kształt

Konto 360° Millenium Bank opinie

Konto 360°

Informacje o ofercie

Ocena użytkowników: 5/5 6 opinie

Konto 360° to konto dostępne w trzech wariantach: zwykłe Konto 360°, Konto 360° Student (dla studentów w wieku 18-26 lat) i Konto 360° Junior (dla dzieci w wieku 13-18 lat). Otwarcie i prowadzenie konta jest darmowe. Tylko jeden wariant “zwykłego” Konta 360° wymaga regularnych wpływów na konto oraz minimum jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu, żeby bank nie pobierał za nie opłat.

W pozostałych przypadkach nie ma wymagania regularnych wpływów, bo jest to oferta skierowana do najmłodszych i do osób, które często nie otrzymują stałej wypłaty. Żeby założyć Konto 360° wystarczy mieć dowód osobisty i podpisać umowę w oddziale banku lub podczas wizyty kuriera.

Zalety i wady

Konta 360° warto założyć pod warunkiem, że posiadamy regularne wpływy o wartości minimum tysiąc złotych oraz chociaż raz w miesiącu dokonujemy płatności kartą lub BLIKiem.

 • otwarcie konta i jego prowadzenie jest darmowe (przy regularnych wpływach),
 • wygodna bankowość internetowa Millenet,
 • płatności mobilne są darmowe,
 • można otrzymać zwroty za płatności BLIk i kartą,
 • darmowe bankomaty i wpłatomaty w całym kraju
 • darmowe konto pod warunkiem miesięcznych wpływów 1000 zł

Konto 360° w Millenium Bank - podstawowe opłaty

Większość działań dokonywanych z poziomu i dotyczących Konta 360° w Millenium Bank jest darmowa. Standardowo pobierane są opłaty za przelewy zlecone w placówce banku oraz przelewy zagraniczne i ekspresowe. Transakcje kartą są darmowe pod warunkiem, że klient dokona minimum jednej płatności kartą w poprzednim miesiącu.

Wtedy za transakcję kartą pobierana jest opłata, ale nie jest ona naliczana przez pierwsze dwa miesiące od wydania karty.

Wypłaty z bankomatów także w większości przypadków są darmowe, ale zawsze (poza używaniem tylko bankomatów Millennium) trzeba spełnić jeden warunek, jakim jest dokonanie minimum jednej płatności kartą lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto w wysokości min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu.

Opłata za otwarcie konta 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku 0 zł lub 8 zł
Oprocentowanie w skali rocznej brak

Opłaty za kartę płatniczą, bankomaty i BLIK w Millenium Bank

Korzystając z Konta 360° nie płacimy za obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów, o ile spełnimy wszystkie warunki darmowości konta. 

Transakcje kartą Konto 360° 0 zł lub 7 zł - jeśli nie będzie minimum jednej płatności kartą lub wpływów 1000 zł
Transakcje kartą Konto 360° Student i Junior 0 zł lub 4 zł - jeśli nie będzie jednej płatności BLIK lub kartą
Wypłaty z bankomatów 0 zł - w Polsce w bankomatach Millennium
Wypłaty z bankomatów 0 zł / 1 zł - w Polsce w bankomatach BZ WBK/Santander Bank Polska i Planet Cash
Wypłaty z bankomatów 0 zł / 5 zł - w innych bankomatach w Polsce
Wypłaty z bankomatów 0 zł/ prowizja 2,5% (kwota min. 9 zł) - w bankomatach za granicą
Wpłaty do wpłatomatów 0 zł (przy użyciu wpłatomatu Millenium)
Transakcje BLIK 0 zł

Opłaty za przelewy w Millenium

Wybierając konto bez opłat w Millennium Bank nie płacimy za krajowe przelewy w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Nie musimy się też przejmować opłatami za wygodne przelewy BLIKIEM na numer telefonu czy realizację stałych zleceń i poleceń zapłaty. Jeśli nie możemy akurat skorzystać z internetu, przelew bez problemu zlecimy w placówce stacjonarnej banku (blisko 450 placówek na terenie całego kraju) lub przez serwis telefoniczny TeleMillennium. 

Koszt takich operacji to kilka złotych. Księgowanie przelewów odbywa się zgodnie z godzinami sesji ELIXIR. Usługa przelewów natychmiastowych umożliwia natomiast przesłanie środków z rachunków w PLN na rachunki w innych bankach w ciągu zaledwie kilku sekund. Usługa jest dostępna także w dni wolne, kiedy nie odbywają się rozliczenia międzybankowe ELIXIR.

Przelew internetowy 0 zł
Przelew w placówce 5 zł - przelew wewnętrzny
Przelew w placówce 7,99 zł - do innego banku
Przelew w placówce 2 zł - do innego banku przez telefon u konsultanta
Przelew ekspresowy 5 zł
Przelew SWIFT prowizja 0, 5% (kwota min. 20 zł, max 125 zł) - w trybie standardowym
Przelew SWIFT 25 zł - w trybie pilnym
Przelew SWIFT 50 zł - w trybie ekspresowym
Przelew SEPA 5 zł - (w EUR) w Millenet i Aplikacji mobilnej
Przelew SEPA 10 zł - w placówce

Jak otworzyć konto bankowe przez internet w Millenium?

 1. Wypełnij wniosek online

 2. Zaczekaj na telefon od konsultanta banku

 3. Podpisz umowę w obecności kuriera

 4. Zaczekaj na aktywację konta

 • Wypełnij wniosek online

 • Zaczekaj na telefon od konsultanta banku

 • Podpisz umowę w obecności kuriera

 • Zaczekaj na aktywację konta

Umowę o Konto 360° możesz podpisać w oddziale banku lub po dostarczeniu jej przez kuriera. Wypełniasz wniosek online? Potrzebny Ci będzie jedynie dokument tożsamości. Wkrótce po złożeniu wniosku online konsultant banku zadzwoni do Ciebie, aby ustalić datę i godzinę dostarczenia umowy i karty do konta.

Twoje Konto 360° zostanie aktywowane w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu podpisania umowy. Po uruchomieniu konta wystarczy zalogować się do Millnetu i aplikacji mobilnej banku (możesz zalogować się odciskiem palca, za pomocą Face ID lub PIN-em).

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigi
Zbigi
2 lat temu
Ocena :
     

Konto 360 stopni w millennium bank to jedno z najlepszych kont osobistych na rynku. czeste promocje, liczne bonusy, rabaty oraz swietne warunki sprawiaja, że oferta Millennium jest jedna z najlepszych na rynku. Konto oczywiscie jest bezplatne, prowadzenie go nic nas nie kosztuje, a warunki sa extra. polecam.

Krzychu
Krzychu
2 lat temu
Ocena :
     

Jako zadowolony klient konta 360 mogę śmiało je polecić!
Konto jest darmowe, proste w obsłudze, a oddziałów banku mam kilka w moim mieście, w tym jeden pod moim domem, wiec jak czegoś potrzebuje to zawsze mogę sie udac do jednostki i tam ktos sympatyczny udzieli mi pomocy.

Kajetan
Kajetan
2 lat temu
Ocena :
     

Konto osobiste Millennium Bank 360 jest jednym z najlepszych kont osobistych dostępnych w kraju. Po pierwsze wszystkie usługi oferowane przez konto sa darmowe- wiec od momentu otwarcia konta przez prowadzenie go nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat: bankowość internetowa oczywiscie też jest darmowa, przelewy, czy korzystanie z bankomatów- wszytsko to jest darmowe. A przy tak super cenniku jeszcze genialna obsługa- zawsze miła i usmiechnięta. Dla mnie Millennium to bank numer jeden. Polecam bardzo.

Miszi
Miszi
2 lat temu
Ocena :
     

Staraliśmy sie z żoną o kredyt… w różnych bankach, a że w Millennium warunki nam najbardziej pasowały to i konto osobiste założyliśmy w Millennium. Szczerze? Nie pamiętam czy byl to warunek konieczny… ale mocno to ułatwia sprawę, ale nie żałujemy bo konto 360 w Millennium jest na serio spoko kontem.

Jarmi
Jarmi
2 lat temu
Ocena :
     

konto 360 w millennium bank jest chyba najlepszym kontem osobistym dostepnym na rynku. po pierwsze jest darmowe od momentu zalozenia, po drugie w banku pracuja super pomocni i zyczliwi ludzie przez co kontakt z bankiem nie powoduje odruchu wymiotnego!
Millennium umie w banking!

Szymon
Szymon
2 lat temu
Ocena :
     

Koto osobiste w Millennium 360 stopni jest bardzo dobrym kontem, które z czystym sumieniem polecam wszystkim, ale tym co ważne, nie tylko oferta konta jest bardzo dobra, ale cala oferta Millennium Banku, bo również oferta kredytowa, łacznie z karta kredytową są super! Mamy u nich kredyt hipoteczny i poza bardzo korzystnym cennikiem super była terminowość, bo wszystkie decyzje i wypłaty były na czas!