Mutum.pl - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Mutum.pl
4.5
1200
7 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Mutum.pl - informacje o firmie

Mutum.pl jest pośrednikiem pożyczkowym, który ułatwia klientom starania o pożyczkę. W swoim serwisie internetowym pozwala aplikować o pożyczki ratalne w wysokości od 500 do 20 000 zł. Na ich spłatę pożyczkobiorca otrzymuje maksymalnie 48 miesięcy. Mutum weryfikuje każdy wniosek, dokładnie sprawdzając wiarygodność osób aplikujących o pożyczkę. Odrzuca aplikacje osób, które zalegają z płatności, ponieważ nie chce dodatkowo obciążać ich budżetu. Właścicielem marki Mutum jest Kredyt Express S.A. To prężnie rozwijająca się spółka, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem pożyczkobiorców.

 • W ofercie Mutum.pl znajdują się pożyczki ratalne. O maksymalną kwotę 20 000 zł można starać się już przy pierwszej umowie. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł.
 • Na spłatę pożyczki w Mutum mamy od 2 do 48 miesięcy
 • Mutum.pl dokonuje skrupulatnej oceny ryzyka kredytowego każdego klienta. Osoby, które zalegają z płatnościami, nie otrzymają pożyczki.
 • Pożyczkodawca nie wymaga dodatkowych dokumentów. Udziela pożyczek bez zaświadczeń o zarobkach. Proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i bezproblemowy.
 • O pożyczkę w Mutum.pl można starać się nawet do 80 roku życia.
 • Pożyczkobiorca może zweryfikować swoją tożsamość na dwa sposoby: online lub za pomocą kuriera.
 • Z umową pożyczki można zapoznać się jeszcze przed wizytą kuriera. Wszystkie dokumenty znajdują się na stronie internetowej firmy pożyczkowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości, można wysłać e-mail lub zadzwonić na infolinię.

Mutum.pl - jak wziąć pożyczkę

Pożyczka na raty w Mutum.pl błyskawicznie trafia na konto. Wystarczy pozytywnie przejść przez proces weryfikacji. Jak wziąć pożyczkę? Opisujemy szczegóły w krótkim poradniku!

 1. W pierwszym etapie należy wskazać kwotę i okres kredytowania. W Mutum.pl pożyczka wynosi minimum 500 i maksimum 20 000 zł. Dopasuj kwotę pożyczki do swoich możliwości finansowych. Pożyczanie ponad miarę prowadzi do problemów finansowych. Pożyczkę należy oddać w terminie od 2 do 48 miesięcy.
 2. Drugi etap polega na uzupełnieniu formularza rejestracyjnego. Pożyczkodawcy wystarczą podstawowe dane. Nie potrzeba też zaświadczenia o zarobkach. Zaletą pożyczki w Mutum.pl jest ograniczenie formalności do minimum.
 3. W trzecim etapie należy dokonać weryfikacji tożsamości. Pożyczkobiorca nie musi robić przelewu weryfikacyjnego, może skorzystać z alternatywnych metod potwierdzania swoich danych. Tożsamość wnioskującego sprawdza kurier, który dostarcza umowę. Można też zweryfikować się online, posługując się aplikacją Blue Media. Jeżeli w trakcie podpisywania umowy pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, należy od razu je wyjaśnić. W tym celu trzeba skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.
 4. Ostatni etap to oczekiwanie na pieniądze. Pożyczkodawca wykonuje przelew natychmiast po otrzymaniu zatwierdzonej umowy pożyczki.

Rodzaje pożyczek w Mutum.pl

Mutum.pl pomaga w uzyskaniu pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 20 000 zł. Dług należy spłacić maksymalnie w ciągu 48 miesięcy. Przy większych kwotach warto rozważyć rozłożenie zobowiązania na drobne raty. W ten sposób nie obciążymy budżetu i nie będziemy martwić się o terminowy zwrot płatności. Dużym udogodnieniem pożyczek ratalnych w Mutum jest brak konieczności dokonywania opłaty weryfikacyjnej. Tożsamość może sprawdzić kurier, który dostarcza umowę. Jeśli okaże się, że nasz wniosek został odrzucony, najprawdopodobniej wynika to z braku odpowiedniej zdolności kredytowej. Inne powody negatywnej decyzji kredytowej to niewłaściwy wiek, brak stałego adresu zamieszkania czy numeru PESEL.

Mutum.pl - koszty przedłużenia pożyczki

Mutum.pl nie odwraca się od klientów, którzy nie są w stanie w terminie zwrócić długu. Chce im pomóc, zmieniając termin oddania należności. Dlatego, jeśli mamy kłopoty z oddaniem rat, powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Możemy to zrobić telefonicznie lub mailowo. O dokładnych kosztach przedłużenia pożyczki dowiemy się w trakcie rozmowy lub korespondencji z Mutum.pl. Musimy przy tym pamiętać, że wszelkie opóźnienia w spłacie mogą wiązać się z naliczeniem odsetek karnych, które również będziemy musieli spłacić. Inaczej pożyczkodawca podejmie kolejne kroki, zmierzające do odzyskania wierzytelności.

Kolejne pożyczki w Mutum.pl

Mutum.pl jako jeden z niewielu pożyczkodawców pozwala wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą bieżącego zobowiązania. Pożyczkobiorca, który potrzebuje dodatkowych środków, może złożyć następny wniosek. To, czy zostanie zaakceptowany, zależy od oceny ryzyka kredytowego. Firma pożyczkowa Mutum.pl jest bardzo dokładna w ocenie wiarygodności finansowej klientów. Nie chce udzielać pożyczek osobom, które nie będą w stanie ich spłacić. Kredyt bankowy również nie jest przeszkodą w staraniu się o pożyczkę ratalną w Mutum. Istotne jest, aby nazwisko wnioskującego nie widniało w rejestrach dłużników. Jeśli zawsze będziemy spłacać raty na czas, nie mamy się czego obawiać.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Mutum.pl na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pożyczkobiorców. Dlatego dokładnie weryfikuje historię kredytową klientów. Mutum.pl korzysta z następujących baz danych:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Kto może wziąć pożyczkę w Mutum.pl

Dowód osobisty
Konto bankowe
Stałe miejsce zamieszkania
Numer pesel

Mutum.pl jasno określa, do kogo kieruje swoją ofertę pożyczek ratalnych. Na pierwszym miejscu stawia pozytywną historię kredytową. Jeśli mamy jakiekolwiek zaległości w spłacie pożyczek i kredytów, nasz wniosek zostanie odrzucony. Wymagania firmy pożyczkowej Mutum.pl:

 • wiek od 20 do 80 lat,
 • numer PESEL,
 • stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • osobisty rachunek bankowy,
 • stały dochód,
 • pozytywna historia kredytowa,
 • brak negatywnych wpisów w rejestrach BIG i BIK.

Podsumowanie informacji o chwilówce w Mutum.pl

Mutum przykuje uwagę każdego, kto szuka chwilówki na pokaźną kwotę. Już przy pierwszej wizycie możemy tu otrzymać ogromne ilości pieniędzy. Warunkiem jest oczywiście nienaganna historia kredytowa. Szukając tego typu pieniędzy, będziesz musiał udowodnić, że jesteś w stanie je zwrócić.

Zalety
 • wysoka kwota pożyczki do 20 000 zł,

 • długi okres kredytowania do 48 miesięcy,

 • pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach,

 • prosta procedura wnioskowania o pożyczkę ratalną,

 • dwa sposoby weryfikacji tożsamości,

 • możliwość zmiany terminu zwrotu należności,

 • możliwość posiadania więcej niż jednej pożyczki w tym samym czasie.

 • Wady
 • konieczność ukończenia 20 roku życia,

 • weryfikowanie klientów w bazach BIK i BIG.

 • Opinie o Mutum.pl

  L
  Opinia od:
  Leonard

  Czy opinia była przydatna?

  +1
  To co mi się podoba w ofercie mutum to przede wszytskim możliwość wyboru. Powiem szczerze, że strasznie mnie wkurza kiedy firmy w ogóle nie daja możliwości "pokombinowania", a tutaj i kwoty i czas spłaty, dostosowujesz to do swoich mozliwosci- wiec jest spoko, a wszystko to za rozsadnie pieniadze.2021-02-08 10:59:56
  M
  Opinia od:
  Marcin

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Bardzo korzystny cennik Mutum powoduje, że to jedna z ciekawszych ofert pożyczkowych dostępnych online. Ponadto Mutum wyróżnia sie bardzo prostymi i przejrzystymi zasadami przyznawania pożyczek. Wszystko jest czarno na białym- zarówno plusy jak i minusy! Firma jest bardzo transparentna i to w nich cenie!2021-02-03 10:32:41
  C
  Opinia od:
  Cziczi

  Czy opinia była przydatna?

  0
  MUTUM dokładnie sprawdza swoich klientów w bazach, ale moim zdaniem to akurat słuszny krok, bo jest to jakaś forma zabezpieczenie się przed oszustwem. Ja sobie bardzo chwalę ich ofertę i uważam, ze cenowo wygląda bardzo rozsądnie. Jestem na tak! Nie będe nikogo na siłe namawiać- ale warto się zapoznać.2021-01-31 14:57:10
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Mutum.pl
  Nazwa firmy
  Kredyt Express S.A.
  Adres
  Wolska 11A/12A,
  20-411 Lublin
  telefon
  -
  Adres strony
  mutum.pl
  Godziny pracy
  pn - pt: 8:00 - 20:00
  Adres e-mail
  -
  Wniosek

  Podobne produkty