TAKTO Finanse - opinie i kalkulator pożyczki na raty

TAKTO Finanse
3.5
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

TAKTO Finanse - informacje o firmie

TAKTO Finanse to rzetelny pożyczkodawca specjalizujący się w udzielaniu pożyczek długoterminowych na raty. Firma działa na rynku od ponad 5 lat i w tym niedługim okresie zaskarbiła sobie zaufanie klientów. Korzystając z usług tej instytucji pożyczkowej, można uzyskać pożyczkę na kwotę do 10 tys. zł bez wychodzenia z domu. Wniosek można złożyć wygodnie przez Internet lub telefonicznie.

 • Klientem tego pożyczkodawcy może zostać każda osoba w wieku od 18 do 75 lat, która wykazuje minimalny dochód 500 zł netto, nie posiada zajęcia komorniczego oraz zadłużeń w BIK oraz BIG.
 • Pożyczkę na raty w TAKTO Finanse można otrzymać na kwotę od 1000 do 10 000 zł, z okresem ratalnym rozłożonym od 6 do 40 miesięcy.
 • TAKTO Finanse oferuje pożyczkę bez zaświadczeń. Jedynym wymaganym dokumentem do otrzymania pożyczki jest dowód osobisty.
 • Jednocześnie można posiadać dwie aktywne pożyczki na raty przez internet- wniosek o drugą pożyczkę można złożyć od razu po spłaceniu 6 rat pierwszego zobowiązania.
 • Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty, można go zrealizować online lub telefonicznie.

TAKTO Finanse - jak wziąć pożyczkę

Pożyczkę na raty online w TAKTO Finanse można otrzymać bez żadnego problemu, składając wniosek przez Internet lub przez telefon. Pierwszym krokiem do podjęcia pożyczki w TAKTO Finanse jest skorzystanie z kalkulatora kredytowego. Wybierz interesującą Cię kwotę od 1000 do 10 000 zł, wypełnij formularz podając podstawowe dane kontaktowe i zaakceptuj wymagane zgody. Zdecyduj czy chcesz wnioskować online czy wolisz porozmawiać z konsultantem - kliknij “Składam wniosek online” lub “Zadzwońcie do mnie”.

Wniosek o pożyczkę na raty przez Internet można składać 24/7, a decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymamy nawet w 5 minut. W przypadku ubiegania się o pożyczkę ratalną przez telefon czas oczekiwania na decyzję jest wydłużony do 24 godzin. Jeżeli zależy nam na czasie warto zdecydować się na pożyczkę online. W trakcie wnioskowania należy przejść procedurę weryfikacyjną za pomocą aplikacji Kontomatik. W tym celu należy zalogować się do bankowości internetowej przez Kontomatik, co pozwoli na sprawdzenie tożsamości i ocenę zdolności kredytowej. Dzięki temu prostemu zabiegowi, pożyczka udzielana jest bez zaświadczeń. Pożyczka na raty przez internet zostanie wypłacona natychmiast po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Firma realizuje przelewy ekspresowe Blue Media, co daje gwarancję szybkiej wypłaty gotówki na konto.

Kolejne pożyczki w TAKTO Finanse

Pożyczkę ratalną w TAKTO Finanse można podjąć na kwotę do 10 000 zł, z niezmiennym czasem trwania umowy, wynoszącym 40 miesięcy. Klient ma możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki na raty przez realizowanie nadpłat. Jak informuje pożyczkodawca: każda większa wpłata, niż ta wynikająca z harmonogramu, zostanie zaksięgowana na poczet następnej raty. Wcześniejsza spłata pożyczki umożliwia uzyskanie zwrotu kosztów, za niewykorzystany okres kredytowania.

Niestety firma pożyczkowa TAKTO Finanse nie umożliwia zawieszenia spłaty raty czy możliwości skorzystania z wakacji kredytowych. W przypadku spodziewanych problemów ze spłatą raty, warto skontaktować się z pożyczkodawcą.

TAKTO Finanse umożliwia posiadanie jednocześnie dwóch aktywnych pożyczek ratalnych. Podjęcie drugiej pożyczki jest możliwe po terminowej spłacie 6 rat pierwszej pożyczki. Decyzja o przyznaniu drugiej pożyczki zależy od wykazaniej zdolności kredytowej.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Pożyczkodawca TAKTO Finanse przeprowadza szczegółową weryfikację w bazach dłużników. W tym celu konieczne jest wyrażenie odpowiednich zgód na przetwarzanie danych osobowych przez konkretne instytucje. Każdy klient, który złoży wniosek o pożyczkę na raty online zostanie zweryfikowany w Biurze Informacji Kredytowej oraz Biurze Informacji Gospodarczych (KRD, ERIF, BIG InfoMonitor S.A.). Dodatkowo firma sprawdza prawdziwość danych wykorzystanych do złożenia wniosku w FWWI (Forum Wiarygodnej Wymiany Informacji) i PWIP (Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej).

Kto może wziąć pożyczkę w TAKTO Finanse

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Zaświadczenie o dochodach
Numer pesel

TAKTO Finanse stawia bardzo proste wymagania do uzyskania pożyczki online na raty. Każdy klient przechodzi indywidualną ocenę zdolności kredytowej oraz weryfikację w bazach dłużników. Do podstawowych wymagań firmy pożyczkowej TAKTO Finanse zaliczamy:

 • odpowiedni wiek od 18 do 75 roku życia,
 • ważny dowód osobisty,
 • obywatelstwo polskie,
 • brak zajęcia komorniczego i zadłużeń w BIK czy BIG,
 • wykazanie dochodu minimalnego na poziomie 500 zł netto miesięcznie,
 • aktualny numer telefonu, konto osobiste w banku.

Podsumowanie informacji o pożyczce ratalnej w TAKTO Finanse

TAKTO wydaje się kierować swoją ofertę do młodych klientów. Do otrzymania pożyczki wystarczy w być zaledwie pełnoletnim oraz otrzymywać dochód na poziomie 500 zł netto. Osoby starsze i z większymi dochodami też znajdą usługi firmy satysfakcjonującymi, ponieważ TAKTO umożliwia wzięcie aż dwóch zobowiązań. Wystarczy spłacić sześć z maksymalnie czterdziestu rat pożyczki, aby móc złożyć kolejny wniosek.

Zalety
 • Wygodny i bezpieczny proces wnioskowania o pożyczkę online lub przez telefon;

 • Ekspresowa decyzja o przyznaniu pożyczki i natychmiastowa wypłata pożyczki;

 • Pożyczka ratalna na dowód osobisty;

 • Możliwość uzyskania nawet 10 000 zł przy pierwszej pożyczce;

 • Klient może posiadać dwie pożyczki w jednym momencie;

 • Pożyczka bez zaświadczeń - weryfikacja danych osobowych i dochodów odbywa się przez sprawdzenie konta bankowego za pomocą aplikacji Kontomatik;

 • Pożyczka gotówkowa przez internet dostępna już przy dochodach 500 zł netto;

 • Wysokość miesięcznej raty waha się od 56 do 564 zł - kwota raty zmienia się zależnie od wysokości pożyczki na raty online;

 • Umowę pożyczki można zawrzeć na dwa sposoby przez telefon lub przez kuriera.

 • Wady
 • Pożyczkodawca weryfikuje bazy dłużników: BIG, BIK, ERIF, KRD oraz KBIG.

 • Opinie o TAKTO Finanse

  M
  Opinia od:
  Michał

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Świetna firma, na pewno do nich wrócę.2021-05-31 15:19:57
  J
  Opinia od:
  Jarek

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Super firma, która udziela pożyczek nawet ludziom, którym odmówiono w innych firmach!2021-05-31 12:19:36
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o TAKTO Finanse
  Nazwa firmy
  TAKTO Finanse Sp. z o. o.
  Adres
  Szczytnicka 11,
  50-382 Wrocław
  telefon
  801 006 206
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  pon - pt: 8-17; week.: nieczynne
  Adres e-mail
  info@taktofinanse.pl
  Wniosek

  Podobne produkty