Teleratka - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Teleratka
3.8
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Telerartka Informacje o firmie

Teleratka.pl to serwis oferujący szybkie pożyczki ratalne bez wychodzenia z domu. Pożyczkodawca łączy profesjonalne usługi finansowe z innowacyjnym podejściem do zarządzania domowym budżetem. Szeroki przedział kwotowy pożyczki pozwala na dopasowanie finansowania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Szybka decyzja pożyczkowa możliwa jest dzięki maksymalnemu ograniczeniu formalności pożyczkowych.

Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty i dowolny dokument potwierdzający stały dochód na poziomie, który umożliwi terminowe regulowanie zobowiązania. W przeciwieństwie do innych ofert, okres spłaty pożyczki w Teleratka jest podawany w tygodniach. Minimalny okres spłaty to 5 tygodni, maksymalny okres spłaty to 130 tygodni. Raty należy regulować co tydzień.

Najważniejsze informacje o ofercie:

 • dostępne kwoty pożyczek w Teleratka wahają się od 800 do 10 000 zł,
 • okres spłaty pożyczki może wynieść 5, 17 lub 130 tygodni,
 • pierwsza pożyczka na 30 dni udzielana jest całkowicie za darmo,
 • zależnie od potrzeb, pożyczkę można albo spłacić jednorazowo lub rozłożyć ją na raty,
 • informacje o kosztach i warunkach pożyczki są przedstawiane w czytelny sposób,
 • decyzja pożyczkowa wydawana jest w maksymalnie 15 minut od złożenia wniosku,
 • o pożyczkę wnioskować można 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wysokość rat pożyczki może się zmieniać w trakcie okresu kredytowania. Średnia kwota rat widoczna jest w kalkulatorze pożyczkowym, a dokładny harmonogram spłat jest przekazywany klientowi podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem. Wcześniejsze uregulowanie długu jest możliwe bez ponoszenia dodatkowych kosztów, niezależnie od wybranego okresu kredytowania.

Jak wziąć pożyczkę w Teleratka?

Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, który wyjaśni w jaki sposób najłatwiej uzyskać szybką pożyczkę online w Teleratka. Zapoznaj się!

 • Wniosek pożyczkowy należy złożyć na stronie teleratka.pl. Po wybraniu interesującej nas kwoty i terminu spłaty, konieczne będzie wypełnienie formularza informacyjnego. Zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych danych osobowych oraz danych kontaktowych tj. adres zamieszkania, e-mail czy telefon.
 • Kolejnym krokiem jest weryfikacja tożsamości. Służy ona potwierdzeniu, że klient jest osobą za którą się podaje. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie oszustów, starających się o pożyczki na skradziony dowód.
 • O decyzji pożyczkowej klienci są informowani przez wiadomość e-mail i/lub telefonicznie. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej pienie są natychmiast przelewane na konto klienta. Czas księgowania przelewu uzależniony jest od godzin sesji bankowych. Zazwyczaj gotówka trafia do odbiorcy następnego dnia roboczego.
 • Spłata rat pożyczki może odbywać się za pomocą systemu transakcyjnego naszego banku lub za pośrednictwem podmiotów, które oferują usługę przelewów finansowych. Ważne, by raty były wpłacane na nasze indywidualne konto, które pożyczkodawca przypisał do naszego imienia i nazwiska. Tylko wtedy mamy pewność, że spłata pożyczki jest poprawnie księgowana.

Rodzaje pożyczek w Teleratka

Wysokość rat pożyczki ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta. Obliczenia oparte są na profil finansowy pożyczkobiorcy, a zatem jego historię kredytową, przychód, miesięczne wydatki oraz wybrany program pożyczkowy. Teleratka posiada w swojej ofercie dwa rodzaje pożyczek, by umożliwić klientom dopasowanie finansowania do własnych potrzeb i możliwości spłaty. Niezależnie od wybranego terminu spłaty kwota pożyczki wynosi od 800 do 10 000 zł. Maksymalna wysokość finansowania jest dostępna także dla nowych klientów.

Chwilówki na dowód online udzielane są standardowo na 30-45 dni. Najkrótszy okres spłaty pożyczki w Teleratka to 5 tygodni, co czyni pożyczkę idealną alternatywą dla dobrze znanych pożyczek krótkoterminowych. Jeśli spłata w tak krótkim okresie nie będzie możliwa, termin uregulowania pożyczki można przesunąć na okres 17 lub 130 tygodni. Długoterminowa pożyczka ratalna w mniejszym stopniu obciąża zdolność kredytową klienta i pozwala na rozsądne zarządzanie domowym budżetem.

Teleratka - koszty przedłużenia pożyczki

Teleratna nie przewiduje możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Jeśli klient ma problemy z uregulowaniem zobowiązania powinien jak najszybciej skontaktować się telefonicznie z biurem obsługi Teleratka pod numerem 223 777 800. Konsultanci poinformują o możliwych rozwiązaniach, które będą korzystne dla obu stron umowy.

W razie nieuregulowania zobowiązania na czas, pożyczkodawca naliczy odsetki za opóźnioną płatność. Ponadto, po uprzednim poinformowaniu dłużnika, pożyczkodawca może zgłosić jego dane do rejestru dłużników prowadzonego przez BIG. Wpis taki będzie mieć negatywny wpływ na historię kredytową dłużnika, co może uniemożliwić zaciągnięcie kolejnej pożyczki w przyszłości.

Kolejne pożyczki w Teleratka

Dostępna kwota finansowania w Teleratka nie zmienia się niezależnie od tego, czy wnioskodawca ubiega się o pierwszą pożyczkę czy jest już stałym klientem serwisu. Za każdym razem można pożyczyć od 800 do 10 000 zł na okres spłaty od 5 do 130 tygodni. Procedura pożyczkowa za każdym razem wymaga potwierdzenia zdolności kredytowej i przedstawienia dokumentu potwierdzającego stały miesięczny dochód. Ułatwieniem będzie jednak brak konieczności ponownego uzupełniania formularza rejestracyjnego, co umożliwi otrzymanie decyzji pożyczkowej jeszcze szybciej.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

W związku z koniecznością wynikającą z przepisów prawa dotyczących oceny ryzyka kredytowego pożyczkobiorców, klient, który wypełni wniosek o pożyczkę, proszony jest o wyrażenie zgody na weryfikację jego zdolności kredytowej w biurach informacji gospodarczej BIG oraz BIG Infomonitor.

Kto może wziąć pożyczkę w Teleratka?

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe

Każdy wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany indywidualnie. Najważniejszym warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz osiąganie stałego dochodu z udokumentowanego źródła. Na otrzymanie finansowania szansę mają wszystkie osoby powyżej 18 roku życia, które posiadają obywatelstwo polskie oraz legitymują się ważnym dowodem osobistym. Niezbędne będzie także stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Wymagania pożyczki w Teleratka:

 • wiek od 18 lat,
 • dokument potwierdzający dochód,
 • dowód osobisty,
 • konto w banku,
 • telefon komórkowy.

Opinie o Teleratka

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o Teleratka
Nazwa firmy
LoanMe Sp.Z.O.O.
Adres
Aleje Jerozolimskie 99/9,
02-001 Warszawa
telefon
667 724 400
Adres strony
-
Godziny pracy
pon. - pt. 8-22 sob. - nd. 8-20
Adres e-mail
info@teleratka.pl
Wniosek

Podobne produkty