kształt

Konto Przekorzystne Bank Pekao opinie

Konto Przekorzystne

Informacje o ofercie

Ocena użytkowników: 3.7/5 3 opinie

Konto Przekorzystne to rachunek płatniczy oferowany przez Bank Pekao. Jest darmową usługą skierowaną do osób fizycznych od 26. roku życia. Konto można założyć za pośrednictwem wniosku online lub w placówce bankowej. Klient, który zdecyduje się na Konto Przekorzystne, otrzyma od banku 100 zł bonusu.

Otwarcie konta bankowego wymaga jedynie posiadania dowodu osobistego. Założenie oraz prowadzenie rachunku płatniczego jest darmowe. Bank Pekao oferuje Konto Przekorzystne również w wersji dla młodszych klientów. Mogą oni założyć Konto Przekorzystne dla młodych. To opcja dostępna dla osób poniżej 26. roku życia.

Za otwarcie tego wariantu konta, klient również otrzyma 100 zł bonusu. Aby ten rachunek bankowy był całkowicie darmowy, jego właściciel raz w miesiącu powinien zasilić rachunek kwotą w wysokości min. 500 zł i dokonać transakcji kartą debetową lub za pośrednictwem aplikacji PeoPay.

Zalety i wady

Oprócz możliwości otrzymania 100 zł w prezencie przy założeniu rachunku płatniczego, klient ma również szansę na otrzymanie do 30 proc. zniżki w programie Galeria Rabatów.

 • bezpłatne otwarcie i prowadzenie konta bankowego,
 • darmowe wypłaty z bankomatów na terenie Polski,
 • bezpłatna obsługa karty debetowej,
 • 100 zł bonusu za założenie Konto Przekorzystne,
 • do 30 proc. zniżki w programie Galeria Rabatów,
 • płatne bankomaty innych sieci

Konto Przekorzystne w Bank Pekao - podstawowe opłaty

Otwórz Konto Przekorzystne i nie płać za prowadzenie rachunku płatniczego. Wystarczy, że zapewnisz wpływ na to konto min. 500 zł miesięcznie w formie pojedynczego zasilenia i przynajmniej raz w miesiącu zapłacisz kartą lub aplikacją bankowości mobilnej PeoPay.

Opłata za otwarcie konta 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku płatniczego 0 zł
Oprocentowanie konta w skali rocznej 0 proc. obecnie (oprocentowanie zmienne)

Opłaty za kartę płatniczą, bankomaty i BLIK w Bank Pekao

Zakładając Konto Przekorzystne z Banku Pekao nie zapłacisz za obsługę karty rewolucyjnej do konta,  wypłaty gotówki z bankomatów Pekao, wypłaty gotówki tą kartą z bankomatów za granicą oraz 2 pierwsze wypłaty z innych bankomatów w kraju w miesiącu. 

Transakcje kartą 0 zł
Wypłaty z bankomatów 0 zł - za wypłaty z bankomatów Pekao
Wypłaty z bankomatów 0 zł - za wypłaty z bankomatów za granicą
Wypłaty z bankomatów 0 zł - za dwie wypłaty z bankomatów innych banków
Wypłaty z bankomatów 0,99 zł - wypłata gotówki za pośrednictwem usługi Cashback
Wpłaty do wpłatomatów bank nie realizuje takiej usługi

Opłaty za przelewy w Pekao

Często korzystasz z przelewów online? Zakładajac Konto Przekorzystne w Banku Pekao masz przelewy wewnętrzne i zewnętrzne przez internet całkowicie za darmo. Nie zapłacisz też za ustanowienie i realizację polecenia zapłaty i zlecenia stałego. Jeśli chcesz przelewać pieniądze szybciej, w Pekao możesz zlecać natychmiastowe przelewy w systemie Express ELIXIR. Gwarantują one księgowanie przelewów w kilka minut także w weekendy i święta.

Posiadacze konta mają do tego bezpłatny dostęp do aplikacji bankowości mobilnej PeoPay będącej częścią usługi bankowości elektronicznej. Dzięki aplikacji możesz płacić telefonem we wszystkich terminalach zbliżeniowych w Polsce i za granicą, robić zakupy przez internet czy przelewać pieniądze korzystając z książki telefonicznej w swoim telefonie.

Przelew internetowy 0 zł
Przelew w placówce 10 zł - przelew wewnętrzny
Przelew w placówce 10 zł - przelew zewnętrzny w obrocie krajowym
Przelew w placówce 4 zł - przelew zewnętrzny w obrocie krajowym wykonany przez konsultanta
Przelew przez telefon 4 zł - przelew wewnętrzny wykonany przez konsultanta
Przelew ekspresowy 0,75 proc. min. 70 zł max. 400 zł
Przelew SWIFT 22 zł
Przelew SEPA 9,90 zł
Przelew SORBNET bank nie realizuje przelewu SORBNET

Jak otworzyć konto przez internet w Pekao?

 1. Wypełnij formularz informacyjny i wyślij wniosek

 2. Zaczekaj na telefon od konsultanta banku

 3. Zaakceptuj warunki oferty i podpisz umowę

 4. Zaczekaj na aktywację konta

 • Wypełnij formularz informacyjny i wyślij wniosek

 • Zaczekaj na telefon od konsultanta banku

 • Zaakceptuj warunki oferty i podpisz umowę

 • Zaczekaj na aktywację konta

Jeżeli chcesz zostać klientem Banku Pekao, umowę o Konto Przekorzystne za 0 zł możesz zawrzeć zdalnie lub w dowolnym oddziale Banku. Do akceptacji wniosku wystarczy dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Procedura dla stałych klientów banku jest dodatkowo uproszczona. Wystarczy zalogować się na swoje konto online i zaczekać na telefon od konsultanta. Dzięki aplikacji PeoPay możemy także otworzyć Konto Przekorzystne na selfie.

Należy wykonać telefonem zdjęcie własnej twarzy w trakcie procesu rejestracji. Bez wychodzenia z domu możemy też wybrać interesujące Cię usługi dodatkowe (w tym konto oszczędnościowe, walutowe, kartę debetową oraz jej wizerunek).

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KAMILA
KAMILA
2 lat temu
Ocena :
     

KONTO PRZEKORZYSTNE W BANKU PEKAO TO OBECNIE NAJLEPSZE KONTO OSOBISTE DOSTĘPNE NA RYNKU. KONTO JEST W CAŁOŚCI DARMOWE: ZAŁOŻENIE I PROWADZENIE KONTA JEST DARMOWE, WYDANIE I POSIADANIE KARTY DEBETOWEJ JEST RÓWNIEŻ DARMOWE, PRZELEWY INTERNETOWE SA DARMOWE ORAZ BANKOMATY SĄ DARMOWE! SUPER OFERTA! POLECAM.

Malka
Malka
2 lat temu
Ocena :
     

Super Bank i Super konto przekorzystne! mega dobra oferta i świetna obsługa- co w przypadku konta osobistego jest istotne.

Krzysiek
Krzysiek
2 lat temu
Ocena :
     

Konto przekorzystne banku pekao moim zdaniem jest słabe!!!
Ceny przelewów to jakiś kosmos!!!