Zefin - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Zefin
4.5
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Zefino Informacje o firmie

Zefin to nowa firma na finansowej scenie pożyczek pozabankowych. Zefin oferuje pożyczkę w dość oryginalnej formie pozabankowej karty kredytowej. Limit, który możemy mieć na karcie od Zefin to kwoty już od 500 złotych do nawet 15000 złotych. Za wyrobienie, posiadanie i obsługę karty nie zapłacimy nawet złotówki. Koszty pojawiają się w momencie wykorzystania choćby części limitu. Wtedy naliczone do limitu są odsetki oraz opłata prowizyjna. 

Jak wziąć pożyczkę w Zefin?

Pierwszym krokiem, aby uzyskać kartę kredytową z limitem od Zefin jest wybór wysokości limitu. Wybrać możemy od 100 złotych do 15000 złotych. Warto pamiętać, że większy limit daje większą swobodę oraz pewność, że nie zabraknie nam środków w najbardziej kluczowym momencie. Po wybraniu kwoty limitu czas kliknąć “Wypełnij wniosek” i przejść do kolejnego kroku.

Wypełnienie wniosku nie powinno zająć dużo czasu. Jest stosunkowo krótki i wyjątkowo prosty. Warto jednak przygotować wcześniej dowód osobisty, ponieważ prócz numeru PESEL, potrzebny będzie także seria i numer dowodu osobistego oraz data wydania i data wygaśnięcia. Do tego niezbędne jest podanie aktualnego numeru telefonu oraz adresu email, a także numeru rachunku bankowego, którym dokonamy weryfikacji danych. Po wprowadzeniu wszystkich danych i zatwierdzeniu wniosku, pora przejść proces weryfikacji.

Zefin oferuje bardzo prosty, bezpieczny i wygodny sposób weryfikacji klienta, zarówno pod kątem poprawności danych, jak i zdolności kredytowej - Kontomatik. Proces weryfikacji trwa ledwie kilka minut i daje wgląd zarówno w dane, jak i wyciągi z rachunku, co pozwala sprawdzić i tożsamość i zdolność kredytową. Po przejściu weryfikacji otrzymamy w wiadomości email oraz SMSem informację o decyzji pożyczkodwcy. W przypadku pozytywnej decyzji otrzymamy w mailu również umowę, którą należy zaakceptować.

Ostatnim krokiem po otrzymaniu pozytywnej decyzji i zatwierdzeniu warunków umowy jest oczekiwanie na samą kartę. Jednak już przed trzymaniem plastikowej wersji karty, możemy korzystać z limitu za pośrednictwem wygodnej aplikacji mobilnej Zefin.

Rodzaje pożyczek w Zefin

Zefin oferuje jedynie pożyczkę pozabankową w formie wygodnej karty kredytowej. Firma nie oferuje innych produktów finansowych, ani nawet tego produktu w innej formie. Jedyną możliwością skorzystania z oferty Zefin jest wyrobienie pozabankowej karty kredytowej z limitem do nawet 15000 złotych.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Zefin informuje o tym, że w toku weryfikowania klienta może sięgnąć po dane z baz dłużników. W przypadku niejasnej sytuacji oceny zdolności kredytowej, Zefin jasno postuluje, że może sięgnąć dodatkowo po informacje zawarte w BIK. Jest to dodatkowy komfort dla instytucji, aby klient nie posiadał aktualnie zobowiązań, które posiadają zadłużenie lub poślizg w spłacie. Wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo uzyskania pozabankowej karty kredytowej od Zefin.
 
 

 

 

Opinie o Zefin

G
Opinia od:
Gienia

Czy opinia była przydatna?

0
Nie polecam kompletnie 2024-04-08 21:23:23
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o Zefin
Nazwa firmy
-
Adres
-
telefon
22 153 00 33
Adres strony
https://www.zefin.pl/
Godziny pracy
pn-pt: 8:00 - 20:00 sb-nd: 9:00 - 17:00
Adres e-mail
info@zefin.pl
Wniosek

Podobne produkty