Kredyt konsolidacyjny w Millennium - kalkulator i opinie

25000
60 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Oprocentowanie:

10,36 %

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

21,00 %

Całkowita kwota do spłaty:

-

Kredyt konsolidacyjny w Millennium
4.6

Szczegóły oferty kredytu konsolidacyjnego w Millennium

Kredyt konsolidacyjny w banku Millennium to szansa na zmianę kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą. Maksymalna kwota kredytu to nawet 150 000 złotych, najmniej natomiast ile możemy uzyskać to 1000 złotych. Okres kredytowania to od 6 do 120 miesięcy, czyli od pół roku do 10 lat. W przypadku wnioskowania o kredyt wyższy niż 5000 złotych, nie zapłacimy prowizji za udzielenie kredytu. Oprocentowanie kredytu jest zmienne w całym okresie spłaty. Do kredytu można wykupić dodatkowo ubezpieczenie, które podniesie naszą szansą na uzyskanie go. RRSO kredytu konsolidacyjnego w banku Millennium to 21%.

RRSO 21%
Kwota kredytu 1000 zł - 150 000 zł
Oprocentowanie Zmienne
Okres kredytowania 6 - 120 miesięcy
Dodatkowa gotówka na dowolny cel Tak
Wniosek Złóż wniosek

Koszt kredytu konsolidacyjnego w Millennium

Do kosztów konsolidacji w Millennium należy zaliczyć wszystkie opłaty związane z uzyskaniem kredytu jak i samym kredytem. Do podstawowych kosztów standardowo zaliczyć musimy oprocentowanie. To główny koszt każdego kredytu i tym samym zarobek dla banku. Od kredytu zapłacimy 5% prowizji, chyba, że ubiegamy się o kwotę nie mniejszą niż 5 000 złotych. Wtedy prowizja wyniesie 0%, więc nie podniesie całkowitego kosztu kredytu. Jako klienci możemy również zdecydować się na wykupienie ubezpieczenia do kredytu. Kwota ubezpieczenia wyniesie nas jedynie 0,31% przyznanej kwoty kredytu. Ta zostanie rozbita i doliczona do comiesięcznych rat. Nie jest to wartość wysoka, a co więcej, może ułatwić uzyskanie kredytu konsolidacyjnego w banku Millennium.

Przykład reprezentatywny:

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Konsolidacyjnej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 21,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 33 525,50 zł, całkowita kwota do zapłaty: 58 573,02 zł,oprocentowanie stałe 10,36%; całkowity koszt kredytu: 25 047,52 zł (w tym: prowizja 2,72%, tj. 911,89 zł; odsetki 15 915,42 zł; usługi dodatkowe: ubezpieczenie 8 220,21 zł); 77 miesięcznych rat równych w wysokości 760,69 zł; pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulację wykonaliśmy 8.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kto może wziąć kredyt konsolidacyjny w Millennium

Kredyt konsolidacyjny w Millennium może uzyskać każdy obywatel Polski, który ukończył 18 lat i może wykazać stały dochód. Millennium akceptuje dochód z wielu różnych źródeł. Umowa o pracę, renta, emerytura, umowy cywilnoprawne, a nawet świadczenie przedemerytalne czy dochód z działalności gospodarczej. Rozpiętość jest naprawdę duża. Na podstawie dostarczonych dokumentów, bank wylicza zdolność kredytową klienta. To od wysokości obliczonej zdolności kredytowej oraz tego, jak wygląda nasza historia kredytowa, zależy, czy bank udzieli zgody na kredyt. Jeśli nasza zdolność będzie niewystarczająca, lub historia kredytowa będzie niekorzystna, kredytu raczej nie dostaniemy.

Jak wziąć kredyt konsolidacyjny w Millennium?

 1. Złóż wniosek kredytowy,
 2. Dostarcz niezbędne dokumenty,
 3. Podpisz umowę kredytu,
 4. Ciesz się nową, niższą ratą.

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania kredytu konsolidacyjnego w Millennium jest złożenie wniosku kredytowego. Wniosek możemy złożyć w oddziale banku, lub online, będąc już wcześniej klientem Millennium. Wniosek online możemy wysłać zarówno z bankowości internetowej, jak i z aplikacji mobilnej. Wraz z wnioskiem musimy przedstawić informacje o zobowiązaniach, które chcielibyśmy skonsolidować.

Po złożeniu i wstępnej weryfikacji wniosku, bank poprosi nas o dostarczenie dokumentów związanych z dochodem. W zależności od tego, jakie jest źródło naszego dochodu, musimy przedłożyć odpowiednie dokumenty. Po dostarczeniu wszystkich niezbędnych dokumentów, bank na ich podstawie szacuje zdolność kredytową, oraz zweryfikuje historię kredytową w bazach dłużników. Na tej podstawie bank wyda decyzję kredytową.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji nie pozostaje wiele do zrobienia. Ostatnim etapem jest podpisanie umowy kredytowej. Po złożeniu podpisu, bank uruchamia kredyt. Millennium zajmie się spłatą naszych zobowiązań, a jeśli wnioskowaliśmy o dodatkowe środki na dowolny cel, to te zasilą saldo naszego rachunku bankowego.

Dokumenty potrzebne do wnioskowania o kredyt konsolidacyjny w Millennium

Lista dokumentów niezbędnych do przedłożenia w banku podczas wnioskowania o kredy konsolidacyjny jest stosunkowo krótka. Oczywiście niezbędny jest dowód osobisty, czyli dokument tożsamości, konieczny do uzyskania jakiegokolwiek produktu bankowego. Oprócz dowodu osobistego konieczne będzie dostarczenie stosownych zaświadczeń o źródle i wysokości dochodu. W zależności od źródła dochodu musimy dostarczyć odpowiedni dokument. Do tego musimy udokumentować swoje zarobki, więc niezbędne są również wyciągi bankowe z ostatnich 3 miesięcy, lub “paski” z pracy.

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego w Millennium

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego w Millennium jest opcjonalne. Bank oferuje pakiet ubezpieczeń do wyboru, ale nie wymusza na kliencie, aby ten ubezpieczył zobowiązanie. Warto jednak się zastanowić nad skorzystaniem z oferty. Millennium proponuje ubezpieczenia:

 • Od utraty stałego źródła dochodów lub hospitalizacji w wyniku wypadku,
 • Od czasowej niezdolności do pracy albo śmierci w wyniku wypadku,
 • Od całkowitej niezdolności do pracy albo inwalidztwa w wyniku wypadku,
 • poważnego zachorowania albo śmierci.

Koszt ubezpieczenia to jedynie 0,31% kwoty kredytu, która to kwota zostanie podzielona na równe części i doliczona do miesięcznej raty. Warto również pamiętać o tym, że bank przychylniej patrzy i chętniej przyznaje kredyt klientom, którzy ubezpieczenie zdecydują się wykupić.

Podsumowanie informacji o kredycie konsolidacyjnym w Millennium

Oferta konsolidacji w banku Millennium jest dość prosta, ale również korzystna. Maksymalna kwota konsolidowanych zobowiązań może wynieść do 150 000 złotych z okresem spłaty do 10 lat. Kredyt można uzyskać zarówno w placówce, jak i online. Opcja online dostępna jednak jedynie dla klientów Millennium. Kredyt posiada dość niskie koszty, a do tego możemy pozbyć się prowizji, wnioskując o kredyt od 5000 złotych wzwyż. Kredyt można wziąć z dodatkową gotówką na dowolny cel, natomiast skonsolidowane zobowiązania spłaci za nas Millennium.

Zalety
 • Kredyt od 1000 do 150 000 złotych,

 • Okres kredytowania to od 6 do 120 miesięcy,

 • Kredyt online dla klientów Millennium,

 • Od kwoty 5000 zł wzwyż nie zapłacimy prowizji.

 • Możliwość wykupienia opcjonalnego ubezpieczenia.

 • Wady
 • Wysokie RRSO kredytu 21%,

 • Kredyt niedostępny dla rolników.

 • Opinie o Kredyt konsolidacyjny w Millennium

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty