Kredyt gotówkowy Pekao - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Oprocentowanie:

11,88 %

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

11,55 %

Całkowita kwota do spłaty:

-

Kredyt gotówkowy Pekao
4.5

Kredyt Gotówkowy w Pekao Informacje o ofercie

Bank Pekao S.A. (Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to jeden z dwóch najstarszych banków w Polsce. Instytucja funkcjonuje od 1929 roku. Jako pierwsza uruchomiła w Polsce bankomat i kartę kredytową, uruchomiła też biuro maklerskie. Obecnie nadal stanowi jedną z najważniejszych, cieszących się zaufaniem klientów, instytucję finansową.

 •  Pekao kredyt gotówkowy wypłaca w ciągu jednego dnia od podpisania umowy,
 •  kwota kredytu może wynieść nawet 150 000 zł,
 •  niskie RRSO,
 • wakacje kredytowe, możliwość spłaty pierwszej raty po 3 miesiącach

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 11,55% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 13 297 zł, pożyczka zaciągnięta na 38 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,98% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 2 505,51 zł (w tym: odsetki 2 505,51 zł), całkowita kwota do zapłaty 15 802,51 zł, płatna w 37 ratach miesięcznych po 415,86 zł 38 rata wyrównująca 415,69 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 13 297 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 14.12.2023 r.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Pekao S.A.?

Aby wziąć kredyt w Banku Pekao można udać się osobiście do jednego z oddziałów banku. Jeśli jednak brakuje nam na to czasu, możemy skorzystać z opcji wnioskowania o kredyt online. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po korku jak to zrobić:

 1. Na stronie internetowej w prostym kalkulatorze kredytowym zaznacz kwotę pożyczki od 1 tys. do 150 tys. zł i termin spłaty. Bank daje możliwość zaciągnięcia kredytu z ubezpieczeniem i bez ubezpieczenia.
 2. Następnie należy wypełnić formularz kontaktowy dostępny pod kalkulatorem kredytowym. Musimy wpisać do niego imię, nazwisko i numer telefonu. Musimy poczekać na kontakt z przedstawicielem banku.
 3. Jeśli zgadzamy się na warunki umowy i spełniamy wymagania banku, pieniądze powinny pojawić się na naszym koncie już tego samego dnia.

Kto może wziąć kredyt gotówkowy w Pekao?

Jeśli chcemy uzyskać kredyt gotówkowy z Banku Pekao, musimy spełnić pewne wymagania. Podobnie jak w większości banków, wymagane jest:

 • ukończenie 18. roku życia,
 • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
 • posiadanie stałego, udokumentowanego przychodu,
 • posiadanie dowodu osobistego.

Akceptowane źródła dochodów

Aby udzielić kredytu gotówkowego, Bank Pekao oczekuje od klienta udokumentowanego przychodu. Ta instytucja finansowa akceptuje m.in, takie źródła finansowania jak:

 • przychód z umowy o pracę,
 • przychód z umowy o zlecenie,
 • renta lub emerytura,
 • przychód z prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

 

Kredyt gotówkowy w Banku Pekao - wymagane dokumenty

Otrzymanie kredytu w Banku Pekao S.A. nie wymaga skomplikowanych formalności. Jedyne co musimy mieć przy sobie to:

 • dowód osobisty,
 • zaświadczenie o dochodach,
 • dokumentu potwierdzającego regulowanie bieżących zobowiązań, np. ostatniego rachunku za gaz.

 

Podsumowanie informacji o kredycie gotówkowym w Pekao S.A.

Jako najstarszy bank w Polsce, Pekao S.A. cieszy się niesłychanym uznaniem wśród Polaków. Jego oferta kredytowa wyznacza pewien standard w Polskiej bankowości: solidna kwota, niskie RRSO, wakacje kredytowe. Są pewne usługi, których zawsze można tu oczekiwać. Ograniczona ilość rat zobowiązania nie powinna odwracać naszej uwagi, zwłaszcza gdy interesujemy się pożyczką na niższe kwoty. Na uwagę zasługuje tu również brak konieczności zakładania konta osobistego wraz z kredytem, co znacznie zmniejsza ilość formalności i pozbawia ofertę ukrytych kosztów, które w innym wypadku łatwo przeoczyć.

Zalety
 • możliwość pożyczenia nawet do 150 tys. zł. na dowolny cel;

 • możliwość odroczenia spłaty zobowiązania o 3 miesiące;

 • pieniądze wysyłane na konto nawet tego samego dnia;

 • możliwość wzięcia kredytu bez posiadania konta w Banku Pekao.

 • Wady
 • dość krótki maksymalny termin spłaty - 96 miesięcy.

 • Opinie o Kredyt gotówkowy Pekao Bank

  M
  Opinia od:
  Mariusz

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Konto, które mam w Pekao mnie wkurza i to na maxa, jest mało intuicyjne w obsłudze i zdecydowanie nikomu go nie polecam!!! Za to co mi się bardzo w Pekao podoba to podejście do klienta w czasie starania sie o kredyt. Na wstepie dostajemy liste dokumentów koniecznych do kreydtu, pozniej nic niomu sie nie przypomina, niczego nagle nie brakuje i jednak nie trzeba jeszcze dodatkowych zaswiadczen. Wszystko super!!! Cennik tez do zniesienia. Zdecydownie kredyt to najlepsze co pekao ma do zaoferowania.2021-02-03 10:36:13
  D
  Opinia od:
  Darek

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Dobry kredyt i co ważne- udzielany nie tylko klientom banku Pekao! Cennik zdecydowanie jest jednym z najlepszych na rynku, formalności- jak na fakt, że jestem klientem zewnetrzynum tez mało, wszytsko poszło dosc szybko i sprawnie. Myśle, że nie jeden klient konkurencyjnego banku nawet biorac kredyt w macierzystym banku moze miec wiecej problemów niz ja w pekao.2021-01-26 09:59:58
  G
  Opinia od:
  Grzesiek

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Kredyt! Chyba 90% pracujących obywateli ma na karku kredyt! Na samochód, na mieszkanie, na wesele, na życie! Kredytów i ich rodzajów jest wiele... ale każdy kredyt to koszta! Miesięczne raty kredytu moga byc rózne i to nie tylko w zależności od wysokosci kredytu oraz ilosci rat ale rowniez prowizji banku, wysokosci odsetek, ewentualnych wycen, ubezpieczen itp. Jak spojrzymy na kredyt w PEKAO to niestety dochodzimy do wniosku, ze ich oferta kredytowa jest raczej marna! Wszystko przez wzgląd na koszta takiego kredytu, które są wysokie!!! Wiadomo, że bank musi zarobić na kredycie, ale ich pazerność trochę poniosła.2021-01-14 14:46:20
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Produkty Bank Pekao S.A.

  Kredyt gotówkowy Pekao