Moniak - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Moniak
4.5
1200
13 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Moniak - informacje o firmie

Portal Moniak.pl jest pośrednikiem pożyczkowym udzielającym swoim klientom pożyczki pozabankowe online. Właścicielem portalu jest firma LVS Brokres Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Portal Moniak wyróżnia w szczególności to, że podczas etapu aplikowania o przyznanie pożyczki wyszukuje swoim klientom nie tylko najlepszą dla nich ofertę, ale i najtańszą. Cała usługa jest w pełni darmowa i działa na zasadzie współpracy z innymi firmami pożyczkowymi, które aktywnie działają na terenie Polski. Co więcej, Moniak zapewnia szybkie i nieskomplikowane wnioskowanie o przyznanie pożyczki w pełni online przy minimum formalności. Osoby wnioskujące o przyznanie pożyczki zostają poproszone o uzupełnienie informacji na temat m.in. źródła pozyskiwania dochodu, numeru PESEL czy miejsca zamieszkania. Informacje te dają firmie gwarancję o posiadaniu zdolności kredytowej wnioskującego. Poza tym działają też na korzyść pożyczkobiorcy, który ma zapewnienie, że nie padnie on ofiarą lichy, a firmie nie zależy, aby wpadł w spiralę zadłużenia. Minimalna kwota pożyczki zaczyna się już od 300 zł, z kolei maksymalna jest aż do 160 tys. złotych.

Przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład pożyczki, Pożyczana kwota 10000 zł, Okres pożyczki 12 msc, Oprocentowanie 7.2%, Odsetki od kwoty pożyczki 1720 zł, RRSO 34.97%, Całkowita kwota do spłaty 11720 zł, Wysokość raty 976.67 zł.

 

Moniak.pl - jak wziąć pożyczkę

Aby wziąć pożyczkę poprzez portal Moniak.pl, należy tuż po wejściu na oficjalną stronę portalu skorzystać w widocznego po prawej stronie kalkulatora pożyczki. Osoba wnioskująca o przyznanie pożyczki musi określić interesującą ją kwotę pożyczki oraz liczbę rat, jakie jej najbardziej odpowiadają, a następnie kliknąć “Wyślij wniosek”. Następnie pozostaje już tylko potwierdzić swoją tożsamość poprzez udzielenie informacji dotyczących m.in. numeru dowodu osobistego, numeru PESEL, numeru telefonu czy źródła dochodu. Po udzieleniu danych i informacji niezbędnych do otrzymania pożyczki wystarczy, że pożyczkobiorca udzieli wymaganych przez portal zgód znajdujących się w zakładce “Zgody” i poczeka na decyzję zwrotną. Wypłata środków odbywa się jednak zwykle bardzo szybko i wypłacana jest na wskazane przez pożyczkobiorcę konto bankowe.

 

Rodzaje pożyczek w Moniak.pl

Moniak.pl specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Osoby zainteresowane pożyczką mogą wnioskować o jej udzielenie już od 300 zł do aż 160 000 złotych. Minimalna liczba rat wynosi 6, a maksymalna to 120 rat. Portal Moniak.pl wymaga od swoich klientów przejścia przez minimum niezbędnych formalności, które mają m.in. na celu zweryfikowanie zdolności kredytowej wnioskującego oraz uniknięcie sytuacji, w której pożyczkobiorca mógłby wpaść w spiralę zadłużenia. Po wypełnieniu wniosku w pełni zdalnie i pozytywnym przejściu przez weryfikację historii kredytowej pieniądze zostaną wypłacone nawet do kilkunastu minut na wskazane przez pożyczkobiorcę konto bankowe.

Moniak.pl - koszty przedłużenia pożyczki

Koszty przedłużenia pożyczki przez Moniak.pl uzależnione są od tego, jaka dokładnie firma pożyczkowa udziela wnioskującemu pożyczki. Wynika to przede wszystkim z tego, że jak wspomnieliśmy Moniak.pl, jest portalem online, który bezpłatnie łączy swoich klientów z firmami pożyczkowymi, które działają na terenie całej Polski. W związku z tym to od danej firmy udzielającej pożyczek będzie zależało, w jakiej wysokości będzie naliczała koszty przedłużenia pożyczki.

 

Kolejne pożyczki w Moniak.pl

Możliwość wzięcia kolejnej pożyczki przez pożyczkobiorcę uzależniona będzie od tego, w jakiej firmie pożyczkowej zostanie przyznana mu pożyczka, podobnie zresztą jak w przypadku kosztów przedłużenia pożyczki. Portal Moniak po określeniu przez klienta interesującej go kwoty pożyczki i liczbie rat przedstawi mu najatrakcyjniejszą ofertę pożyczki, która została wyselekcjonowana zgodnie z indywidualnymi preferencjami wnioskującego. W związku z tym wnioskujący powinien zapoznać się wcześniej z całą ofertą wybranej dla niego firmy pożyczkowej, jeśli kluczową dla niego kwestią jest to, czy będzie mógł w niej wziąć kolejne pożyczki.

 

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Jednymi z wymagań, jakie są niezbędne do uzyskania pożyczki za pośrednictwem portalu Moniak.pl, jest przejście przez wnioskującego pozytywnego wyniku badania jego zdolności kredytowej. Poza tym Moniak weryfikuje wnioskujących w następujących rejestrach:

 • BIK,
 • BIG,
 • InfoMonitor,
 • ERIF,
 • KRD.

Brak wpisu w powyższych bazach przesądzi nad tym, czy wnioskującemu zostanie przyznana pożyczka.

 

Kto może wziąć pożyczkę w Moniak.pl

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Zaświadczenie o dochodach
Stałe miejsce zamieszkania

W Moniak.pl o przyznanie pożyczki mogą ubiegać się osoby, które spełniają podstawowe kryteria:

 • Wiek od 20 lat do 70 lat,
 • Aktualny numer telefonu,
 • Stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski,
 • Udokumentowane źródło dochodów w Polsce,
 • Aktywny rachunek bankowy w placówce, która działa na terenie Polski,
 • Pozytywna zdolność kredytowa,
 • Brak odnotowanych opóźnień w dotychczasowej spłacie pożyczek,
 • Brak wpisu w bazach: BIK, BIG, InfoMonitor, ERIF i KRD.

Podsumowanie informacji o pożyczce ratalnej w Moniak.pl

Portal Moniak.pl umożliwia swoim klientom szybkie i w pełni zdalne ubieganie się o pożyczkę ratalną, bez konieczności wychodzenia z domu. Przedział kwot jest bardzo szeroki, ponieważ najniższy zaczyna się już od 300 zł, a maksymalny wynosi aż 160 000 zł. Oznacza to, że z pożyczki mogą skorzystać zarówno osoby, które potrzebują niewielkiej kwoty, ale potrzebnej na już, jak i osoby, które mają większe plany inwestycyjne. Formalności jest na dobrą sprawę niewiele, a wnioskowanie przebiega bardzo szybko i jest w pełni bezpieczne.

Zalety
 • Szybki i w pełni zdalny proces wnioskowania,

 • Pożyczka bez zabezpieczeń,

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki 160 000 zł,

 • Bardzo szybka wypłata gotówki,

 • Pożyczka dostępna dla klientów już od 20 roku życia,

 • Od 6 do 120 rat,

 • Oferty dobierane pod indywidualne możliwości finansowe klienta.

 • Wady
 • Konieczność udokumentowanego stałego dochodu na terenie Polski,

 • Weryfikacja danych klienta w bazach dłużników,

 • Konieczność posiadania adresu e-mail.

 • Opinie o Moniak

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Moniak
  Nazwa firmy
  LVS Brokres Sp. z o.o.
  Adres
  Czorsztyńska 2,
  60-474 Poznań
  telefon
  -
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  -
  Adres e-mail
  kontakt@lvsbrokers.pl
  Wniosek

  Podobne produkty