Wygodna Pożyczka Pekao - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Wygodna Pożyczka Pekao
4.5
1200
24 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Oferta Wygodna Pożyczka Pekao

Wygodna Pożyczka to nowa pożyczka ratalna od Banku Pekao!  Bank stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponuje w 100% zdalnie pożyczkę - dla nowych klientów już do 7000 zł, a dla stałych klientów banku aż do kwoty 250 000 zł. Minimalny okres spłaty to 12 miesięcy, a maksymalny wynosi aż do 10 lat. Oferta obowiązuje od 1.09.2023 r. do 31.12.2023 r. i aby móc skorzystać z wygodnej pożyczki należy być osobą pełnoletnią i posiadać odpowiednią zdolność kredytową, która zostanie zweryfikowana przez bank.

Jak wziąć Wygodą Pożyczkę w Banku Pekao?

Przejście przez procedurę kredytową w Banku Pekao to nic skomplikowanego! Dzięki możliwości przejścia przez procedurę w 100% zdalnie stało się to jeszcze łatwiejsze i przede wszystkim jeszcze szybsze. Sprawdź przygotowany przez nas krótki przewodnik po Wygodnej Pożyczce krok po kroku. 

 1. Kiedy już wejdziesz na oficjalną stronę Banku Pekao, musisz wejść w panel “Wygodna pożyczka”, który wyświetla się na głównym panelu strony i kliknąć w “Sprawdź szczegóły”.
 2. Zaraz po tym następuje przekierowanie do oferty Wygodnej pożyczki. Po prawej stronie ekranu będzie widniało przekierowanie do złożenia wniosku przez internet. Gdy już wejdziesz w zakładkę, zostaniesz przekierowany do wniosku online, w którym w pierwszej kolejności będziesz musiał dostosować parametry pożyczki, czyli kwotę pożyczki, jakiej potrzebujesz i liczbę rat. Gdy już to zrobisz, wystarczy kliknąć “Oblicz RRSO” w dolnej części strony. Teraz zostaje już tylko wypełnienie swoich danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, numer PESEL oraz danych z dowodu osobistego. Na tym etapie zostają już tylko trzy ostatnie formalności: wypełnienie danych kontaktowych, weryfikacja tożsamości oraz wyrażenie zgody wymaganej przez bank. Weryfikacja tożsamości odbywa się szybko na podstawie zdjęcia twarzy i danych z dowodu osobistego.
 3. Po wypełnieniu powyższych formalności pozostaje już tylko oczekiwać na decyzję podjętą przez bank. Przy udzieleniu pożyczki bez wątpienia decydujące będzie posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej przez wnioskodawcę.
 4. W przypadku klientów Banku Pekao nie ma konieczności, aby udawać się do placówki banku w celu podpisania umowy, jest to kwestia dobrowolna. Natomiast w przypadku nowych klientów podpisanie umowy 100% zdalnie jest możliwie jedynie w przypadku kwoty pożyczki do 7000 zł. Dlatego, jeśli nowemu klientowi została udzielona pożyczka online powyżej kwoty 7000 zł, jej podpisanie musi już odbyć poprzez osobistą wizytę klienta w jednym z oddziałów banku.

 

Rodzaje pożyczek w Banku Pekao

Pekao oferuje swoim klientom pożyczki na raty już od od 1000 zł aż do 250 000 zł. Dla klientów stałych posiadających wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao oraz nowych wnioskujących o przyznanie pożyczki - RRSO 12,04%! Pożyczka może zostać przeznaczona na dowolny cel, minimalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy a maksymalny 120 miesięcy. Pekao oferuje nie tylko prowizję 0%, ale również dla nowych klientów opcję pożyczki zdalnej do kwoty 7000 zł, a dla klientów stałych pożyczkę zdalną aż do 250 000 zł. 

Kolejne pożyczki w Banku Pekao

Bank Pekao nie daje możliwości wnioskowania o przyznanie kolejnej pożyczki jeszcze przed spłatą bieżącego zadłużenia. Wynika to głównie z konieczności zabezpieczenia się banku przed prawdopodobieństwem wystąpienia pułapki zadłużenia oraz wszelkimi konsekwencjami z tym związanymi. Interesującym jednak rozwiązaniem może być oferowana przez bank Pożyczka Konsolidacyjna, która umożliwia klientom banku skonsolidowanie kredytów i pożyczek, jakie posiadają w innych instytucjach finansowych.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Bank Pekao skrupulatnie i odpowiedzialnie przeprowadza proces weryfikacji klientów w bazach danych. Wszystko to po to, aby mieć gwarancję, że pożyczkobiorca będzie dokonywał terminowych spłat zobowiązania. Procedura ta może nasuwać negatywne skojarzenia, jednak daje korzyści zarówno bankowi, który ma pewność, że pożyczkobiorca zwróci dług w terminie, jak i pożyczkobiorcy, który nie wpadnie w spiralę zadłużenia. Pekao korzysta z następujących baz danych:

 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.,
 • ZBP Związek Banków Polskich.

 

Kto może wziąć Wygodną Pożyczkę w Banku Pekao?

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Zaświadczenie o dochodach
Numer pesel

Pekao kieruje ofertę Wygodnej Pożyczki dla klientów, którzy poszukują dodatkowych środków finansowych na wybrany przez siebie cel. Bank nie wymaga od pożyczkobiorców konieczności udzielania informacji o tym, na jaki cel zostanie przeznaczona pożyczka. Istotne jest jednak dokonywanie przez pożyczkobiorców terminowych spłat pożyczki w celu uniknięcia negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Nieterminowe dokonywanie spłaty pożyczki może wpłynąć nawet na brak możliwości ubiegania się w przyszłości o przyznanie pożyczki. Oto główne wymagania, jakie stawia pożyczkobiorcom Bank Pekao:

 1. Osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
 2. Posiadanie zdolności kredytowej
 3. W przypadku nieposiadania konta osobistego w Pekao - konieczność wykazania zaświadczenia o zarobkach
 4. Dowód osobisty
 5. Telefon komórkowy
 6. Adres email

Opinie o Wygodna Pożyczka Pekao

M
Opinia od:
Michalina

Czy opinia była przydatna?

0
Bardzo dobra oferta banku Pekao. W przeciwieństwie do standardowego kredytu wszystko odbywa się bardzo sprawnie. Jedyny minus- nie jest to oferta dla osób z zaległościami w spłacie- takie osoby nie mają co liczyć na pożyczkę w pekao. 2023-10-25 13:03:22
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o Wygodna Pożyczka Pekao
Nazwa firmy
Bank Pekao SA
Adres
Grzybowska 53/57,
00-844 Warszawa
telefon
-
Adres strony
-
Godziny pracy
-
Adres e-mail
-
Wniosek

Podobne produkty