Rapida Money - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Rapida Money
4.2
1200
19 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Rapida Money - informacje o firmie

Rapida Money jest instytucją z sektora pozabankowego, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek z gwarantem. Firma pożyczkowa cieszy się uznaniem wśród klientów ze względu na kontrolę sprawowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, dlatego też zajmuje wysokie miejsca w rankingach pożyczek online. Rapida Money udziela pożyczek ratalnych z okresem kredytowania nawet do 60 miesięcy.

 • Pożyczkobiorca powinien znajdować się w przedziale wiekowym od 18 do 75 lat.
 • Okres kredytowania wynosi od 12 do 60 miesięcy.
 • Firma pożyczkowa nie przywiązuje zbyt dużej wagi do zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.
 • Klienci Rapida Money mają szansę na otrzymanie pożyczki na raty w wysokości od 2500 do 25 000 zł.
 • Firma pożyczkowa wymaga posiadania gwaranta.
 • Proces wnioskowania wiąże się z dostępem do sieci.
 • Klient może otrzymać pieniądze już w ciągu 24 godzin.

Rapida Money - jak wziąć pożyczkę

Osoba, której celem jest wnioskowanie o pożyczkę ratalną w Rapida Money, powinna zapoznać się z naszym krótkim przewodnikiem. Przedstawia on krok po kroku proces ubiegania się o pożyczkę z gwarantem w instytucji pozabankowej.

 • Pierwszym etapem podczas wnioskowania o pożyczkę na raty w Rapida Money jest wybór kwoty oraz okres kredytowania przy pomocy suwaków. Klienci mają szansę na otrzymanie pożyczki w wysokości od 2500 do 25 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 12 do 60 miesięcy. Osoby mające na celu zaciągnięcie pożyczki w Rapida Money, powinny wziąć pod uwagę fakt, iż niezbędne jest posiadanie gwaranta.
 • Kolejnym krokiem podczas ubiegania się o produkt finansowy w Rapida Money jest wybór przycisku Złóż wniosek. Przekieruje on wnioskodawcę do formularza, w którym należy wpisać swoje podstawowe dane. Należy pamiętać o złożeniu podpisu na końcu dokumentu. Po poprawnym wypełnieniu formularza, pożyczkobiorca otrzyma link, który powinien wysłać do swojego Gwaranta.
 • Link wysłany Gwarantowi, przekieruje go do formularza, w którym powinien umieścić swoje dane. Istotne znaczenie przy tym etapie odgrywa zdolność kredytowa osoby poręczającej za wnioskodawcę. To ona zobowiązuje się do uregulowania zaciąganego zobowiązania finansowego, jeżeli pożyczkobiorca nie będzie w stanie tego wykonać.
 • Ostatni krok to wypełnienie formularza online zarówno przez pożyczkobiorcę, jak i Gwaranta. Dokument dotyczy dochodów oraz miesięcznych wydatków. Po przeprowadzeniu rozmowy telefonicznej z obiema stronami, firma pożyczkowa wydaje decyzję kredytową. Klient ma szansę na otrzymanie środków finansowych w ciągu doby.

Rodzaje pożyczek w Rapida Money

Instytucja pozabankowa specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. Płynność finansowa wnioskodawcy nie odgrywa tutaj znaczącej roli, ponieważ firma pożyczkowa wymaga posiadania gwaranta. Klienci Rapida Money mają szansę na otrzymanie pożyczki w wysokości od 2500 do 25 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 12 do 60 miesięcy. Proces wnioskowania jest jednoznaczny z dostępem do sieci oraz z posiadaniem aktywnego numeru telefonu komórkowego.

Rapida Money - koszty przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca, a następnie gwarant, który nie reguluje zaciągniętego zobowiązania finansowego na czas, może zostać obciążony odsetkami karnymi. Firma pożyczkowa nie gwarantuje możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki. To dobre rozwiązanie w przypadku udzielanego przez nią produktu finansowego. Wnioskodawcy mają wówczas szansę na rozsądne gospodarowanie swoim budżetem oraz zachowanie płynności finansowej.

Kolejne pożyczki w Rapida Money

Firma pożyczkowa oferuje produkt finansowy pod postacią pożyczki na raty w takiej samej formie zarówno nowym, jak i stałym klientom. Mają oni szansę na wnioskowanie o pożyczkę ratalną w wysokości od 2500 do 25 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 12 do 60 miesięcy.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Firma pożyczkowa udziela pożyczki z gwarantem, dlatego też zdolność kredytowa pożyczkobiorca nie ma wpływu na decyzję instytucji pozabankowej. Rapida Money nie sprawdza wnioskodawców w bazach dłużników. Swoją wypłacalność powinna udowodnić jedynie osoba poręczająca, czyli gwarant, który zobowiązuje się do spłaty zobowiązania finansowego, jeżeli pożyczkobiorca nie będzie w stanie tego dokonać.

Kto może wziąć pożyczkę w Rapida Money

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Stałe miejsce zamieszkania
Numer pesel

Proces wnioskowania o pożyczkę na raty w Rapida Money przebiega zarówno online, jak i telefonicznie. Osoby, których celem jest ubieganie się o produkt finansowy oferowany przez firmę, powinny posiadać polskie obywatelstwo oraz mieć pełną zdolność do czynności prawnych. Niezbędny jest również dostęp do sieci oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Wymagania pożyczki w Rapida Money:

 • przedział wiekowy pożyczkobiorcy od 18 do 75 lat,
 • należy posiadać stały adres zamieszkania na terytorium RP,
 • pożyczkobiorca ma obowiązek do wykazania zdolności do spłaty miesięcznej raty,
 • niezbędne jest posiadanie gwaranta,
 • wnioskodawca nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Podsumowanie informacji o pożyczce ratalnej w Rapida Money

Oferta Rapida Money jest skierowana przede wszystkim do osób, potrzebujących niebotycznych sum lub znajdujących się w trudniej sytuacji finansowej. Obecność gwaranta w umowie pozwala firmie na udzielanie zobowiązań osobom, z którymi banki nie odważą się podjąć dyskusji. Dostępne kwoty są wysokie, a czas spłaty dostosowany do nich tak, aby raty były łatwe w obsłudze.

Zalety
 • wysoka górna granica wiekowa pożyczkobiorcy,

 • firma pożyczkowa akceptuje różne formy zatrudnienia,

 • osoba ubiegająca się o pożyczkę może figurować w rejestrach dłużników,

 • zdolność kredytowa wnioskodawcy nie ma znaczenia,

 • łatwy proces wnioskowania,

 • wysoka maksymalna kwota pożyczki na raty,

 • długi okres kredytowania.

 • Wady
 • firma pożyczkowa wymaga posiadania gwaranta.

 • Opinie o Rapida Money

  u
  Opinia od:
  undefined

  Czy opinia była przydatna?

  +1
  To oszuści masz wiecznie ostatnią ratę która się nie kończy wiecznie pobierają pieniądze bez końca 2024-02-05 21:19:29
  D
  Opinia od:
  Daniel

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Czy jest jakiś numer telefonu albo mail do tej firmy chce człowiek załatwić dawną sprawę i nie można bo numer nie odpowiada a na maila nie odpisują.2024-03-11 15:45:01
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Rapida Money
  Nazwa firmy
  Rapida Sp. z o.o.
  Adres
  Ostatnia 1c,
  31-444 Kraków
  telefon
  +48 222 922 291
  Adres strony
  rapidamoney.pl
  Godziny pracy
  pn - pt: 9:00 - 17:00 sb - nd: nieczynne
  Adres e-mail
  czesc@rapidamoney.pl
  Wniosek

  Podobne produkty