Udzielamy.pl - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Udzielamy.pl
4.7
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Udzielamy.pl - informacje o firmie

Pośrednik finansowy Udzielamy.pl pomaga swoim klientom znaleźć najlepsze oferty pożyczkowe dostępne na rynku pozabankowym. Za pomocą strony internetowej możesz wnioskować o kwotę od 100 do 25 000 zł, rozłożonych na nawet 60 dogodnych rat. Indywidualne podejście do klienta gwarantuje dopasowanie pożyczki do posiadanych możliwości. Dodatkowe środki na realizację swoich celów można zdobyć bez wychodzenia z domu, gdyż wnioskowanie odbywa się w pełni online. By złożyć wniosek wystarczy komputer, tablet lub smartfon z dostępem do Internetu i dowód osobisty!

 • Pożyczka na wysokie kwoty do 25 000 zł, dostępna bez wychodzenia z domu.
 • Łatwa i szybka weryfikacja tożsamości przelewem groszowym Instator lub Kontomatik.
 • Szybka gotówka dostępna na koncie nawet w dniu pozytywnej decyzji o udzieleniu pożyczki.
 • O pożyczkę można wnioskować przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Wnioski są rozpatrywane w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta
 • Pośrednik ten dokonuje analizy zdolności kredytowej wnioskodawcy, czasami może zażądać przedstawienia dodatkowych dokumentów np. wyciągu z konta osobistego na miesiąc, trzy lub pół roku.
 • Pożyczka na raty z minimum formalności dostępna na dowód osobisty, dla osób które ukończyły 21 lat.
 • Możliwość wzięcia kolejnej pożyczki jeszcze w trakcie spłacania innych.
 • Udzielamy.pl zastrzega, że osoby fiugurujące w rejestrach dłużników nie otrzymają pożyczki
 • Osoby z niskim scoringiem BIK mają szansę na uzyskanie pożyczki

Udzielamy.pl - jak wziąć pożyczkę

Otrzymanie pożyczki w Udzielamy.pl nie jest trudne. Poniżej prezentujemy szczegółową instrukcję przejścia przez procedurę wnioskowania.

 1. Wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty pożyczki. Przesuwając suwaki, wybierz kwotę, jaką chcesz pożyczyć oraz okres spłaty zobowiązania, czyli liczbę miesięcznych ratach.
 2. Wprowadź dane podstawowe. Podaj swoje imię, nazwisko, aktywny numer telefonu oraz adres e-mail, niezbędnych do kontaktu z firmą pożyczkową oraz numer PESEL.
 3. Uzupełnij dane osobiste. Podaj numer i serię swojego dowodu osobistego, datę wydania dokumentu oraz datę ważności dowodu. Uzupełnij informację o swoim stanie cywilnym oraz wykształceniu. Podaj nazwisko panieńskie swojej matki oraz wybierz z listy swoją płeć.
 4. Uzupełnij dane adresowe. Zostaniesz poproszony o uzupełnienie adresu: ulicy, numeru domu i mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Podaj informacje szczegółowe dane o nieruchomości: rodzaj, status własnościowy oraz liczbę domowników.
 5. Uzupełnij dane finansowe wpisz swój numer konta oraz bank, w którym założyłeś ten rachunek. Cel pożyczki oraz status w BIK, czyli liczbę aktualnie spłacanych zobowiązań lub zadłużeń.
 6. Uzupełnij dane dotyczące zatrudnienia. Wybierz z listy swoje główne źródło dochodu i uzupełnij informacje o swojej pracy: jakie stanowisko zajmujesz, w jakiej branży pracujesz, podaj dane firmy oraz numer telefonu do pracodawcy.
 7. Uzupełnij dane o dochodzie i wydatkach. Podaj wysokość obecnego dochodu netto, dzień wypłaty wynagrodzenia oraz wybierz z listy liczbę osób, jakie są na Twoim utrzymaniu. Wybierz, w jaki sposób chcesz otrzymać środki z pożyczki – na konto osobiste lub za pomocą czeku GIRO, który możesz odebrać na Poczcie Polskiej.
 8. Otrzymasz propozycje ofert pożyczkowych oraz informację o tym, który pożyczkodawca zdecydował się udzielić Ci finansowania. Przedstawiciel danej firmy pożyczkowej skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub e-mailowo w celu dostarczenia umowy pożyczkowej i podania szczegółów oferty.

Rodzaje pożyczek w Udzielamy.pl

Udzielamy.pl specjalizuje się w pośredniczeniu pożyczek krótko- i długoterminowych. Kwota pożyczki o jaką można wnioskować zaczyna się od 100 do 25 000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy a minimalny miesiąc. Po złożeniu jednego wniosku, firma sprawdza możliwości udzielenia pożyczki u kilku różnych pożyczkodawców i w krótkim czasie uzyskujemy wstępną decyzję kredytową. Oferta zostaje dopasowana indywidualnie na podstawie danych przedstawionych w formularzu oraz wykazanej zdolności kredytowej.

Kolejne pożyczki w Udzielamy.pl

Udzielamy.pl pozwala kilentom zaciągnąć drugą pożyczkę nawet w trakcie trwania spłaty innych zobowiązań. Firma ma indywidualne podejście przy rozpatrywaniu wniosków, a wszystkie decyzje opierają się o wykazaną zdolność kredytową - jeśli mimo posiadania innych zobowiązań wykażemy odpowiednią zdolność, nic nie stoi na przeszkodzie by uzyskać nową pożyczkę. Zarówno kwota, jaki i czas trwania pożyczki ustalany jest w trakcie analizy sytuacji materialnej pożyczkobiorcy, zależnie od jego możliwości może uzyskać nawet do 25 000 zł.  

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

W celu zabezpieczenia zwrotu udzielonych pożyczek, firma weryfikuje osoby wnioskujące w odpowiednich bazach danych. Istnieje szansa na uzyskanie wnioskowanej pożyczki nawet mimo posiadania niskiego scoringu w BIK, należy jednak pamiętać, że Udzielamy.pl podejmuje współpracę wyłącznie z klientami, którzy nie figurują w rejestrach danych dłużników - posiadają zaległe, niespłacane zobowiązania.

Kto może wziąć pożyczkę w Udzielamy.pl

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Stałe miejsce zamieszkania

Pożyczka ratalna dostępna za pośrednictwem Udzielamy.pl daje szansę na spory zastrzyk gotówki. To jaka kwota i na jaki okres zostanie udzielona pożyczkobiorcy zależy od wykazanej zdolności kredytowej. Firma świadczy swoje usługi osobom spełniającym podstawowe warunki:

 • ukończone 21 lat,
 • mieszkać na stałe w Polsce,
 • posiadać ważny dowód osobisty,
 • mieć aktywny numer telefonu oraz adres e-mail,
 • być właścicielem konta bankowego,
 • nie figurować w rejestrze dłużników: BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD.

Podsumowanie informacji o pożyczce ratalnej w Udzielamy.pl

Udzielamy.pl to jedna z bardziej imponujących firm pożyczkowych. 25 000 zł to niemała kwota, a ilość rat pozwala na bezproblemową spłatę takiego zobowiązania. Ponadto serwis oferuje nam wybór metody weryfikacji konta oraz szansę na drugą pożyczkę jeszcze w trakcie spłaty. Jedynym wymaganiem jest brak zaległości w spłatach obecnych zobowiązań.

Zalety
 • wysoka kwota pożyczki do 25 000 zł;

 • długi okres kredytowania do 60 miesięcy;

 • pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach;

 • prosta procedura wnioskowania o pożyczkę ratalną;

 • szybka weryfikacja przelewem groszowym;

 • możliwość zmiany terminu zwrotu płatności rat;

 • możliwość posiadania więcej niż jednej pożyczki w tym samym czasie;

 • szybka decyzja o przyznaniu pożyczki i przelew środków na konto;

 • dwie formy wypłaty gotówki: przelew na konto lub czek GIRO.

 • Wady
 • konieczność ukończenia 21 roku życia;

 • weryfikacja klientów w bazach dłużników.

 • Opinie o Udzielamy.pl

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Udzielamy.pl
  Nazwa firmy
  Adepto Sp. z o.o.
  Adres
  Raciborska 35A,
  44-200 Rybnik
  telefon
  -
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00 sobota - niedziela: nieczynne
  Adres e-mail
  kontakt@adepto.pl
  Wniosek

  Podobne produkty