Łatwa Pożyczka - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Łatwa Pożyczka
4.2
1200
7 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Łatwa Pożyczka - informacje o firmie

Łatwa Pożyczka pełni funkcję agregatora finansowego. Nie udziela pożyczek, ale jest pośrednikiem między klientami a instytucjami pozabankowymi. Pomaga w uzyskaniu najlepszej oferty, dzięki dostosowaniu pożyczki do indywidualnych potrzeb wnioskującego. Łatwa Pożyczka współpracuje wyłącznie z zaufanymi firmami pożyczkowymi. Gwarantuje najwyższą jakość usługi i pomyślną współpracę, której zwieńczeniem będzie otrzymanie pożyczki ratalnej. W Łatwej Pożyczce można wnioskować o pożyczki ratalne w wysokości od 500 do 20 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 2 do 48 miesięcy. Do podmiotów zarządzających serwisem należą firmy Money Beat Sp. z o.o., Odnaol Sp. z o.o. oraz SilkLead Sp. z o.o.

 • Łatwa Pożyczka zwiększa szanse na otrzymanie pożyczki ratalnej. Wystarczy złożyć jeden wniosek online, aby ubiegać się o pożyczkę w wielu firmach. Klient otrzymuje ofertę pożyczki najlepiej dobraną do jego potrzeb i możliwości finansowych.
 • Partnerskie firmy pożyczkowe współpracujące z Łatwą Pożyczką to sprawdzone i wiarygodne instytucje pozabankowe.
 • Łatwa Pożyczka umożliwia wnioskowanie o pożyczki ratalne w kwocie od 500 do 20 000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 48 miesięcy.
 • Wniosek o pożyczkę można składać o każdej porze.
 • Oferta jest skierowana do osób od 20 do 80 roku życia.
 • Decyzja pożyczkowa jest natychmiastowa. W celu finalizacji procedury, należy porozmawiać z konsultantem i ustalić szczegóły umowy.
 • Łatwa Pożyczka nie wymaga przelewu weryfikacyjnego. Potwierdzeniem tożsamości zajmuje się kurier, który dostarcza umowę pożyczki.
 • W Łatwiej Pożyczce priorytetem jest klient.

Łatwa Pożyczka - jak wziąć pożyczkę

Łatwa Pożyczka pośredniczy w udzielaniu pożyczek. Uzyskanie odpowiedniej oferty we współpracy z firmą jest proste i szybkie. Przeczytaj nasz krótki poradnik i złóż wniosek o pożyczkę ratalną!

 1. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej gotówki, w pierwszym kroku zadecyduj o kwocie pożyczki ratalnej i terminie, w jakim zamierzasz ją spłacić. Nie pożyczaj więcej, niż będziesz w stanie zwrócić. Dopasuj wysokość pożyczki do swoich możliwości finansowych, aby nie spotkać się z komornikiem. W Łatwej Pożyczce można starać się o pożyczkę od 500 do 20 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 2 do 48 miesięcy.
 2. Wypełnij krótki formularz, podając podstawowe dane. Decyzję o możliwości przyznania pożyczki poznasz natychmiastowo. Otrzymasz informację niezależnie od tego czy odpowiedź będzie pozytywna, czy negatywna.
 3. Trzecim etapem jest rozmowa z konsultantem w celu omówienia szczegółów umowy.
 4. Łatwa Pożyczka nie wymaga przelewu weryfikacyjnego. Tożsamość potwierdza kurier, który dostarcza umowę. To ostatni krok, który dzieli cię od otrzymania gotówki. Po podpisaniu umowy, otrzymujesz gotówkę na podane we wniosku konto bankowe.

Rodzaje pożyczek w Łatwa Pożyczka

Agregator finansowy Łatwa Pożyczka proponuje klientom pożyczki ratalne w wysokości od 500 do 20 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 2 do 48 miesięcy. Klient może dostosować czas spłaty do indywidualnych preferencji. Wyższe kwoty lepiej rozłożyć na większą liczbę rat. Wtedy spłata jest łatwiejsza i można uniknąć kłopotów finansowych. Łatwa Pożyczka wymaga stałych i udokumentowanych dochodów. Współpracuje z rzetelnymi instytucjami pozabankowymi i chce również podpisywać umowy z rzetelnymi klientami. Skorzystaj z bezpiecznej oferty i otrzymaj gotówkę od ręki, od razu po podpisaniu umowy.

Łatwa Pożyczka - koszty przedłużenia pożyczki

Łatwa Pożyczka nie udziela informacji na temat przedłużenia pożyczki. Należy spłacać raty zgodnie ze wskazanymi w umowie terminami. Raty można regulować za pomocą przelewu lub dokonując płatności w dowolnym banku, w placówce Poczty Polskiej czy w Agencji Opłat. Łatwa Pożyczka przestrzega, że płatności na poczcie i w Agencji Opłat docierają z opóźnieniem. Dlatego należy ich dokonać co najmniej na trzy dni przed terminem spłaty. Tylko w ten sposób unikniemy zwłoki w spłacie kredytu, która wiąże się z naliczeniem odsetek za opóźnienie i innymi konsekwencjami.

Kolejne pożyczki w Łatwa Pożyczka

Łatwa Pożyczka pozwala ubiegać się o kolejną pożyczkę dopiero po spłacie bieżącego zadłużenia. Wcześniejsze złożenie wniosku skutkuje jego odrzuceniem. Należy pamiętać, że nie wystarczy uregulować ostatniej raty. Pieniądze muszą zostać zaksięgowane na koncie pożyczkodawcy. Zarówno w przypadku pierwszej, jak i każdej kolejnej pożyczki można wnioskować o kwotę od 500 do 20 000 zł. Stali klienci nie otrzymują dodatkowych rabatów, ale terminowa spłata buduje pozytywną historię kredytową. Dzięki temu rosną szanse na zaakceptowanie kolejnego wniosku o pożyczkę.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Łatwa Pożyczka weryfikuje historię kredytową każdego ze swoich klientów. Tylko, jeśli przeszłość finansowa przedstawia się bez zarzutu, udziela pozytywnej decyzji kredytowej. Łatwa Pożyczka korzysta z następujących baz danych:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Opinie o Łatwa Pożyczka

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o Łatwa Pożyczka
Nazwa firmy
-
Adres
-
telefon
-
Adres strony
-
Godziny pracy
-
Adres e-mail
-
Wniosek

Podobne produkty