kształt

Super Grosz - opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 57%, maksymalne RRSO: 378%. Okres pożyczki to 4-48 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 4 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 372 zł, RRSO wynosi 378 %. Całkowita kwota do spłaty 1372 zł

Ocena użytkowników: 3/5 2 opinie

Firma SuperGrosz działa na polskim rynku pozabankowym od listopada 2015 roku. Od tego czasu zdążyła zdobyć zaufanie klientów, oferując atrakcyjne pożyczki ratalne do 15 000 zł na 48 miesięcy .

SuperGrosz posiada w 100% polski kapitał. Stale rozwija swoje produkty, dostosowując warunki pożyczania do potrzeb klientów. W jasny i przejrzysty sposób informuje o warunkach pożyczania, w tym o kosztach pożyczek. Wszystkie opłaty są widoczne w kalkulatorze pożyczkowym na stronie internetowej firmy. SuperGrosz dba o jakość obsługi i zapewnia wielokanałowe wsparcie konsultantów.

 • SuperGrosz specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Stali klienci mogą pożyczyć nawet 15 000 zł.
 • Okres kredytowania mieści się w przedziale od 4 do 48 miesięcy. Osoby, które po raz pierwszy korzystają z oferty SuperGrosz, mają prawo do darmowej pożyczki. Muszą zwrócić pieniądze w ciągu 30 dni.
 • Nowi klienci firmy SuperGrosz mogą pożyczyć od 1000 do 10 000 zł.
 • SuperGrosz daje możliwość wnioskowania o pożyczkę przez telefon.
 • Weryfikacja tożsamości jest możliwa na trzy sposoby: przez przelew weryfikacyjny, system Konto X lub czek Giro.
 • SuperGrosz informuje o przyznaniu pożyczki, wysyłając SMS lub wiadomość e-mail.
 • Pożyczkobiorca może otrzymać środki na konto lub osobiście odebrać gotówkę w placówkach Poczty Polskiej bądź Banku Pocztowego.

Dane firmy:

Kapitał początkowy300 000 zł
KRS0000551150
NIP5252607460
REGON360301004

Super Grosz Kontakt

e-mail: kontakt@supergrosz.pl

telefon: 22 102 15 00

Dane Super Grosz:

SuperGrosz

ul. Grzybowska 87 00-844 Warszawa

Godziny pracy:

pn - pt: 8:00 - 20:00

sb - nd: 9:00 - 17:00

SuperGrosz - opinie

SuperGrosz cieszy się dobrą opinią z racji atrakcyjnych warunków pożyczek. Szczególnie warta uwagi jest wysoka kwota pożyczki na raty, która pozwala realizować dowolne plany.

Nie rozumiem tak wysokiego, drugiego, miejsca w rankingu! Przecież pozyczka w Super Grosz jest jedną z tych drogich pozyczek ratalnych! Rynek online pełen jest świetnych ofert ratalek, niestety super gorsz nie jest jedną z nich! Zatem odradzam!

Izka2021-02-18 14:48:15

Bardzo dobra oferta!

ewa2020-10-16 11:18:26

Wady i zalety

 • pożyczka z RRSO 0% dla nowych klientów,
 • wysoka kwota pożyczki do 15 000 zł,
 • długi okres kredytowania – aż 48 miesięcy na spłatę długu,
 • jasne i przejrzyste koszty pożyczki ratalnej,
 • dwa sposoby składania wniosku: online i telefonicznie,
 • trzy sposoby weryfikacji tożsamości,
 • brak konieczności potwierdzenia dochodów,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • pożyczka bez konta bankowego,
 • możliwość odbioru pieniędzy za pomocą czeku Giro,
 • wielokanałowe wsparcie konsultantów,
 • wiek minimum 21 lat,
 • maksymalna kwota pożyczki dostępna dla stałych klientów,
 • weryfikacja w bazach danych BIK, KRD, ERIF, BIG InfoMonitor, KBIG.

Jak wziąć pożyczkę w SuperGrosz?

 1. Zadecyduj, jaką kwotę chcesz pożyczyć i na ile rat ją rozłożysz.

 2. Wypełnij wniosek online lub wnioskuj o pożyczkę przez telefon.

 3. Zweryfikuj swoją tożsamość w jeden z trzech dostępnych sposobów.

 4. Czekaj na decyzję i korzystaj z przyznanej gotówki.

 • Zadecyduj, jaką kwotę chcesz pożyczyć i na ile rat ją rozłożysz.

 • Wypełnij wniosek online lub wnioskuj o pożyczkę przez telefon.

 • Zweryfikuj swoją tożsamość w jeden z trzech dostępnych sposobów.

 • Czekaj na decyzję i korzystaj z przyznanej gotówki.

Procedura kredytowa w SuperGrosz jest prosta i zapewnia wiele udogodnień dla klientów. Nie trzeba mieć konta bankowego, aby aplikować o zastrzyk gotówki! Przeczytaj nasz krótki przewodnik po pożyczce krok po kroku.

 1. W pierwszym etapie należy zadecydować o kwocie pożyczki i terminie jej spłaty. To ważne wybory. Pożyczając zbyt dużo, można narazić swoją wiarygodność finansową. Tym bardziej, że SuperGrosz proponuje wysokie kwoty pożyczki ratalnej. Już nowi klienci mogą starać się o 10 000 zł. Co więcej, w przypadku pierwszej pożyczki RRSO wynosi 0%. Warunkiem jest spłata długu w ciągu 30 dni. W razie braku zwrotu pieniędzy zgodnie z warunkami promocji, pożyczkobiorca ponosi koszty pożyczki określone w warunkach umowy pożyczki ratalnej. Maksymalna kwota w przypadku stałych klientów wynosi 15 000 zł. Pieniądze należy zwrócić w terminie od 4 do 48 miesięcy.
 2. Drugi etap polega na złożeniu wniosku. SuperGrosz nie wyklucza osób bez dostępu do internetu. Daje możliwość złożenia wniosku online lub wnioskowania o pożyczkę przez telefon. Wystarczy przekazać konsultantowi niezbędne dane.
 3. Następnym krokiem jest weryfikacja tożsamości. SuperGrosz pozwala potwierdzić swoje dane na trzy sposoby. Pierwszy z nich to tradycyjny przelew weryfikacyjny, czyli przelew 1 zł z konta pożyczkobiorcy na konto pożyczkodawcy. Drugi to system Konto X. Polega na potwierdzeniu tożsamości za pomocą danych wykorzystywanych podczas logowania do platformy online swojego konta bankowego. Trzecim sposobem jest czek Giro, idealna metoda dla osób bez konta bankowego. To weryfikacja danych za pomocą dowodu osobistego, okazywanego w momencie odbioru gotówki w urzędzie pocztowym.
 4. Ostatni etap wiąże się z oczekiwaniem na decyzję kredytową. Serwis SuperGrosz jest w pełni zautomatyzowany, dlatego odpowiedź przyjdzie błyskawicznie. Cała procedura wnioskowania o pożyczkę trwa nie więcej niż kilka minut. W przypadku pozytywnej decyzji i weryfikacji przez system Konto X, pieniądze są natychmiast gotowe do wypłaty. Wybierając weryfikację z czekiem Giro, należy poczekać na SMS potwierdzający przyznanie pożyczki, a następnie udać się do najbliższego oddziału Poczty Polskiej. Nie zapomnijmy o dowodzie osobistym!

Kto może wziąć pożyczkę w SuperGrosz?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 21 do 70 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

SuperGrosz kieruje swoją ofertę do osób, które potrzebują zastrzyku gotówki. Pieniądze można przeznaczyć na dowolne cele, bez informowania o nich pożyczkodawcy. Należy przy tym pamiętać o terminowym zwrocie długu, aby nie trafić do rejestrów dłużników. Negatywna historia kredytowa może utrudnić starania o pożyczkę w przyszłości. Wymagania firmy pożyczkowej SuperGrosz:

 • polskie obywatelstwo,
 • wiek powyżej 21 roku życia,
 • dowód osobisty,
 • konto bankowe w polskim banku,
 • aktywny numer telefonu komórkowego
 • poprawne wypełnienie wniosku.

Kolejne pożyczki w SuperGrosz

SuperGrosz nie pozwala wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą bieżącego zadłużenia. Można posiadać tylko jedną aktywną pożyczkę w tym samym czasie. Taka zasada chroni przed spiralą zadłużenia, do której może prowadzić zbyt częste i nieświadome zadłużanie się. Spłata kilku zobowiązań finansowych jednocześnie jest trudna, a wszelkie opóźnienia w płatnościach prowadzą do przykrych konsekwencji, nawet do spotkania z komornikiem. Warto wnioskować o kolejną pożyczkę po spłacie poprzedniej, ponieważ SuperGrosz zwiększa dostępną kwotę. O ile nowi klienci mogą pożyczać maksymalnie 10 000 zł, na powracających pożyczkobiorców czeka nawet 15 000 zł. Okres kredytowania wynosi 48 miesięcy, dlatego również wysoką pożyczkę można w prosty sposób spłacić.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

SuperGrosz pożycza odpowiedzialnie, dlatego weryfikuje obecność swoich klientów w bazach danych. Musi mieć pewność, że pożyczkobiorca zwróci dług w terminie. SuperGrosz korzysta z następujących baz danych:

 • Biuro Informacji Kredytowej S.A,
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Rodzaje pożyczek w SuperGrosz

Instytucja pozabankowa SuperGrosz proponuje klientom pożyczki na raty w wysokości od 1000 do 15 000 zł. Osoby, które wnioskują o pożyczkę po raz pierwszy, mogą skorzystać z pożyczki udzielonej na warunkach promocyjnych z RRSO 0%. Pożyczkobiorca będzie zwolniony z kosztów, pod warunkiem zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni. Brak spłaty w wyznaczonym terminie skutkuje naliczeniem opłat zgodnie z warunkami umowy pożyczki ratalnej. Okres kredytowania z wyjątkiem pierwszej darmowej pożyczki wynosi od 4 do 48 miesięcy. Jeśli wniosek zostanie odrzucony, klient może aplikować kolejny raz po upływie 30 dni. Możliwa jest wcześniejsza spłata pożyczki. Zwrot pieniędzy przed terminem wyznaczonym w umowie skutkuje pomniejszeniem kosztów, które należałoby ponieść w przypadku spłaty zgodnie z harmonogramem.

Koszty przedłużenia pożyczki w SuperGrosz

SuperGrosz pomaga klientom, którzy nie mogą spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie. Warunkiem jest jak najszybszy kontakt z konsultantami, którzy postarają się znaleźć optymalne rozwiązanie. W celu uzyskania porady, należy skontaktować się z infolinią pod numerem telefonu 22 102 15 00 w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta. W razie braku spłaty pożyczki na czas, pożyczkodawca ma prawo naliczyć odsetki karne oraz dodatkowe opłaty za wezwania do uregulowania długu. Ponadto, może podjąć działania windykacyjne, których celem jest jak najszybsze odzyskanie wierzytelności.

Konta bankowe

aliorbank bankbph bankmillennium bankpocztowy bankzachodniwbk bosbank creditagricole deutsche ing intelligo pkobp plusbank reiffeisenbank toyota vwbank
0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ewa
ewa
2 lat temu
Ocena :
     

Bardzo dobra oferta!

Izka
Izka
2 lat temu
Ocena :
     

Nie rozumiem tak wysokiego, drugiego, miejsca w rankingu! Przecież pozyczka w Super Grosz jest jedną z tych drogich pozyczek ratalnych! Rynek online pełen jest świetnych ofert ratalek, niestety super gorsz nie jest jedną z nich! Zatem odradzam!