taRata - opinie i kalkulator pożyczki na raty

taRata
4.0
1200
10 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Oferta taRata

Tarata.pl jest serwisem specjalizującym się w zestawianiu najkorzystniejszych i najatrakcyjniejszych ofert pożyczek dostępnych w Polsce. Firma pozwala zaoszczędzić swoim klientom czas, jaki straciliby na poszukiwanie najlepszej oferty pożyczki ratalnej. Zastanawiasz się, na jakiej zasadzie działa serwis tarata.pl? Po zaznaczeniu kwoty pożyczki, jaką chciałbyś otrzymać, taRata wybierze dla Ciebie najlepszą z ofert spośród pożyczkodawców w całej Polsce! Serwis jest w 100% bezpłatny, a za jego pośrednictwem zyskujesz dostęp do ofert od firm pożyczkowych spersonalizowanych pod Twoje potrzeby! Platforma nie pobierze też od Ciebie żadnych dodatkowych opłat, a Ty możesz cieszyć się w pełni bezpiecznym dostępem do swoich środków. Dzięki tej nowoczesnej platformie proces pożyczania jest szybki i łatwy, ponieważ to taRata zajmie się za Ciebie wszystkim! Jedyne co musisz zrobić to wybrać interesującą Cię kwotę pożyczki i preferowaną ilość rat. Tarata.pl wyszuka za Ciebie najlepsze oferty na rynku, a Ty będziesz mógł cieszyć się otrzymanymi pieniędzmi już nawet w ciągu kilkunastu minut! O zadowole

Klienci serwisu muszą mieć minimum 18 lat, aby móc wnioskować o przyznanie pożyczki.

Tarata specjalizuje się w wyszukiwaniu najlepszych ofert pożyczek ratalnych. Klienci mogą pożyczyć nawet do 30 000 zł.

Okres kredytowania wynosi do 36 miesięcy.

Dokumentem niezbędnym podczas procesu wnioskowania jest dowód osobisty.

Pożyczkobiorca do otrzymania pożyczki musi posiadać telefon komórkowy oraz konto w polskim banku.

Przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,61%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty – 11791,18 zł, oprocentowanie stałe – 3,99%, całkowity koszt kredytu – 1791,18 zł (w tym: prowizja 1087,35 zł, odsetki 695,73 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, 1–35 miesięcznych rat po 332,23 zł, ostatnia, 36. rata 332,33 zł. Maks. RRSO wynosi 178,38%. RRSO wynosi przeciętnie 17,28%.

 

taRata - jak wziąć pożyczkę

Poniżej przedstawiamy Ci krótki przewodnik, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces wnioskowania o pożyczkę na raty w tarata.pl. Proces wnioskowania ogranicza się jedynie do 3 kroków, sprawdź jakie to proste!

 1. Na samym początku musisz wypełnić prosty formularz, znajdujący się na platformie tarata.pl. Dzięki formularzowi serwis przygotuje dla Ciebie oferty pożyczek w pełni spersonalizowane pod Twoje potrzeby! Cały proces wnioskowania o przyznanie pożyczki odbywa się wygodnie w 100% zdalnie.
 2. Zaledwie po kilku minutach serwis zbierze dla Ciebie najlepsze oferty pożyczek od renomowanych instytucji finansowych. Spośród wyselekcjonowanych propozycji musisz jedynie wybrać tę ofertę pożyczki, która Twoim zdaniem najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Jak widać, serwis pomaga zaoszczędzić sporo czasu na żmudne porównywanie ofert!
 3. Gdy już wybierzesz najlepszą dla siebie ofertę pożyczkową, serwis przekieruje Cię na stronę pożyczkodawcy, którego ofertę wybrałeś. Na stronie wybranej firmy pożyczkowej będziesz mógł wybrać sposób, w jaki chcesz otrzymać gotówkę. Do wyboru będziesz miał przelew na swoje konto bankowe lub osobisty odbiór gotówki!

Rodzaje pożyczek w taRata

Tarata.pl jest serwisem specjalizującym się w selekcjonowaniu dla swoich klientów najlepszych pożyczek ratalnych spośród renomowanych instytucji finansowych w całej Polsce. Klienci serwisu mogą wnioskować o przyznanie pożyczki już od 100 zł aż do 30 000 zł. Minimalny okres kredytowania wynosi 3 miesiące, z kolei maksymalny sięga do 36 miesięcy. Tarata.pl nie wymaga od swoich klientów żadnych zaświadczeń i formalności. Na skorzystanie z pożyczki online mają również szansę klienci widniejący w Rejestrze Dłużników BIK.

taRata - koszty przedłużenia pożyczki

Tarata.pl działa, jako darmowa platforma do wyszukiwania najlepszych ofert pożyczek dostępnych na rynku. Dlatego też koszty przedłużenia pożyczki będą różnić się w zależności od spersonalizowanej oferty pożyczkowej, jaką wybrał dany klient platformy. Jeszcze przed akceptacją oferty każdy z klientów ma możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą pożyczki od danej firmy pożyczkowej, a w tym także, jakie są koszty pożyczki oraz koszty przedłużenia pożyczki.

 

Kolejne pożyczki w taRata

O możliwości zaciągnięcia kolejnej pożyczki w firmie pożyczkowej, jaką wybrał serwis tarata.pl, zadecydują warunki udzielania pożyczek tej właśnie firmy. Jeśli możliwość zaciągnięcia kolejnej pożyczki jeszcze w trakcie trwania pierwszej ma dla Ciebie duże znaczenie, najpierw zapoznaj się dobrze ze wszystkimi wybranymi dla Ciebie ofertami pożyczek i wybierz dla tą, której warunki najbardziej Ci odpowiadają.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Serwis tarata.pl nie weryfikuje bezpośrednio swoich klientów w bazach BIK, BIG czy KRD. Weryfikację zdolności kredytowej przeprowadzają firmy pożyczkowe, które sprawdzają, czy danemu klientowi mogą udzielić pożyczki. Serwis przygotowuje dla swoich klientów oferty pożyczek od instytucji finansowych w całej Polsce, dlatego negatywne wpisy w bazach takich jak BIK, BIG czy KRD nie przekreślą zupełnie Twoich szans na otrzymanie pożyczki.

Podsumowanie informacji o pożyczce ratalnej w taRata

Tarata.pl to serwis specjalizujący się w znajdowaniu dla swoich klientów spersonalizowanych ofert pożyczek od renomowanych instytucji finansowych z całej Polski. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej usługi, zaoszczędzają sporo czasu i wysiłku, jaki straciliby na poszukiwanie najlepszej dla siebie oferty pożyczkowej. Tarata.pl wyszukuje za nich najlepsze oferty pożyczek ratalnych i to w pełni za darmo! Jedyne co musi zrobić pożyczkobiorca to wypełnić krótki wniosek, dzięki któremu serwis będzie mógł wyszukać spersonalizowane oferty pożyczek. Ta nowoczesna platforma daje gwarancję bezpieczeństwa i szybkiego dostępu do środków!

Zalety
 • Szybki proces wnioskowania,

 • Szybka decyzja kredytowa,

 • Długi okres kredytowania - 36 miesięcy,

 • Pożyczka już od 100 zł,

 • Serwis w 100% darmowy,

 • Brak konieczności potwierdzenia dochodów,

 • Spersonalizowana oferta pożyczki,

 • Wypłata pożyczki od 15 min do 24h.

 • Wady
 • Firmy pożyczkowe mogą dokonywać weryfikacji danych klienta w bazach dłużników.

 • Opinie o taRata

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o taRata
  Nazwa firmy
  Findao sp. z o.o.
  Adres
  Aleja Jana Pawła II 27,
  00-867 Warszawa
  telefon
  -
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  00:00-24:00 00:00-24:00
  Adres e-mail
  -
  Wniosek

  Podobne produkty