Pożyczka na dowód 2024
ofin.plPożyczkiPożyczka na dowód - najlepsze oferty

Pożyczka na dowód - najlepsze oferty

Pożyczki na dowód stały się prostym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do gotówki z minimalnymi formalnościami. Choć wymaganym dokumentem jest dowód osobisty, różne firmy mogą mieć dodatkowe kryteria. Pożyczki online oferują elastyczność pozyskiwania finansowania z dowolnego miejsca na świecie, w kilka minut. Wystarczy wybrać kwotę, czas spłaty, wypełnić formularz z wykorzystaniem dowodu osobistego, zweryfikować konto bankowe i poczekać na decyzję. Wielu młodych ludzi korzysta z tej możliwości, ucząc się odpowiedzialności finansowej od wczesnej dorosłości. Mimo że pożyczki te są często kojarzone z prostotą, wymagają one jednak pewnej formy weryfikacji. Pożyczkodawcy muszą potwierdzić tożsamość klienta, najczęściej poprzez weryfikację konta bankowego. Chociaż niektórzy mogą obawiać się, że pożyczki są dostępne "na sam dowód", w praktyce zabezpieczenia są stosowane w celu zapobiegania oszustwom. W wielu przypadkach pożyczkodawcy również sprawdzają zdolność kredytową klienta, by upewnić się, że jest on zdolny do spłaty zobowiązania. Pożyczki na dowód to wygodne i szybkie rozwiązanie, ale tak samo jak każda inna usługa finansowa, wymagają odpowiedzialnego podejścia.

Czym są pożyczki na dowód?

Pożyczki na dowód to usługi pożyczkowe udzielane na podstawie danych z dowodu osobistego. Korzystając z oferty tego rodzaju, pożyczkodawca weryfikuje swoją tożsamość, przepisując dane z dowodu osobistego do formularza pożyczkowego.

Jakie rodzaje pożyczek otrzymasz na dowód?

Na dowód otrzymasz pożyczki chwilowe oraz ratalne.

  • Pożyczki ratalne na dowód umożliwiają uzyskanie nawet ponad dziesięciu tysięcy złotych. Czas spłaty takiego zobowiązania to od kilku miesięcy, do pięciu lat.
  • Chwilówki na dowód to pożyczki do kilku tysięcy złotych, które spłaca się w jednej lub dwóch ratach.

Są to najpopularniejsze rodzaje pożyczek. Nie wymagaję one dodatkowej dokumentacji, m.in. z uwagi na brak zabezpieczeń.

Oferty pożyczek ratalnych na dowód

Oferty pożyczek ratalnych na dowód znajdziesz w tabeli poniżej. Dodatkowe oferty znajdziesz w naszym miesięcznym rankingu pożyczek na raty.

Firma pożyczkowa Weź pożyczkę Maks. kwota pierwszej pożyczki Maksymalny okres spłaty
Aasa Wypełnij wniosek 25 000 zł 36 miesięcy
Askredyt Wypełnij wniosek 150 000 zł 120 miesięcy
Kredyt OK Wypełnij wniosek 12 000 zł 36 miesięcy
Opena Wypełnij wniosek 20 000 zł 48 miesięcy
RataPro Wypełnij wniosek 60 000 zł 48 miesięcy
Ratka.pl Wypełnij wniosek 150 000 zł 120 miesięcy
Smartney Wypełnij wniosek 60 000 zł 96 miesięcy
SuperGrosz.pl Wypełnij wniosek 10 000 zł 50 miesięcy

Oferta chwilówek na dowód

W tabeli poniżej zamieściliśmy popularne oferty chwilówek na dowód. Dodatkowe oferty znajdziesz w naszym miesięcznym rankingu chwilówek.

Firma pożyczkowa Weź pożyczkę Maks. kwota pierwszej pożyczki Okres spłaty
Alfa Kredyt Wypełnij wniosek 3 000 zł 30 dni
Cashtero Wypełnij wniosek 10 000 zł 90 dni
Ekspres Pożyczka Wypełnij wniosek 6 000 zł 30 dni
Extra Portfel Wypełnij wniosek 3 000 zł 30 dni
Kuki Wypełnij wniosek 5 000 zł 30 dni
Lendon.pl Wypełnij wniosek 3 000 zł 30 dni
Oros Wypełnij wniosek 5 000 zł 30 dni
Rupi Wypełnij wniosek 3 000 zł 30 dni

Co musisz zrobić, aby dostać pożyczkę na dowód?

Do otrzymania pożyczki na dowód musisz:

  1. Wybierz ofertę pożyczki z tabeli ofert lub w porównywarce pożyczkowej.
  2. Wypełnij wniosek, przepisując dane z dowodu osobistego.
  3. Przejdź proces weryfikacyjny wedle instrukcji pożyczkodawcy.
  4. Poczekaj na przelew.

Jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać pożyczkę na dowód?

Musisz spełnić poniższe warunki, aby otrzymać pożyczkę na dowód:

  • Otrzymywać miesięczny przychód.
  • Być zameldowanym w kraju.
  • Mieć pełną zdolność do czynności prawnych
  • Posiadać konto w banku.

Pożyczkodawca poprosi cię również o dane kontaktowe — numer telefonu i adres e-mail — które wykorzysta do korespondencji. To na adres e-mail zostanie wysłana proponowana umowa, z wyceną pożyczki oraz harmonogramem spłaty.

Czy można dostać gotówkę na dowód w wieku 18 lat?

Tak, można dostać gotówkę na dowód w wieku 18 lat. Dla wielu firm pożyczkowych pełnoletniość jest wystarczająca aby móc otrzymać dofinansowanie. Warunkiem jest otrzymywanie miesięcznego przychodu z dowolnego źródła, za pomocą którego spłacisz raty. Od jego wysokości zależna będzie oferowana kwota.

Wiele firm oferuje pożyczki klientom, którzy ukończyli minimum 21 lat. Aby oszczędzić czas, sprawdź dedykowaną listę pożyczek od 18 lat.

Jak weryfikowane są dane i dowód osobisty, gdy wnioskujemy o pożyczkę na dowód ?

Gdy wnioskujemy o pożyczkę na dowód, dane i dowód osobisty weryfikowane są w porównaniu z informacjami na koncie bankowym.

Gdy wykonujesz przelew weryfikacyjny lub logujesz się do dedykowanej aplikacji, firma pożyczkowa otrzymuje informacje, na jakie dane zarejestrowane jest konto. Jeśli są to te same informacje co w dowodzie, jest to wystarczającym potwierdzeniem że posługujesz się swoimi danymi. Z tego powodu nie można otrzymać pożyczki na konto współdzielone.

Jak spłaca się pożyczkę na dowód?

Pożyczkę na dowód spłaca się w miesięcznych ratach. W umowie którą otrzymasz od firmy pożyczkowej, znajdziesz harmonogram spłaty. Zawiera on daty, do których musisz zrealizować przelew na wskazaną kwotę. Przeczytaj uważnie tę sekcję dokumentu. Warto ustanowić w banku polecenie zlecenia stałego, które automatyzuje nasze płatności ratalne.

Pożyczka na dowód — podsumowanie

Pożyczka na dowód to prosty sposób na otrzymanie dofinansowania. Wystarczy aktualny dowód osobisty, aby potwierdzić swoją tożsamość przez internet i dostać niezbędne środki. Minęły już czas, gdy pożyczkodawcy domagali się zaświadczeń z pracy lub osobistego spotkania z agentem firmy. Pożyczki na dowód stanowią teraz ogólny standard, wykorzystywany wszędzie, gdzie nie są potrzebne dodatkowe dokumenty lub zaświadczenia.

Często zadawane pytania

Czy otrzymam pożyczkę na dowód bez weryfikacji?
Nie ma możliwości otrzymania pożyczki na dowód bez weryfikacji. Pożyczkodawca musi być świadomy, z kim zawiera umowę.
Czy przy pożyczce na dowód sprawdza się historię kredytową?
Tak, przy pożyczce na dowód sprawdza się historię kredytową. Gdy składasz wniosek o pożyczkę, usługodawca sprawdzi twój status w bazach dłużników. Przy negatywnej historii kredytowej, będziesz musiał szukać specjalnych ofert pożyczkowych.

Komentarze

b
Opinia od:
bambinio

Czy opinia była przydatna?

0
Jak ludzie się nasłuchają o pożyczkach na dowód to poźniej trzęsą tyłkami jak tylko portfela nie mogą namierzyć. Wystarczy, że nie ma go w tej kieszeni co zawsze i już zaczynają się czarne scenariusze, że ktoś na nasz dowód wziął milion pożyczek i do końca życia się nie wypłacimy. Pożyczka na dowód to wyjątkowo kretynska nazwa- bo bardzo wprowadza w bład. Do wzięcia pożyczki zawsze potrzebny jest jeszcze numer telefonu i niemal zawsze numer konta danej osoby- by moc z niego zrobic oplate weryfikacyjna- wiec jak sie nie jest matolkiem i nie ma w portfelu kartki ze wszytskimi dostepami do konta to nie ma sie co bać- na sam dowod nikt nam pozyczki nie udzieli.2019-08-20 23:01:00
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5