Szybka i nowoczesna porównywarka finansowa

Porównywarka finansowa Ofin.pl pozwala w kilka chwil poznać najlepsze oferty kredytów gotówkowych. Wybierz interesujące cię parametry kredytu i dowiedz się, gdzie złożyć wniosek!

kształt

max kwota

60000 zł

max okres

72 msc.

min RRSO

Sprawdź

max RRSO

Sprawdź

Oprocentowanie

Sprawdź

143 tyle osób wybrało tę ofertę

Smartney - opinie

max kwota

120000 zł

max okres

120 msc.

min RRSO

Sprawdź

max RRSO

Sprawdź

Oprocentowanie

Sprawdź

117 tyle osób wybrało tę ofertę

PKO BP - opinie

max kwota

200000 zł

max okres

120 msc.

min RRSO

100 %

max RRSO

500 %

Oprocentowanie

10 %

205 tyle osób wybrało tę ofertę

Alior Bank - opinie

max kwota

150 000 zł

max okres

0 msc.

min RRSO

Sprawdź

max RRSO

Sprawdź

Oprocentowanie

Sprawdź

142 tyle osób wybrało tę ofertę

Bank Pekao - opinie

max kwota

300000 zł

max okres

120 msc.

min RRSO

Sprawdź

max RRSO

11,13% %

Oprocentowanie

7,16% %

144 tyle osób wybrało tę ofertę

Santander Bank Polska - opinie

max kwota

200000 zł

max okres

120 msc.

min RRSO

Sprawdź

max RRSO

Sprawdź

Oprocentowanie

Sprawdź

129 tyle osób wybrało tę ofertę

BGŻ BNP Paribas - opinie

max kwota

200000 zł

max okres

120 msc.

min RRSO

Sprawdź

max RRSO

Sprawdź

Oprocentowanie

Sprawdź

123 tyle osób wybrało tę ofertę

Skok Stefczyka - opinie

max kwota

150000 zł

max okres

96 msc.

min RRSO

Sprawdź

max RRSO

Sprawdź

Oprocentowanie

Sprawdź

111 tyle osób wybrało tę ofertę

Citi Handlowy - opinie

max kwota

225550 zł

max okres

120 msc.

min RRSO

Sprawdź

max RRSO

Sprawdź

Oprocentowanie

Sprawdź

134 tyle osób wybrało tę ofertę

Crédit Agricole - opinie

max kwota

200000 zł

max okres

120 msc.

min RRSO

Sprawdź

max RRSO

Sprawdź

Oprocentowanie

Sprawdź

105 tyle osób wybrało tę ofertę

T-Mobile Usługi Bankowe - opinie

max kwota

60000 zł

max okres

60 msc.

min RRSO

Sprawdź

max RRSO

Sprawdź

Oprocentowanie

Sprawdź

123 tyle osób wybrało tę ofertę

CitoKredyt - opinie

KREDYTY GOTÓWKOWE - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak złożyć wniosek kredyt gotówkowy online?

Klienci posiadający już konto osobiste w banku, w którym ubiegają się o kredyt gotówkowy, mogą złożyć wniosek online z poziomu bankowości internetowej. Osoby nieposiadające konta w wybranym banku również mogą złożyć wniosek przez stronę internetową, ale konieczne będzie dostarczenie do banku dokumentów potwierdzających zdolność kredytową oraz podpisania umowy kredytu gotówkowego.

Kto może wnioskować o kredyt gotówkowy?

O kredyt gotówkowy ubiegać się może każda osoba powyżej 18 roku życia, która na stałe mieszka i pracuje na terenie kraju. Istotny jest pozytywny scoring bankowy, dobra historia kredytowa oraz osiąganie regularnych udokumentowanych dochodów ze stabilnego źródła. Do otrzymania kredytu niezbędne jest posiadanie konta osobistego lub wspólnego w dowolnym banku działającym w Polsce.

Czy wzięcie kredytu gotówkowego wymaga zdolności kredytowej?

Jednym z głównych czynników wpływających na przyznanie kredytu gotówkowego jest pozytywna ocena zdolności kredytowej klienta. Określa ona zdolność kredytobiorcy do spłaty zaciągniętego kredytu wraz z odsetkami w terminie określonym w umowie. Zgodnie z Prawem Bankowym każdy kredytobiorca musi zostać zweryfikowany m.in. w Bazach Informacji Gospodarczej oraz Biurze Informacji Gospodarczej.

Jakie są maksymalne parametry kredytu gotówkowego?

Kredyty gotówkowe udzielane są na kwotę od 1000 do 200 000 zł. Termin spłaty może wynieść od 1 do 120 miesięcy. Maksymalne parametry kredytu gotówkowego są ustalane indywidualnie dla każdego klienta. Dostępność oferty uzależniona jest m.in. od zdolności kredytowej wnioskodawcy, jego wieku, dotychczasowej współpracy z bankiem oraz korzystania z produktów dodatkowych, jak np. konto osobiste.

Co składa się na koszt kredytu gotówkowego?

Na koszt kredytu gotówkowego składają się parametry tj. prowizja, marża, oprocentowanie kredytu, rodzaj rat oraz ubezpieczenie spłaty. Opłaty związane z kredytem mogą się różnić zależnie od ryzyka kredytowego banku. Kredytobiorcy z dobrą sytuacją finansową i wysokim scoringiem bankowym mają szansę na lepsze warunki zobowiązania. W wielu bankach dostępne są oferty promocyjne, które pozwalają znacząco obniżyć RRSO kredytu.

Jak wziąć kredyt gotówkowy na Ofin.pl?

 • Zadecyduj o kwocie kredytu

  Porównywarka finansowa Ofin.pl zestawia najlepsze oferty kredytów pod kątem wskazanych przez ciebie parametrów. Określ kwotę i czas spłaty, a dowiesz się, który bank jest dla ciebie.

 • Porównaj oferty kredytów gotówkowych

  Zapomnij o nieprzemyślanych decyzjach. Ofin.pl informuje o kwocie kredytu, okresie spłaty oraz jego kosztach. Zestawienie w postaci prostego i czytelnego rankingu oszczędza twój czas i pieniądze.

 • Wypełnij prosty formularz

  W celu aplikacji o wybrany kredyt gotówkowy online, wypełnij prosty formularz. Wpisz podstawowe dane, a następnie prześlij wniosek do kredytodawcy. On podejmie decyzję kredytową.

 • Czekaj na uruchomienie środków z kredytu

  Pozytywna decyzja kredytowa skutkuje przyznaniem kredytu gotówkowego. Pieniądze otrzymasz zgodnie z godzinami księgowania przelewów. Czekaj cierpliwie!

Jak działa porównywarka finansowa Ofin.pl?

Kredyt z minimum formalności

Porównywarka finansowa Ofin.pl w kilka sekund porównuje dostępne oferty kredytów gotówkowych i wybiera najlepsze propozycje banków. Nie trać czasu na samodzielne zbieranie danych. Posłuż się porównywarką i bierz kredyty online z minimum formalności, również kredyty bez zaświadczeń.

Porównywarka finansowa Ofin.pl w kilka sekund porównuje dostępne oferty kredytów gotówkowych i wybiera najlepsze propozycje banków.

Atrakcyjne kwoty kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy otwiera drogę do realizacji planów. Dzięki Ofin.pl otrzymasz listę kredytów na dogodnych dla ciebie warunkach. Wybierz kwotę, której potrzebujesz i terminowo zwracaj dług. Rzetelne spłaty pozwalają ponownie korzystać z bogatej oferty kredytów i pożyczek.

Kredyt gotówkowy otwiera drogę do realizacji planów.

Bezpieczne i sprawdzone oferty

Porównywarka Ofin.pl to wyłącznie sprawdzone oferty kredytów przez internet. Pożyczaj bezpiecznie i wybieraj spośród produktów kredytowych spełniających twoje kryteria. Najlepsze oferty czekają, a porównywanie kredytów online jest proste i wygodne.

Korzystaj z naszego rankingu, aby otrzymać pożyczkę na raty w 15 minut.

Czym wyróżnia się porównywarka kredytów Ofin.pl?

Porównywarka finansowa Ofin.pl jasno i rzetelnie informuje o kredytach gotówkowych. Pozwala w prosty i wygodny sposób porównać aktualne oferty bankowe. Prezentuje najlepsze propozycje wedle wskazanych parametrów. Skonfrontuj najważniejsze cechy kredytów online i pożyczaj z głową!

Kredyty gotówkowe na miarę twoich potrzeb

Porównywanie kredytów nie musi być czasochłonne. Z Ofin.pl znajdziesz kredyty gotówkowe zgodne z twoimi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi. Zapoznaj się z prostym i czytelnym rankingiem, i podejmuj dobre decyzje dla twojego budżetu.

Porównywanie kredytów nie musi być czasochłonne.

Mobilna porównywarka dla każdego

Korzystanie z porównywarki finansowej Ofin.pl jest możliwe bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Nie ogranicza cię miejsce ani czas. Wystarczy, że posiadasz urządzenie mobilne z dostępem do sieci. Przekonaj się, jak proste może być pożyczanie i w kilka sekund znajdź kredyt gotówkowy dla siebie.

Korzystanie z porównywarki finansowej Ofin.pl jest możliwe bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Tylko najnowsze oferty kredytów online

Ofin.pl to gwarancja najnowszych ofert kredytów gotówkowych. Dowiedz się, gdzie pożyczysz najwięcej, jak długo możesz spłacać kredyt i jakie koszty się z nim wiążą. Poznaj aktualne promocje i zawsze bądź na bieżąco.

Ofin.pl prezentuje tylko aktualne oferty pożyczek ratalnych.

Największa baza kredytów gotówkowych

Ofin.pl jest największą bazą kredytów gotówkowych. Gwarantuje znalezienie idealnej oferty, wedle wskazanych przez ciebie kryteriów. Dzięki Ofin.pl w prosty sposób oszacujesz atrakcyjność przedstawionych propozycji i wybierzesz tą, z której chcesz skorzystać.

Porównywarka finansowa Ofin.pl jest największą bazą pożyczek ratalnych przez internet.

Opinie użytkowników

Porady finansowe

Na Ofin.pl znajdziesz najlepsze oferty kredytów gotówkowych i wiele ciekawych porad, które niejednokrotnie uratują twój portfel. Czytaj o najlepszych sposobach na pożyczanie i oszczędzanie, aby nigdy nie martwić się o finanse.

Pożyczka od rodziny. Kiedy musimy zapłacić PCC?

Czy pożyczka w rodzinie podlega opodatkowaniu i jeśli tak, to kto za nią płaci? Określoną kwotę do urzędu skarbowego musimy przelać tylko w konkretnych przypadkach. Wszystko zależy od kwoty pożyczki i tego, komu dokładnie...
Redakcja OfinRedakcja Ofin

Jak płacić telefonem? Płatności zbliżeniowe przez telefon

Być może w kolejce do kasy w sklepie zauważyłeś, że ktoś zamiast płacić gotówką albo kartą płatniczą wyciąga z kieszeni telefon i przykłada go do terminala. W jaki sposób to działa? Czy każdy może tak robić? Zobacz w jaki...
Redakcja OfinRedakcja Ofin

Intercyza przedmałżeńska i po ślubie. Koszty i jak ją uzyskać?

Rozdzielność majątkowa nie jest w Polsce zbyt popularna. Większość małżeństw nie stosuje intercyzy i posiada wspólnotę majątkową. Mają więc wspólny majątek (z pewnymi wyjątkami) i solidarnie odpowiadają za większość...
Redakcja OfinRedakcja Ofin