Kredyt gotówkowy w Revolut - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Oprocentowanie:

7,99 %

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

10,49 %

Całkowita kwota do spłaty:

-

Kredyt gotówkowy w Revolut
4.5

Kredyt gotówkowy w Revolut - informacje o ofercie

Klienci Revolut mają możliwość korzystania z kredytów gotówkowych do kwoty 150 000 zł w ramach oferty ‘Kredyt na twoich warunkach’. Pieniądze otrzymane w ramach usługi mogą być przeznaczone na dowolny cel. Bank gwarantuje RRSO na poziomie 10,49% przy zmiennej stopie procentowej od 7,99%. Główną zaletą oferty jest jej integracja z bankowością internetową Revolut. Dzięki niej możemy w łatwy sposób nadzorować przebieg umowy i harmonogram spłat.

RRSO 10,49%
Kwota kredytu od 500 do 150000 zł
Oprocentowanie 7,99%
Prowizja 0
Okres kredytowania do 96 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek

Koszt kredytu gotówkowego w Revolut

Oprocentowanie kredytu gotówkowego w Revolut zaczyna się od 7,99% ze stopą zmienną, choć może wynieść więcej zależnie od ustalonych przez nas warunków. Standardowe RRSO kredytu wynosi 10,49%. Przykład reprezentacyjny przewiduje następujące koszta:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,49% przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu — 12 000 zł, całkowita kwota do spłaty — 13 937,40 zł, stała roczna stopa oprocentowania — 9,99%, całkowity koszt kredytu — 1937,40 zł (w tym prowizja 0 zł oraz odsetki 1937,40 zł), 36-miesięcznych rat w wysokości 387,15 zł każda według stanu na dzień 29.08.2022 r.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Revolut?

Korzystanie z usługi kredytowej Revolut możliwe jest wyłącznie za pomocą aplikacji banku. Wystarczy zalogować się do niej i wybrać produkt.

 1. Wejdź w zakładkę produkty.
 2. Wybierz interesującą cię kwotę i czas spłaty.
 3. Poczekaj na decyzję kredytową.
 4. Zaakceptuj warunki umowy, a pieniądze natychmiast pojawią się na twoim koncie.

Dokumenty potrzebne do wnioskowania o kredyt gotówkowy w Revolut

Jeżeli posiadasz już konto w Revolut, nie będą ci potrzebne żadne dokumenty do uzyskania kredytu gotówkowego. Jeśli musisz założyć konto, niezbędny będzie dowód osobisty — aplikacja poprosi o jego zdjęcie, celem potwierdzenia twojej tożsamości.

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego w Revolut

Na tę chwilę Revolut nie świadczy usług ubezpieczenia kredytów. Jeżeli chcemy zabezpieczyć nasze zobowiązanie, będziemy musieli samodzielnie znaleźć firmę ubezpieczeniową, które je zaoferuje.

Kto może wziąć kredyt gotówkowy w Revolut

Kredyt gotówkowy Revolut dostępny jest wyłącznie dla pełnoletnich klientów banku. Aby otworzyć swój rachunek musimy posiadać nowoczesny telefon oraz ważny dowód osobisty. Jako międzynarodowy bank internetowy, Revolut nie posiada oczekiwań względem miejsca zamieszkania klienta, nie musimy więc posiadać stałego adresu w Polsce.

Podsumowanie informacji o kredycie gotówkowym w Revolut

Kredyt Revolut jest wygodną funkcją dla klientów banku. Pozwala ona na otrzymanie środków w sposób błyskawiczny, gdziekolwiek na świecie się znajdujemy. Jak przy wielu ofertach internetowego banku, ergonomia jego główną zaletą usługi, choć dostępne kwoty i koszta kredytu również nie są złe. Z Revolutem nie musimy się również martwić o ukryte koszta: przejrzystość od dawna jest jednym z celów tej instytucji.

Zalety
 • Łatwa obsługa zobowiązania w aplikacji mobilnej.

 • Dostęp do nawet trzech kredytów jednocześnie.

 • Minimum formalności, pieniądze wypłacane niemal natychmiastowo.

 • Wady
 • Brak opcji ubezpieczenia kredytu

 • Kalkulator kredytowy dostępny tylko, gdy posiadamy konto w banku.

 • Opinie o Kredyt gotówkowy w Revolut

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty