Kredyt gotówkowy Getin Bank - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Oprocentowanie:

13,74 %

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

28,50 %

Całkowita kwota do spłaty:

-

Kredyt gotówkowy Getin Bank
4.0

Kredyt Gotówkowy w Getin Bank Informacje o ofercie

Getin Bank jest marką bankowości detalicznej należącą do Getin Noble Bank S.A. Udziela pożyczek i kredytów gotówkowych, pozwala na otworzenie lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem czy rachunku bankowego. To jeden z największych banków w Polsce z większościowym polskim kapitałem. Firma świadczy swoje usługi w oparciu o najwyższą jakość.

  •  Getin Bank udziela darmowego kredytu gotówkowego od 500 do 4000 zł,
  •  Warunkiem kredytu za 0 jest spłata w okresie 10 miesięcy,
  •  Bank ustala indywidualną ratę, dopasowaną do możliwości spłacającego,
  •  Istnieje możliwość ubezpieczenia kredytu.

Kredyt gotówkowy ze stałą ratą w GetIn banku to maksymalnie 100 000 złotych z możliwością rozłożenia go na 60 równych rat. GetIn bank gwarantuje jednakową kwotę raty przez cały okres kredytowania. Nawet przy wahaniach stóp procentowych, rata kredytu w GetInie nie wzrośnie. Warto nadmienić, że kredyt gotówkowy w GetIn banku nie posiada prowizji. Klient nie zapłaci nic za uzyskanie kredytu. Dodatkowo kredyt gotówkowy ze stałą ratą można ubezpieczyć. Ubezpieczenie jest dobrowolne. Kredyt można uzyskać w całości online, bez konieczności wizyty w oddziale banku. RRSO kredytu ze stałą ratą w GetIn banku to 22,2%.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Getin Bank?

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania kredytu gotówkowego w GetIn banku jest pobranie i korzystanie z aplikacji mobilnej. Tam wybieramy parametry kredytu i przechodzimy dalej, do wniosku.

Do wypełnienia wniosku przyda się dowód osobisty, który niezbędnym do uzyskania kredytu dokumentem. Po uzupełnieniu wniosku we wszystkie niezbędne dane i zaakceptowaniu wszystkich koniecznych zgód, system przerzuci klienta do ekranu wyboru metody weryfikacji. Dostępna jest tam opcja weryfikacji poprzez AIS co znacznie skraca okres oczekiwania na weryfikację.

Decydując się na weryfikację metodą AIS, system bankowy GetIn dostaje dostęp do danych rachunku bankowego, który podaliśmy we wniosku kredytowym. Po uzyskaniu odpowiednich uprawnień, system weryfikuje wpływy oraz wydatki, a także szacuje zdolność kredytową. Oczywiście nie pomija weryfikacji danych osobowych. Symultanicznie dokonywana jest ocena historii kredytowej w bazach dłużników. Dopiero po zakończeniu weryfikacji, bank wydać może decyzję kredytową.

W przypadku pozytywnej decyzji od GetIn, klient musi zatwierdzić jeszcze tylko kilka dokumentów z poziomu aplikacji mobilnej, a środki w niedługim czasie trafią na docelowy rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

  1. Wybierz kwotę i okres kredytowania,
  2. Wypełnij wniosek kredytowy,
  3. Poddaj się weryfikacji zdolności i historii kredytowej,
  4. Oczekuj na decyzję i wypłatę środków.

Kto może wziąć kredyt gotówkowy w Getin Bank?

Getin Bank świadczy swoje usługi z zachowaniem najwyższej jakości. Swoje produkty kieruje do osób, które posiadają pozytywną zdolność kredytową i są pełnoletnie. Kredytodawca wskazał warunki, które należy spełnić, aby uzyskać dodatkową gotówkę.

Akceptowane źródła dochodów

GetIn dość rygorystycznie podchodzi do kwestii zatrudnienia. Chociaż nie sprawdzają, nie weryfikują indywidualnie u pracodawcy, informacji podanych we wniosku, to jedynym akceptowalnym źródłem dochodu jest umowa o pracę. GetIn nie akceptuje innych form umów cywilnoprawnych, ani żadnych form dochodu w stylu emerytura lub renta.

Kredyt gotówkowy w banku GetIn - wymagane dokumenty

GetIn bank nie ma wysokich wymagań względem klientów w kwestii dostarczanych dokumentów. Jedynym dokumentem całkowicie niezbędnym do uzyskania kredytu jest dowód osobisty. Aby móc skorzystać z oferty kredytowej GetIn banku, konieczne jest bycie posiadaczem ważnego dowodu osobistego.

Opinie o Kredyt gotówkowy Getin Bank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Produkty Getin Bank

Kredyt gotówkowy Getin Bank

Podobne produkty