BOŚ Bank

BOŚ Bank
4.5
BOŚ Bank- dane dotyczace banku
Adres punktu

ul. Żelazna 32 00-832 Warszawa

Wysokość aktywów

929 476 710,00 zł

Rok założenia

1929

Do kogo należy bank?

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Godziny otwarcia

09.30 – 17.00

Infolinia - klienci indywidualni

+48 801 355 455

Kod BIC/Swift

EBOSPLPWXXX

BOŚ Bank Informacje o banku

BOŚ Bank to polska instytucja bankowa, której akcje są notowane na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie od 1997 roku. Bank w swoich działaniach kieruje się dobrem środowiska. W każdym roku wprowadza coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania, które mają przyczynić się do Ramowej Strategii Rozwoju Banku Ochrony Środowiska na lata 2016 - 2020.

W trzecim kwartale 2018 roku BOŚ Bank obsługiwał łącznie 248 500 klientów (w tym 242 600 klientów indywidualnych). Instytucja bankowa w każdym województwie posiada kilka oddziałów, do których mogą udać się zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. W stolicy Polski znajdują się cztery Oddziały Operacyjne BOŚ Bank. Dodatkowo, klienci banku mogą skorzystać z pomocy w Punkcie Obsługi Klienta oraz w Centrum Biznesowym. W Warszawie zlokalizowanych jest 7 bankomatów BOŚ Bank, które są czynne całą dobę.

BOŚ Bank to instytucja finansowa, która charakteryzuje się przede wszystkim propagowaniem stylu ekologicznego. Wpisuje się w “światową rodzinę ekobanków”.

Sesje Elixir

Poniżej znajduje się zestawienie przedstawiające sesje przychodzące oraz wychodzące w BOŚ Bank. Dzięki niemu, wejdziesz w posiadanie informacji dotyczących godzin zatwierdzonych płatności. Zapoznaj się z nim!

Zalety i wady BOŚ Bank

Zalety
  • atrakcyjne oferty dla przedsiębiorstw;

  • wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań;

  • możliwość skorzystania z pomocy osobistego doradcy;

  • przedsiębiorcy mogą skorzystać z usługi faktoringu;

  • rodzaje kont bankowych indywidualnie dopasowane do klientów.

  • Wady
  • mały wybór lokat dla przedsiębiorców.

  • Placówki