Net Credit - opinie i kalkulator chwilówki

Net Credit
4.8
1200
30 dni
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Net Credit - informacje o firmie

Net Credit oferuje pożyczki pozabankowe w formie karty kredytowej, z limitem od 100 do 10 000 zł. Karta kredytowa jest rozliczana w ramach 30 dniowych cyklów rozliczeniowych. Jedynym kosztem korzystania z limitu jest prowizja 11% naliczana od wykorzystanego limitu kredytowego. Firma należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i regularnie zajmuje wysokie miejsca w rankingach pożyczkodawców.

 • Net Credit udziela pożyczek osobom pomiędzy 20 a 70 rokiem życia.
 • Oferta pożyczki na kwotę od 100 do 10 000 zł już od pierwszego wniosku.
 • Pierwsze 30 dni korzystania z limitu jest darmowe dla nowego klienta.

Przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla Limitu kredytowego w Wirtualnej Karcie Kredytowej Net Credit w wysokości 1.000,00 zł: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 191,48% (obliczone na dzień 16.01.2024); całkowita kwota limitu: 1.000,00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku: 0%; całkowity koszt: 1.012,58 zł, w tym: Prowizja 1.012,58 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 360 dni; całkowita kwota do spłaty: 2.012,58 zł

Net Credit - jak wziąć pożyczkę?

Wniosek o pożyczkę w Net Credit można złożyć przez stronę internetową (kliknij przycisk "Weź pożyczkę" a trafisz na stronę Net Credit) lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 22 598 77 99 w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Na stronie Net Credit wybierz jaka kwota limitu kredytowego jest Ci potrzebna: możesz wnioskować o limit od 100 do 10 000 zł. Następnie wypełnij wniosek pożyczkowy. Do poprawnego złożenia wniosku potrzebne są:

 • dowód osobisty,
 • dostęp do telefonu komórkowego i adresu email,
 • dostęp do swojego konta bankowego w jednym z polskich banków.

W trakcie procesu rejestracji wniosku zostaniesz poproszony tylko o dane niezbędne do wydania decyzji kredytowej lub są wymagane przez przepisy prawa. Twoje dane zostaną wykorzystane tylko w celu udzielenia pożyczki i zarządzania jej spłatą.

 

Rodzaje pożyczek w Net Credit

Net Credit udziela jednego rodzaju pożyczek w formie wirtualnej karty kredytowej. Umowa pożyczki jest zawierana na okres 360 dni, podzielonych na 12 okresów rozliczeniowych. Pożyczka Net Credit jest obarczona jednym kosztem - 11% prowizja naliczaną od wykorzystanego limitu. Jeśli nie korzystasz z limitu, nie płacisz. 

Net Credit nie wymaga spłacania całego wykorzystanego limitu od razu po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Wystarczy spłacić kwotę minimalną - 3% od wykorzystanego limitu. Trzeba jednak pamiętać, że od niespłaconego limitu zostanie naliczona prowizja. 

Dodatkowo, każdy nowy klient Net Credit zyskuje darmową pożyczkę na 30 dni. Oznacza to, że w pierwszym okresie rozliczeniowym nie zostanie naliczona prowizja za korzystanie z limitu. 

 

 

 

Kolejne pożyczki w Net Credit

Kolejną umowę pożyczki w Net Credit można zawrzeć po zakończeniu poprzedniej umowy, po spłaceniu całego wykorzystanego limitu i wszystkich kosztów. Kolejną pożyczkę możesz otrzymać na taką samą lub inną kwotę. Jedyna różnica to brak dostępu do darmowej pożyczki przez pierwsze 30 dni.

Limit kredytowy Net Credit jest przyznawany na okres 360 dni. Przez ten czas masz dostęp do pożyczki, za którą płacisz tylko wtedy, gdy z niej korzystasz.

 

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Serwis Net Credit ceni klientów wiarygodnych finansowo, którzy posiadają pozytywną historię kredytową i odpowiednią zdolność do spłaty zobowiązania finansowego. To także forma ochrony interesów konsumenta, który przez nierozsądne pożyczanie mógłby wpaść w spiralę zadłużenia. Z tego powodu pożyczkodawca sprawdza dane wnioskujących w BIK, KRD, ERIF i BIG Infomonitor.

Decyzja o przyznaniu pożyczki w Net Credit może być pozytywna nawet mimo informacji w bazach. W każdym przypadku analiza wniosku klienta jest traktowana indywidualnie.

Kto może wziąć pożyczkę w Net Credit?

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe

Pożyczkę w Net Credit może wziąć każda osoba, która spełnia podstawowe wymagania:

 •  spełnia wymaganie wieku: od 20 do 70 lat,
 • ma polskie obywatelstwo
 • posiada konto w polskim banku,
 • wykazuje regularne miesięczne przychody,
 • posiada aktywny adres mailowy i telefon komórkowy,
 • wykazuje pozytywną historię kredytową.

Pozytywną decyzję uzyskać mogą nawet klienci uzyskujący dochód za granicą o ile wpływa on na rachunek bankowy prowadzony w Polsce. Z finansowania także skorzystać osoby utrzymujące się ze świadczeń emerytalnych i pozostające na urlopie macierzyńskim.

Podsumowanie informacji o chwilówce w Net Credit

Net Credit to firma pożyczkowa z ponad dekadą doświadczenia w branży. Aktualnie firma udziela pożyczki w ramach odnawialnego limitu kredytowego. Koszty pożyczki są przejrzyste i łatwe do przewidzenia. Co więcej, klient płaci wyłącznie za kwotę z limitu, którą wykorzysta a nie za udzielenie pożyczki. 

Net Credit oferuje elastyczną pożyczkę w formie karty kreydytowej, na której można uzykać limit do nawet na 10 000 zł. Wystarczy mieć ukończone 20 lat i wykazać odpowiednią zdolność kredytową do spłaty. 

Zalety
 • wysokie dostępne kwoty pożyczki,

 • darmowa pożyczka przez 30 dni,

 • przejrzyste koszty - tylko 11% prowizji od wykorzystanego limitu,

 • akceptacja różnych źródeł dochodu,

 • proste wymagania wobec klienta,

 • Wady
 • ograniczenia wiekowe,

 • weryfikacja w bazach.

 • Opinie o Net Credit

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Net Credit
  Nazwa firmy
  Fincard sp. z o.o.
  Adres
  Grzybowska 87,
  00-844 Warszawa
  telefon
  -
  Adres strony
  netcredit.pl
  Godziny pracy
  pn - pt: 8:00 - 21:00 sb: 8:00 - 21:00
  Adres e-mail
  info@netcredit.pl
  Wniosek

  Podobne produkty