Kredyt konsolidacyjny w Pekao - kalkulator i opinie

25000
60 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Oprocentowanie:

11,85 %

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

12,54 %

Całkowita kwota do spłaty:

-

Kredyt konsolidacyjny w Pekao
4.5

Szczegóły oferty kredytu konsolidacyjnego w Pekao

Pekao od lat oferuje popularny kredyt konsolidacyjny, który wyróżnia się wysoką kwotą finansowania oraz brakiem prowizji. Korzystając z oferty banku, możesz pożyczyć od 10 000 do 250 000 zł na dowolny cel. Zobowiązanie konsolidacyjne zakłada, że środki posłużą najpierw wczesnej spłacie innych kredytów, którymi jesteś zobowiązany. Wszystkie środki ponad tą kwotę zostaną przekazane na twoje konto bankowe, do wykorzystania wedle własnych potrzeb.

RRSO 12,54%
Kwota kredytu 10 000 - 250 000
Oprocentowanie 11,85%
Okres kredytowania do 120 miesięcy
Dodatkowa gotówka na dowolny cel Do limitu kwoty
Wniosek Złóż wniosek

Koszt kredytu konsolidacyjnego w Pekao

Kredyty konsolidacyjny w banku Pekao obarczony jest rzeczywistą roczną stopą oprocentowania 12,51%. Jest to wartość zbliżona do ofert większości innych banków, na której korzyść przemawia całkowity brak prowizji. Żeby być z niej zwolnionym, wystarczy wziąć dodatkową gotówkę do kredytu, na sumę nieprzekraczającą 25% kwoty spłacanych zobowiązań. Spłatę zobowiązania możesz zacząć dopiero po 3 miesiącach od wypłaty pożyczki.

Przykład reprezentacyjny wyliczony na dzień 23.10.2023 prezentuje się następująco:

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla pożyczki w kwocie powyżej 10 000 zł wynosi 12,51% przy założeniach całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 45 812 zł, pożyczka zaciągnięta na 64. miesiące, oprocentowanie zmienne 11,85% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 16 209,98 zł (w tym: odsetki 16 209,98 zł), całkowita kwota do zapłaty 62 021,98 zł, płatna w 63 ratach miesięcznych po 969,09 zł, 64. rata wyrównująca 969,31 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 45 812 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 23.10.2023 r.

Kto może wziąć kredyt konsolidacyjny w Pekao

Konsolidacje w banku Pekao udzielane są wszystkim wnioskodawcą, którzy nie posiadają aktywnych zobowiązań w tym banku, oraz nie zalegają ze spłatą żadnego z obecnie posiadanych kredytów.

Jeżeli masz dobrą historię kredytową, bank prawie na pewno udzieli ci konsolidacji: nowa rata będzie niższa, więc zdolność kredytowa nie powinna ograniczać twojej możliwości połączenia zobowiązań w jedno. Twoje obecne zarobki, pomniejszone o miesięczne wydatki, wpłyną na ilość dodatkowej gotówki, jaką możesz pożyczyć wraz z kredytem konsolidacyjnym.

Jak wziąć kredyt konsolidacyjny w Pekao?

Zdobycie konsolidacji w banku Pekao będzie wymagało wizyty w oddziale banku, jeżeli nie posiadasz już konta osobistego. Sam wniosek i warunki umowy możesz jednak otrzymać bez wychodzenia z domu.

  1. Wejdź na stronę internetową Pekao.
  2. Określ interesujące cię warunki umowy w kalendarzu.
  3. Wypełnij formularz kontaktowy.
  4. Zdalnie zweryfikuj tożsamość wedle instrukcji banku.
  5. Zobacz warunki oferty i zastanów się, czy ci odpowiadają.
  6. Umowę podpiszesz w wybranym oddziale Pekao.
  7. Środki zostaną wypłacone zaraz po zawarciu umowy.

Dokumenty potrzebne do wnioskowania o kredyt konsolidacyjny w Pekao

Konsolidacja w Pekao wymaga dostępu do podstawowych dokumentów pozwalających na identyfikację kredytobiorcy oraz ocenę jego zdolności finansowej. Pośród dokumentów, o które może poprosić bank, znajdują się:

  • Dokumenty tożsamości, zwykle dowód osobowy, awaryjnie paszport
  • Dokumenty potwierdzające wysokość i źródło dochodów. Wystarczy zaświadczenie o zatrudnieniu, choć można posłużyć się rachunkiem z banku, czy odcinkiem emerytury lub legitymacją rencisty.
  • Dokumentacja konsolidowanych zobowiązań, w tym umowa kredytu lub harmonogram spłat, wyciągi z rachunków ROR czy karty kredytowej, albo inne dokumenty związane ze zobowiązaniami.

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego w Pekao

Pekao posiada w swojej ofercie nieobowiązkowe ubezpieczenie na życie dla indywidualnych kredytobiorców. Polisa zawierana jest na okresy czteroletnie, opłacane miesięcznie, podczas których bank zobowiązuje się udzielić wsparcie w przypadku śmierci ubezpieczonego lub zaistniałej niezdolność do samodzielnej egzystencji w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

Opinie o Kredyt konsolidacyjny w Pekao

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5