszło pomyślnie pozostaje oczekiwać przelewu środków.

Kto może wziąć kredyt gotówkowy w Inbank?

Akceptowane źródła dochodów

Inbank jest bardzo elastyczny, jeśli chodzi o akceptowane źródła dochodu. W Inbank można wnioskować o kredyt z poniższymi źródłami dochodu:

 • Umowa o pracę na czas nieokreślony/określony,
 • Kontrakt,
 • Umowa zlecenie/Umowa o dzieło,
 • Emerytura/Renta,
 • Dochód z gospodarstwa rolnego,
 • Jednoosobowa działalność gospodarcza / udziały w spółce cywilnej.

Kredyt gotówkowy w Inbank - wymagane dokumenty

Aby uzyskać kredyt w Inbanku niezbędne będzie przedstawienie kilku dokumentów. Najważniejszym z nich jest oczywiście dowód osobisty. Jednak w zależności od źródła dochodu musimy również przedstawić umowę, czy inny poświadczający o dochodzie dokument, oraz wyciągi bankowe w niektórych przypadkach. Niezbędne dokumenty do uzyskania kredytu w Inbank to:

 • Dowód osobisty,
 • Zaświadczenie o dochodach,
 • Wyciągi bankowe z ostatnich 3 miesięcy (opcjonalnie).

 

Opinie o Kredyt gotówkowy Inbank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5

Podobne produkty