PoCash - opinie i kalkulator chwilówki

1200
30 dni
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

PoCash - informacje o firmie

PoCash to firma pożyczkowa specjalizująca się w udzielaniu szybkich pożyczek online. Duże doświadczenie firmy w obszarze udzielania pożyczek sprawia, że firma doskonale potrafi dobrać ofertę pożyczki do potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Cały proces wnioskowania o pożyczkę od PoCash odbywa się w 100% online, a wnioskujący mogą dodatkowo liczyć na bardzo szybką decyzję kredytową.

 • Szybka pożyczka w 100% online
 • Pierwsza pożyczka od 500 zł do 6000 zł
 • Dla stałych klientów pożyczka od 1000 zł do 8000 zł
 • Stały okres spłaty pożyczki - 30 dni
 • Błyskawiczne rozpatrywanie wniosku o pożyczkę
 • Szybka wypłata środków na konto
 • Umowa pożyczki bez ukrytych opłat z przejrzystymi warunkami spłaty
 • Możliwość skorzystania z pomocy konsultanta call center
 • Gwarancja zabezpieczenia danych

Przykład reprezentatywny:

Dla pierwszej Promocyjnej Pożyczki 5000 zł spłaconej w terminie 30 dni: *RRSO: 0%, założenia przyjęte do obliczenia Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania Pożyczki: Kwota Pożyczki: 5000.00 zł, Stopa oprocentowania pożyczki (zmienna): 0%, Prowizja: 0 zł, Odsetki kapitałowe: 0 zł, Kwota do zapłaty: 5000 zł, Okres pożyczki: 30 dni. Stan na dzień 24.11.2023 r.

Przykład reprezentatywny:

Dla pierwszej Pożyczki nieobjętej promocją: *RRSO: 311.73%, założenia przyjęte do obliczenia Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania Pożyczki: Kwota Pożyczki: 1700.00 zł, Stopa oprocentowania pożyczki (zmienna): 18,5%, Prowizja: 183.85 zł, Odsetki kapitałowe: 25.85 zł, Kwota do zapłaty: 1909.70 zł, Okres pożyczki: 30 dni. Stan na dzień 24.11.2023 r.

PoCash - jak wziąć pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę w PoCash jest prosty i odbywa się błyskawicznie. Klienci, którzy chcą skorzystać z oferty szybkiej pożyczki online od PoCash, muszą jedynie:

 1. Na kalkulatorze pożyczki określić kwotę pożyczki,
 2. Wypełnić krótki formularz,
 3. Poczekać na ofertę pożyczki,
 4. Zapoznać się z warunkami pożyczki,
 5. Potwierdzić swoje dane i numer konta bankowego,
 6. Poczekać na przyznane środki przelewem.

Podczas określania parametrów pożyczki wystarczy, że zaznaczysz interesującą Cię kwotę pożyczki. Okres spłaty jest stały i niezależnie od kwoty pożyczki, wynosi 30 dni. Dane przesyłane podczas wnioskowania o pożyczkę są bezpiecznie szyfrowane.

Niezależnie od kwoty pożyczki, pożyczki udzielane są zawsze na 30 dni. Dlatego datą wiążącą jest dzień, w którym pożyczkodawca przeleje pożyczkę na Twoje konto. Dlatego, jeśli skorzystasz z oferty pożyczki, a przelew otrzymasz 8 czerwca, wtedy będzie to pierwszy dzień obowiązywania twojej Umowy Pożyczki. Dzień spłaty przypadnie wtedy na 6 lipca. Dokładne informacje dotyczące warunków spłaty, tj. termin spłaty czy dane do przelewu znajdziesz w swoim Panelu Klienta, z którego będziesz też mógł dokonać spłaty pożyczki.

Rodzaje pożyczek w PoCash

PoCash oferuje szybkie pożyczki online z prostymi warunkami spłaty i bez ukrytych kosztów. Dla nowych klientów minimalna kwota pożyczki zaczyna się już od 500 zł i sięga maksymalnie do 6000 zł. Stali klienci mogą skorzystać z większej kwoty pożyczki. Minimalna kwota pożyczki dla kolejnej pożyczki zaczyna się od 1000 zł i maksymalnie może sięgać do 8000 zł. Okres spłaty jest stały i zawsze będzie wynosić 30 dni. W ramach specjalnej promocji „Pożyczka 5000 zł za DARMO” PoCash oferuje pierwszą pożyczkę z RRSO 0%! Promocja obowiązuje od 8 grudnia 2023 roku aż do odwołania.

Kolejne pożyczki w PoCash

PoCash umożliwia wnioskowanie o szybką pożyczkę klientom, którzy mają już otwarte inne zobowiązania finansowe. Warunkiem skorzystania z oferty szybkiej pożyczki od PoCash jest spełnianie wymagań polityki kredytowej Pożyczkodawcy oraz pozytywna historia kredytowa. Dlatego, jeśli nie zalegasz ze spłatą otwartych zobowiązań w innych firmach pożyczkowych, możesz wnioskować o szybką pożyczkę w PoCash.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Na etapie wnioskowania o pożyczkę PoCash sprawdzi Twoją historię kredytową, pod kątem tego, czy nie zalegasz ze spłatą swoich zobowiązań. Pożyczkodawca sprawdzi Twoją historię kredytową w Krajowym Rejestrze Dłużników oraz w Biurach Informacji Gospodarczej. Nieodpowiedni scoring BIK nie musi wcale przekreślić szans na otrzymanie pożyczki, a na przyznanie niższej kwoty pożyczki. Warto więc złożyć wniosek o pożyczkę, ponieważ firma rozpatruje i analizuje wnioski indywidualnie, biorąc pod uwagę jeszcze inne czynniki.

Kto może wziąć pożyczkę w PoCash ?

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe

O szybką pożyczkę w PoCash wnioskować może każda osoba, która:

 1. Ukończyła 21 lat
 2. Posiada polskie obywatelstwo
 3. Posiada ważny dowód osobisty
 4. Ma założone konto w banku
 5. Ma stałe źródło dochodu

Osoby wnioskujące o przyznanie szybkiej pożyczki w PoCash powinny też posiadać aktualny adres e-mail. To na wskazany we wniosku e-mail Pożyczkodawca będzie wysyłać ważne dokumenty, m.in. umowę pożyczki. Aktualny numer telefony będzie z kolei potrzebny do zarejestrowania konta w serwisie PoCash.

Podsumowanie informacji o chwilówce w PoCash

Oferta szybkiej pożyczki w PoCash charakteryzuje się szybkim procesem wnioskowania o pożyczkę z minimalnymi wymaganiami koniecznymi do spełnienia. Na atrakcyjność oferty wpływa też możliwość wnioskowania o pożyczkę pomimo otwartych już zobowiązań finansowych. Z oferty pożyczki mogą jednak skorzystać jedynie osoby z pozytywną historią kredytową, ponieważ pożyczkodawca na etapie wnioskowania o pożyczkę weryfikuje bazy dłużników. Każdy z wniosków rozpatrywany jest indywidualnie, dlatego pomimo opóźnień w spłacie, warto złożyć wniosek o pożyczkę w PoCash. Podczas rozpatrywania wniosku pożyczkodawca weźmie też to, czy posiadasz stałe źródło dochodu.

Zalety
 • Szybka pożyczka w 100% online

 • Minimum formalności

 • Możliwość zaciągnięcia pożyczki przy otwartych już zobowiązaniach finansowych

 • Mało warunków do spełnienia

 • Dla stałych klientów wyższa kwota pożyczki - do 8000 zł

 • Dla nowych klientów “Promocja 500 zł za DARMO”

 • Możliwość przesunięcia terminu spłaty pożyczki o kolejne 30 dni

 • Wysyłka kwoty pożyczki na konto

 • Wady
 • Wysoka niska granica wieku - 21 lat

 • Weryfikacja baz dłużników

 • Niska maksymalna kwota pożyczki - do 6000 zł nowych klientów i do 8000 zł dla stałych klientów

 • Opinie o PoCash

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o PoCash
  Nazwa firmy
  Argentum Capital Sp. z o.o.
  Adres
  Konstruktorska 11,
  02-673 Warszawa
  telefon
  667 228 225
  Adres strony
  pocash.pl
  Godziny pracy
  8:00-17:00
  Adres e-mail
  kontakt@pocash.pl
  Wniosek

  Podobne produkty