kształt

Bank Millennium

Ocena użytkowników: 1/5 1 opinia

145 tyle osób wybrało tę ofertę

Kredyt gotówkowy Bank Millennium

Bank Millennium Opinie

Bank Millennium jest cenioną instytucją finansową w naszym kraju, ponieważ gwarantuje uniwersalne i jakościowe usługi finansowe, które są dostosowane do nieustannie zmieniających się potrzeb konsumenckich. Ponadto daje możliwość korzystania z niezwykle funkcjonalnej bankowości internetowej i mobilnej oraz zapewnia doświadczoną i przyjazną obsługę, która służy pomocą.

to jest chyba najgorszy bank w Polsce załatwiający wnioski o wypłatę i wydanie zaświadczenia o stanie konta w sprawach spadkowych, kiedy inne banki takie jak Pekao, Santander, GetIn, wypłaciły mi pieniądze w 2 dni, i wydaly zaświadczenie w ciągu 1-2 tygodni, Bank Millennium chce 90 dni na zrealizowanie takich wniosków, to jest poniżej jakichkolwiek standardów bankowości i czasu realizacji wniosku klienta

Andrzej2020-08-03 17:10:21

Wady i zalety

  • Szeroka oferta produktów finansowych,
  • Prosty i szybki proces wnioskowania o kredyt gotówkowy,
  • Niskie oprocentowanie
  • Bank uznaje wszystkie formy zatrudnienia
  • Możliwość ubezpieczenia kredytu gotówkowego
  • W porównaniu do konkurencyjnych banków, Millennium proponuje krótki okres kredytowy.

Bank Millennium Informacje o banku

Bank Millennium jest jednym z pierwszych prywatnych banków, które pojawiły się w naszym kraju. Od blisko 30 lat gwarantuje klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym szeroką ofertę z uniwersalnymi produktami finansowymi. Swoje usługi świadczy poprzez sieć oddziałów, bankowość elektroniczną i sieci indywidualnych doradców. Trzeba podkreślić, że od początku swojej działalności ta instytucja wyznacza trendy w polskiej bankowości. Strategicznym udziałowcem banku Milennium jest Banco Comercial Portugues, największa portugalska instytucja finansowa.

Co ważne, Millennium posiada wysoką pozycję na naszym rynku głównie dzięki współpracy z blisko 1,5 milionem aktywnych klientów indywidualnych oraz 13 tysiącami klientów korporacyjnych. Co ciekawe, prawie milion z nich wykorzystuje możliwości bankowości internetowej i mobilnej.

Warto wspomnieć, że Millennium jest pierwszym bankiem, który został notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz wydawcą pierwszej na polskim rynku karty płatniczej.

Bank Millennium Bank Dane

Kapitał początkowy1 213 116 777,00 złotych
KRS0000010186
NIP5260212931
REGON001379728

Konto 360° Millennium Bank kontakt

e-mail:

telefon: 801 331 331

www: bankmillennium.pl

Adres Konto 360° Millennium Bank:

Bank Millennium Spółka Akcyjna

ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa

ul. Stanisława Żaryna 2A, Warszawa 02-593 Poland

Godziny pracy:

Sesje elixir Bank Millennium

Poniżej przedstawiamy rozpiskę z godzinami księgowania przelewów wychodzących i przychodzących w Banku Millennium.

Sesje wychodzące Sesje przychodzące
8:10 12:00
12:10 15:30
14:30 17:15
0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
3 lat temu
Ocena :
     

to jest chyba najgorszy bank w Polsce załatwiający wnioski o wypłatę i wydanie zaświadczenia o stanie konta w sprawach spadkowych, kiedy inne banki takie jak Pekao, Santander, GetIn, wypłaciły mi pieniądze w 2 dni, i wydaly zaświadczenie w ciągu 1-2 tygodni, Bank Millennium chce 90 dni na zrealizowanie takich wniosków,
to jest poniżej jakichkolwiek standardów bankowości i czasu realizacji wniosku klienta