kształt

Pożyczki 24/7 – pożyczki całodobowe również w weekendy!

Pożyczki 24/7 – pożyczki całodobowe również w weekendy!
Pożyczki całodobowe to najlepsza pomoc finansowa w razie nieprzewidzianych wydatków. Zepsuta pralka? Nagły wyjazd? Teraz już musisz się martwić o pieniądze. Instytucje pozabankowe wyciągają pomocną dłoń, oferując pożyczki online 24 godziny na dobę. Jakie są wymagania pożyczek 24/7 i jak złożyć wniosek? Sprawdź i nie martw się o płynność finansową w budżecie domowym. Tym bardziej że pożyczki są dostępne również w weekendy!

Kto udziela pożyczek 24/7? Pożyczki całodobowe w zasięgu ręki

Nieoczekiwane wydatki nie są przyjemną niespodzianką. Niestety, nie wszystko można przewidzieć. Dlatego pożyczki 24/7 są stałym punktem oferty coraz większej liczby instytucji pozabankowych. Firmy pożyczkowe starają się odpowiadać na potrzeby klientów, a pożyczka od ręki jest niezaprzeczalnie tym, czego potrzebują!

Tym bardziej, że pożyczki całodobowe to pożyczki w 15 minut. Środki błyskawicznie trafiają na nasze konto, pod warunkiem posiadania rachunku w tym samym banku, co pożyczkodawca. Szybki przekaz gotówki gwarantuje też usługa przelewów natychmiastowych. Jeśli firma z niej korzysta, pieniądze natychmiast znajdą się na naszym koncie. Bez względu na to, w jakim banku mamy konto.

Poniżej prezentujemy zestawienie najlepszych ofert pożyczek 24/7. Az 15 ofert pożyczek całodobowych! Sprawdź, która propozycja najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Jak porównywać oferty pożyczek całodobowych?

Przed wnioskowaniem o pożyczkę 24/7 należy porównać dostępne oferty i odpowiedzieć sobie na pytanie: „Która pożyczka najlepiej spełnia moje potrzeby”? Pożyczki online to bardzo atrakcyjne produkty finansowe. Łatwa rejestracja, dogodne kwoty, dowolny czas spłaty – to tylko niektóre zalety. Co wobec tego brać pod uwagę, aby błędne decyzje nie odbiły się na naszym budżecie?

Porównujmy pożyczki 24/7 pod kątem:

 • kwoty pożyczki,
 • okresu kredytowania,
 • kosztów pożyczki, w tym opłat związanych z nieterminową spłatą długu,
 • możliwości skorzystania z oferty pierwszej pożyczki za darmo,
 • możliwości przedłużenia terminu spłaty,
 • sposobów weryfikacji tożsamości,
 • szybkości wypłaty gotówki,
 • sposobu przekazania środków.

Wszystkie informacje na temat pożyczek pozabankowych znajdziemy na stronach internetowych pożyczkodawców. Tylko rozsądne decyzje chronią nas przed spiralą zadłużenia!

Wnioskowanie o pożyczkę 24/7 krok po kroku

Jak starać się o pożyczkę online 24/7? Wystarczy zrobić cztery proste kroki:

 1. Wybrać ofertę dopasowaną do naszych potrzeb, a następnie zadecydować o kwocie i okresie kredytowania.
 2. Wypełnić wniosek. Wystarczy wpisać podstawowe dane z dowodu osobistego i wymagane przez pożyczkodawcę informacje na temat uzyskiwanych dochodów.
 3. Zweryfikować swoją tożsamość.
 4. Poczekać na decyzję pożyczkodawcy i uruchomienie środków z otrzymanej pożyczki całodobowej.

Pożyczki w weekend bez przelewania grosza

Przelew weryfikacyjny nie jest jedynym sposobem potwierdzenia tożsamości. Pożyczkodawcy coraz częściej proponują korzystanie z alternatywnych form weryfikacji, takich jak:

 • Kontomatik,
 • Instantor,
 • KontoConnect
 • GroszConnect,

które zabierają znacznie mniej czasu i usprawniają proces potwierdzania tożsamości. Są tak samo bezpieczne, a dużo bardziej wygodne niż tradycyjny przelew. Pożyczki bez weryfikacji konta obejmują także pożyczki z czekiem Giro, czyli z odbiorem gotówki w dowolnym oddziale Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej. Zanim otrzymamy gotówkę do ręki, pracownik placówki sprawdzi naszą tożsamość, prosząc nas o dowód osobisty oraz druk czekowy, który otrzymamy od firmy pożyczkowej.

Kto może starać się o pożyczkę całodobową?

Pożyczka całodobowa jest dostępna dla osób powyżej 18 roku życia, ale wiek nie jest jedynym wymogiem stawianym przez pożyczkodawców. Jeśli chcemy wziąć pożyczkę, musimy:

 • posiadać polskie obywatelstwo,
 • mieć stały adres zamieszkania na terenie polski,
 • legitymować się dowodem osobistym,
 • mieć numer PESEL,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • nie mieć zaległości w spłacie innych zobowiązań finansowych,
 • poprawnie wypełnić wniosek.

Jeśli spełniamy te wymogi i nasza zdolność kredytowa nie pozostawia żadnych wątpliwości, nic nie powinno stanąć nam na drodze do otrzymania pożyczki całodobowej. Co ważne, nie zawsze musimy mieć idealną zdolność kredytową. Możemy poszukać ofert dostępnych w weekendy, które jednocześnie są pożyczkami bez sprawdzania bik, czyli danych z Biura Informacji Kredytowej. Szczególnie warte uwagi są oferty darmowych pożyczek!

Pierwsza pożyczka online 24/7 za darmo!

Atrakcyjnym punktem oferty pożyczek 24/7 jest darmowa pożyczka! To specjalna oferta przeznaczona dla nowych klientów, czyli osób, które dotąd nie korzystały z usług danej firmy pożyczkowej. Wyjątkiem jest Szybka Gotówka. Ten pożyczkodawca oferuje co piątą darmową chwilówkę, doceniając również tych najbardziej lojalnych klientów. Możemy cieszyć się prowizją bez prowizji i odsetek nawet kilka razy w roku! Warto skorzystać z tej możliwości.

Pożyczki całodobowe są łatwo dostępne i zapewniają atrakcyjne warunki pożyczania. Znajdźmy ofertę dla siebie i mądrze korzystajmy ze środków, które otrzymamy na konto.

Czytaj także:

Wirtualna karta płatnicza – nowoczesne płatności bezgotówkowe

Wirtualna karta płatnicza pozwala na szybkie i wygodne płacenie za zakupy i usługi bez potrzeby używania fizycznego pierwowzoru. Powstała w wyniku gwałtownego rozwoju rynku fintech. Sprawdź, czym ona jest i gdzie można ją aktywować. [...]
Redakcja OfinRedakcja Ofin

Kredyt a pożyczka – podobieństwa i różnice

Kredyt i pożyczka mają wiele cech wspólnych, jednak nie są tą samą formą finansowania. Sprawdź, które zapisy prawne je regulują. Dowiedz się, jakie są podobieństwa między kredytem a pożyczką i wybierz produkt finansowy dopasowany do [...]
Redakcja OfinRedakcja Ofin
2
Dodaj komentarz
avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
TomaszJagaRecent comment authors
  Powiadomienia  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jaga
Gość
Jaga
Ocena :
     

Fimy pożyczkowe zazwyczaj reklamują się hasłami- kasa na koncie w 10 minut idp. a pożniej okazuje się, że tylko od 9 do 15, od poniedziałku do piątku i pod warunkiem, że masz konto w tym samym banku- jak nie to na kase czekasz i kilka dni!!!ale są firmy, które pracują 24/7 i w nich wypłaty zdecydowanie sa przyspieszone.

Tomasz
Gość
Tomasz

Jak się chce mieć kase na TERAZ to najpierw przeba obczaić harmonogram sesji ELIXIR w swoim banku- bo tego żadne hasło „pożyczka w 15 minut” nie przeskoczy. Szczególnie w nocy z soboty na niedziele! Proste. Bo decyzja to jedna, a kasa na koncie to drugie.