KredytOK - opinie i kalkulator chwilówki

KredytOK
4.5
1200
30 dni
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

KredytOK - informacje o firmie

W ofercie KredytOK znajdują się pożyczki do kwoty 10 000 zł na okres do 36 miesięcy. Co ciekawe, wnioskowanie o finansowanie odbywa się przez telefon. Na tle innych pożyczkodawców KredytOK wyróżnia się sposobami na odebranie przyznanej kwoty poprzez wypłatę na konto, czek GIRO a nawet dowóz gotówki do klienta przez mobilnego doradcę. Właścicielem marki jest Spółka Akcyjna Capital Service.

 • Całkowity koszt pożyczki ratalnej można obliczyć w szybki i prosty sposób za pomocą funkcjonalnego kalkulatora pożyczkowego, który znajduje się na stronie internetowej kredytok.pl.
 • Każdy, kto będzie chciał zaciągnąć pożyczkę w KredytOK, powinien wiedzieć, że proces wnioskowania odbywa się przez telefon i nie trzeba poświęcić na to dużej ilości czasu..
 • KredytOK gwarantuje uzyskanie pożyczki ratalnej od 1 000 zł do maksymalnie 10 000 złotych z korzystnym RRSO.
 • Taki rodzaj zobowiązania finansowego pożyczkobiorca powinien spłacić w stałym dla każdego wariantu terminie 4 miesięcy.
 • Warunki spłaty pożyczki ratalnej w firmie pożyczkowej KredytOK, są napisane w prosty i zrozumiały sposób
 • Kwotę finansowania można odebrać poprzez czek GIRO, przelew na konto lub za pośrednictwem mobilnego doradcy, bezpośrednio do domu klienta

Przykład reprezentatywny:

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 000 zł. Reprezentatywny przykład: CAŁKOWITA KWOTA POŻYCZKI: 2400 zł na okres 24 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POŻYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 712,20 zł, ODSETKI: 483,04 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 3595,24 zł, RRSO: 52,33%, pierwsza RATA 233,07 zł, Ilość rat 24. (stan na dzień 23.10.2023 r.)

KredytOK - jak wziąć pożyczkę

Wnioskowanie o pożyczkę w KredytOK jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, wybrać parametry oferty i zostawić swoje dane kontaktowe. Jeśli zależy nam na czasie, istnieje możliwość zadzwonienia na infolinię bez wprowadzania danych do formularza i czekania na kontakt od KredytOK. W trakcie rozmowy z konsultantem należy wypełnić wniosek, a także wybrać preferowany rodzaj odebrania finansowania. Po kilku minutach pożyczkodawca powiadomi nas o decyzji. W przypadku tej pozytywnej i przelewie pieniędzy na konto, przyznana kwota bardzo szybko pojawi się na naszym rachunku bankowym.

 

Rodzaje pożyczek w KredytOK

KredytOK w ofercie posiada pożyczki ratalne. Klienci mogą wnioskować o ten rodzaj produktu finansowego w wysokości od 1 000 do maksymalnie 10 000 zł. Okres kredytowania wynosi 4 miesiące i jest stały. KredytOK nie wymaga zbędnych formalności czy zaświadczeń. Istnieje opcja wyboru sposobu odbioru udzielonej kwoty – ze swojego konta bankowego, za pośrednictwem czeku GIRO lub od mobilnego dostawcy. Należy jednocześnie pamiętać, że w przypadku tej oferty możliwe jest tylko wnioskowanie przez telefon.

KredytOK - koszty przedłużenia pożyczki

Niestety, KredytOK nie przewiduje przedłużenia terminu spłaty zaciągniętej pożyczki. Ponadto klienci nie będą mogli skorzytać z tzw. wakacji pożyczkowych. Warto o tym pamiętać, ponieważ w razie problemów z terminowym uregulowaniem zobowiązania, pożyczkodawca może obarczyć nas konsekwencjami, które powinny być zawarte w umowie o pożyczkę.

Kolejne pożyczki w KredytOK

W sytuacji, gdy klienci KredytOK, mają otwarte zobowiązanie finansowe, wtedy nie będą mogli starać się o kolejną pożyczkę zarówno na stronie internetowej, jak i w stacjonarnej placówce. Firma pożyczkowa przyjmie następny wniosek pożyczkowy dopiero wtedy, gdy pożyczkobiorca spłaci poprzednią ratalkę.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Warto wiedzieć, że firma pożyczkowa KredytOK udziela produktów finansowych tylko klientom, którzy są wiarygodni pod względem finansowym, a ich dane nie widnieją w rejestrach dłużników tj. BIK, BIG Infomonitor, ERIF, KRD i Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. W tym miejscu trzeba podkreślić, że osoby z negatywną historią kredytową nie będą mogły się starać o pożyczkę w tej instytucji.

Kto może wziąć pożyczkę w KredytOK

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Numer pesel

Każdy, kto planuje zaciągnąć pożyczkę ratalną w KredytOK, powinien zdawać sobie sprawę, że będzie musiał spełnić określone warunki. W sytuacji, gdy pożyczkobiorca nie zastosuje się do wymagań firmy pożyczkowej, wtedy pożyczkodawca może odmówić udzielenia pożyczki na raty. O finansowanie w KredytOK, mogą się starać osoby, które mają:

 • obywatelstwo polskie,
 • ukończone 26 lat,
 • dowód osobisty (dla emerytów i rencistów dodatkowo legitymacja),
 • osobisty rachunek bankowy,
 • aktywny numer telefonu komórkowego.

Podsumowanie informacji o chwilówce w KredytOK

KredytOK udostępnia jedne z największych kwot dla pożyczek chwilowych. Ma to po części związek z faktem, że zobowiązania wcale nie muszą być chwilowe — KredytOK pozwala nam dostosować okres spłaty, aby był tak krótki lub długi, jak nam odpowiada. Pozwala to na dobranie warunków do swojej zdolności kredytowej, decydując między tańszym zobowiązaniem a niższymi ratami.

Zalety
 • wysoka maksymalna kwota pożyczki;

 • długi okres spłaty;

 • formalności ograniczone do minimum;

 • pieniądze pojawiają na koncie klienta w kilka minut od otrzymania decyzji;

 • wysoka górna granica wieku;

 • wysyłka kwoty pożyczki na konto, czekiem GIRO lub bezpośrednio do domu.

 • Wady
 • wysoka niska granica wieku;

 • wnioskowanie tylko przez telefon.

 • Opinie o KredytOK

  A
  Opinia od:
  AGNIESZKA MACKIEWICZ

  Czy opinia była przydatna?

  0
  undefined2023-12-01 14:08:58
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o KredytOK
  Nazwa firmy
  Capital Service Spółka Akcyjna z siedzibą w Ostrołęce
  Adres
  anusza Korczaka 73,
  07-409 Ostrołęka
  telefon
  601 500 500
  Adres strony
  kredytok.pl
  Godziny pracy
  pn - pt: 8:00 - 20:00 sb: 9:00 - 17:00
  Adres e-mail
  kontakt@kredytok.pl
  Wniosek

  Podobne produkty