Pikassa.pl - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Pikassa.pl
4.2
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Pikassa.pl Informacje o firmie

Pikassa.pl to serwis zajmujący się pośrednictwem finansowym. Działa jak doradca kredytowy, który pomaga swoim użytkownikom znaleźć pożyczkodawcę, gotowego udzielić mu finansowania z limitem odnawialnym. Limit odnawialny działa podobnie do karty kredytowej. Z raz przyznanych środków można dowolnie korzystać o każdej porze dnia i nocy. Użytkownicy portalu sami wybierają minimalną, comiesięczną kwotę spłaty, tak aby limit nie stanowił zbyt dużego obciążenia finansowego. W razie dostępu do większych środków całą pożyczkę można spłacić od razu i dzięki temu nie ponieść zbędnych kosztów oprocentowania.

 • Pożyczka z limitem odnawialnym.
 • Dostępne kwoty to od 300 do 40 000 zł.
 • Okres spłaty wynosi od 5 do 60 miesięcy.
 • Pożyczka w 4 krokach.
 • Bez zbędnych formalności.
 • Wniosek całkowicie online.
 • Decyzja kredytowa już w 15 minut.

Jak wziąć pożyczkę w Pikassa.pl?

Zobacz krok po kroku jak wygląda staranie się o przyznanie limitu odnawialnego w pikassa.pl:

 • Za pomocą kalkulatora pożyczkowego dobierz kwotę i okres spłaty dopasowane do swoich potrzeb i możliwości finansowych.
 • Kliknij “weź pożyczkę” i wypełnij formularz pożyczkowy. Będziesz musiał podać jedynie podstawowe dane, takie jakI imię, nazwisko, dane z dowodu osobistego i numer rachunku bankowego.
 • Potwierdź swoją tożsamość przez przelew na symboliczną kwotę złotówki. Zostanie ona zwrócona na konto po przejściu procesu weryfikacji. To konieczne, by pikassa wiedziała, że na pewno jesteś osobą, za którą się podajesz.
 • Teraz musisz poczekać kilka chwil na decyzję kredytową. Po podjęciu pozytywnej decyzji zostanie ci przedstawiona propozycja pożyczki wraz z umową.
 • Jeśli się na nią zgadzasz to już za chwilę będziesz mógł korzystać z limitu pożyczkowego!

Rodzaje pożyczek w Pikassa.pl

W serwisie pikassa.pl można ubiegać się o jeden typ pożyczki online - pożyczkę z limitem odnawialnym. Jest ona dostępna w kwocie od 300 do 40 000 zł na okres od 5 do 60 miesięcy. Kwota finansowania i okres, na jaki jest przyznawana są ze sobą powiązane. Pożyczka z limitem odnawialnym to taka pożyczka, która działa podobnie jak karta kredytowa. Jej ogromną zaletą jest wygoda - pieniądze z raz przyznanego limitu są dostępne w okresie trwania pożyczki na wyciągnięcie ręki, choćby przez telefon komórkowy. Przy niewykorzystaniu limitu pobierana jest jedynie niewielka stała opłata serwisowa, a pożyczone pieniądze można spłacić wcześniej, lub tylko we wcześniej ustalonej kwocie minimalnej spłaty.

Pikassa.pl - koszty przedłużenia pożyczki

Jako że pikassa.pl oferuje pożyczkę z limitem odnawialnym, to okres jej spłaty może wynieść aż 5 lat. By uniknąć przykrych konsekwencji zaprzestania spłaty zobowiązania wystarczy miesięcznie wpłacać jedynie niewielką kwotę. Jeśli jednak limit czasu na spłatę pożyczki, który ci przyznano okaże się zbyt krótki to wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta. Pikassa.pl współpracuje z wieloma pożyczkodawcami, dlatego prawdopodobnie możliwe jest refinansowanie otrzymanej kwoty u innego pożyczkodawcy.

Kolejne pożyczki w Pikassa.pl

Jako że pikassa.pl oferuje pożyczki z limitem odnawialnym to właściwie nie można dostać kolejnej pożyczki na prostszych warunkach niż właśnie tu. Raz przydzieloną kwotę finansowania można wykorzystać od razu lub powoli wypłacać ją i spłacać w ramach własnych, bieżących potrzeb i możliwości. Dlatego nie trzeba starać się o kolejną pożyczkę w pikassie - wystarczy wejść na swoje konto w serwisie i wypłacić pożądaną kwotę. Po rzetelnej spłacie wypłaconych środków można ubiegać się o podwyższenie dostępnego limitu.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Pikassa jasno deklaruje, że jest odpowiedzialnym serwisem i udzieli pożyczki jedynie osobom, które faktycznie mają możliwość ją spłacić. Dlatego weryfikuje swoich użytkowników w bazie BIK oraz bazach BIG. Pikassa współpracuje z następującymi bazami BIG: BIG InfoMonitor, KBIG, Krajowy Rejestr Długów oraz ERIF BIG. Sama obecność w którejkolwiek z tych baz jeszcze nie przekreśla szans na pożyczkę. Kluczowa jest wysokość zadłużenia oraz tzw. scoring kredytowy wyliczany na podstawie specjalnego algorytmu.

Opinie o Pikassa.pl

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o Pikassa.pl
Nazwa firmy
Mash Poland Sp. z o.o.
Adres
Aleje Jerozolimskie 99/9,
02-001 Warszawa
telefon
-
Adres strony
-
Godziny pracy
-
Adres e-mail
-
Wniosek

Podobne produkty