Creditron - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Creditron
4.5
1200
9 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Creditron - informacje o firmie

Creditron to nowoczesna firma z branży fintech, która agreguje oferty pożyczek ratalnych, z uwzględnieniem indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Dzięki temu istnieje szansa na uzyskanie finansowania w kwocie od 300 do nawet 15 000 zł, z okresem kredytowania na minimum 2 miesiące, a maksymalnie nawet na dwa lata. Cały proces ubiegania się o pożyczkę przebiega przez internet. Po rejestracji konta otrzymujemy własny scoring kredytowy, wraz z propozycjami pożyczek zawierających preferowane przez nas warunki. Właścicielem Creditron jest LeadProm Media z siedzibą w Rydze. Najważniejsze rzeczy, które warto wiedzieć:

 • Na stronie Creditron widnieje kalkulator pożyczkowy – w nim wybieramy preferowaną kwotę oraz okres spłaty.
 • Wnioskowanie polega na rejestracji konta i wybraniu interesującej nas oferty.
 • Pożyczkodawca oferuje finansowanie ratalne od 300 do 15 000 zł na okres od 2 do 24 miesięcy.
 • Przyznane pożyczki wypłacane są 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.
 • W Creditron pieniądze mogą otrzymać osoby z dowolną historią kredytową.
 • O pożyczkę można wnioskować od 18. do 75. roku życia.

Creditron - jak wziąć pożyczkę

Ubieganie się o finansowanie w Creditron nie wymaga wychodzenia z domu, ponieważ przebiega całkowicie online. Jedyne, co trzeba zrobić, to wejść na stronę internetową firmy i wybrać preferowane warunki za pomocą suwaków. Następnie wystarczy kliknąć “Otrzymać pieniądze” i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Należy także wpisać dane swojej karty płatniczej (koniecznie na swoje nazwisko) – w ten sposób Creditron zweryfikuje naszą tożsamość, pobierze prowizję i przeanalizuje zdolność kredytową. Po rejestracji trzeba zalogować się na swoje konto i wybrać jedną z wyświetlonych ofert, zaproponowanych w oparciu o warunki wybrane wcześniej na suwaku. To wszystko! Po pozytywnej decyzji pieniądze trafią na wskazane konto bankowe.

Rodzaje pożyczek w Creditron

Creditron proponuje użytkownikom serwisu pożyczki ratalne na kwoty od 300 do 15 000 zł, z okresem kredytowania wynoszącym minimalnie 2, a maksymalnie 24 miesiące. Podstawą wnioskowania jest rejestracja konta i podpięcie pod nie karty płatniczej. W oparciu o indywidualnie obliczony scoring kredytowy i historię zobowiązań, Creditron przedstawi najlepsze aktualne oferty. O pożyczkę w tej firmie mogą starać się nawet osoby mocno zadłużone czy ze stosunkowo niską zdolnością kredytową. Serwis działa 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Creditron - koszty przedłużenia pożyczki

Creditron umożliwia skorzystanie z przedłużenia terminu spłaty. Aby móc skorzystać z tej opcji, należy przed datą wymagalności skontaktować się z pożyczkodawcą, który udzielił nam finansowania. Wybranie zmiany terminu spłaty wymaga zapłacenia kwoty odsetek w całości. Jeśli tego nie zrobimy, instytucja finansowa przekaże odpowiednie informacje do BIK.

Kolejne pożyczki w Creditron

Ze względu na charakter działalności Creditron, możliwe jest wnioskowanie o kolejne pożyczki. Wtedy cały proces zostanie dodatkowo skrócony, ponieważ agregator będzie posiadał wszystkie niezbędne dane potrzebne do przeanalizowania i dopasowania dostępnych ofert. W takim wypadku wystarczy zalogować się do swojego konta, przejrzeć propozycje i zdecydować się na jedną z nich. Należy jednocześnie pamiętać o terminowej spłacie zobowiązań, ponieważ nieuregulowanie rat skutkuje odsetkami za opóźnienie w spłacie i wpisaniem do rejestrów dłużników.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Jedną z najważniejszych cech Creditron jest to, że nawet gdy nasza historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia, mamy duże szanse na otrzymanie finansowania. Dzieje się tak dlatego, ponieważ firma po analizie informacji na nasz temat przedstawia takie oferty, które są dopasowane indywidualnie. W tym celu Creditron może jednak sprawdzić, czy nie figurujemy w rejestrach dłużników.

Kto może wziąć pożyczkę w Creditron

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Numer pesel

Każdy wnioskodawca, który stara się o finansowanie w Creditron, musi spełnić określone warunki. Jeśli nie zostaną zachowane, instytucja finansowa może negatywnie rozpatrzyć wniosek. O uzyskanie gotówki w Creditron mogą ubiegać się osoby, które mają:

 • polskie obywatelstwo,
 • ukończone min. 18 lat,
 • aktualny, własny numer telefonu komórkowego,
 • adres e-mail,
 • konto w banku wraz z kartą płatniczą.

Podsumowanie informacji o pożyczce ratalnej w Creditron

Creditron jest agregatorem pożyczkowym. Nie otrzymany pieniędzy prosto od serwisu, zamiast tego ten połączy nas z pożyczkodawcami gotowymi do zaadresowania naszych potrzeb. Przedział kwotowy w Creditronie jest wyjątkowo zadowalający.  Nie przez wysokie kwoty, 15 000 zł nie jest aż tak niespotykane, lecz przez niskie. Możemy tu otrzymać dofinansowanie nawet na zaledwie 300 zł. Jeżeli planujesz pojedynczy, mniejszy lub większy zakup, Creditron może być jednym z najwygodniejszych rozwiązań.

Zalety
 • wysoka maksymalna kwota,

 • akceptowane wszelkie źródła dochodu,

 • minimum formalności,

 • szybka wypłata na konto,

 • możliwość otrzymania pożyczki z dowolną historią kredytową,

 • długi okres spłaty,

 • pożyczka od 18. roku życia,

 • dopasowanie ofert do preferencji i scoringu kredytowego,

 • możliwość przedłużenia terminu spłaty.

 • Wady
 • konieczność podpięcia karty płatniczej do konta,

 • stosunkowo wysoka opłata za korzystanie z serwisu - 14,99 euro za 15 dni,

 • Crediton nie zwraca prowizji w przypadku negatywnego rozpatrzenia wniosku.

 • Opinie o Creditron

  E
  Opinia od:
  Ewa

  Czy opinia była przydatna?

  0
  To zwykli oszuści pobierają z konta 93zł sprawa została już zgłoszona2021-03-31 10:02:28
  S
  Opinia od:
  Seweryn

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Rewelacyjna obsługa klienta i podejście do niego- z wielkim szacunkiem i zrozumieniem. Życzyłbym sobie by wszystkie firmy pożyczkowe i nie tylko pozyczkowe tak właśnie traktowały swoich klientów!2021-02-19 08:20:12
  T
  Opinia od:
  Taśma

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Bardzo dobra oferta! I wielki plus za obsługę.2020-10-11 11:26:14
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Creditron
  Nazwa firmy
  LeadProm Media
  Adres
  Matīsa iela 61 - 31,
  LV-100 Rīga
  telefon
  221 530 522
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  pn - pt: 24/7 sb-nd: 24/7
  Adres e-mail
  support@creditron.org
  Wniosek

  Podobne produkty