kształt

Monedo Now opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 300 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 27.63%, maksymalne RRSO: 422.61%. Okres pożyczki to 3-36 miesięcy. Dla kwoty 300 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 92.71 zł, RRSO wynosi 422.61 %. Całkowita kwota do spłaty 392.71 zł

Ocena użytkowników: 3/5 1 opinia

Monedo Now Informacje o firmie

Serwis Monedo Now jest częścią niemieckiej grupy technologicznej Kreditech SSL GmbH z siedzibą w Hamburgu. Firma ceniona jest za wykorzystywanie mniej tradycyjnych źródeł danych i automatyzacji procesów. Umożliwia to tworzenie rozwiązań finansowych dopasowanych do potrzeb rynku na arenie międzynarodowej. Grupa działa m.in. w takich krajach jak Rosja, Hiszpania, Indie i oczywiście Polska. Dotychczas z usług firmy skorzystało 2,8 mln klientów na całym świecie. Serwis Monedo Now pojawia się w wielu rankingach najlepszych pożyczek online. Cechuje go:

 • udzielanie pożyczek od 18 lat w ciągu kilku minut z zapewnieniem wysokich standardów bezpieczeństwa,
 • możliwość wnioskowania o kwoty od 1500 do 20 000 zł, na których spłatę mamy od 6 do 48 miesięcy,
 • elastyczne warunki spłaty i brak ukrytych opłat,
 • wnioskowanie o pożyczkę przez internet i bez wychodzenia z domu,
 • błyskawiczna wypłata pieniędzy na konto pożyczkobiorcy,
 • weryfikacja wnioskujących w bazach BIK i BIG,
 • brak możliwości przedłużenia terminu spłaty zobowiązania.

Dane firmy:

Kapitał początkowy200 000 zł
KRS0000429058
NIP5252534005
REGON146209184

Monedo Now Kontakt

e-mail: info@now.monedo.pl

telefon: +48 22 652 60 60

www: monedo.pl

Dane Monedo Now:

Monedo Polska Sp z o.o.

Prosta 51, 00-838 Warszawa

Godziny pracy:

pn - pt: 8:00 - 20:00

Monedo Now - opinie

Monedo Now nie stawia swoim klientom wygórowanych warunków. Do wnioskowania wystarczy ważny dowód osobisty i otwarte konto bankowe. Po dopełnieniu formalności zostaniemy błyskawicznie poinformowani o wydanej decyzji. W razie konieczności można anulować wniosek podczas składania i przed akceptacją oferty lub poprosić o ponowne rozpatrzenie wniosku w razie otrzymania decyzji odmownej. Takie indywidualne podejście do potrzeb klientów wpływa na coraz większe zaufanie do pożyczek w Monedo Now.

świetna podejscie do klienta, indywidualne! Obsługa jest pomocna!!! Cennik może nie powala- bo są tańsze oferty, ale przynajmiej nie ma problemu z otrzymaniem pożyczki.

Luiz2019-08-28 23:01:19

Wady i zalety

 • wygodny proces wnioskowania o pożyczkę,
 • wysokie kwoty i długi okres kredytowania pożyczki,
 • dostępna od 18 roku życia,
 • indywidualne podejście do klientów,
 • profesjonalna i doświadczona obsługa klienta.
 • weryfikacja w bazach,
 • brak możliwości przedłużenia terminu spłaty.

Jak wziąć pożyczkę w Monedo Now?

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty za pomocą suwaków w kalkulatorze pożyczkowym.

 2. Zarejestruj się w serwisie Monedo Now i wypełnij wniosek.

 3. Zweryfikuj swoją tożsamość przelewem lub przez aplikację.

 4. Poczekaj na decyzję i przelew pieniędzy.

 • Wybierz kwotę i okres spłaty za pomocą suwaków w kalkulatorze pożyczkowym.

 • Zarejestruj się w serwisie Monedo Now i wypełnij wniosek.

 • Zweryfikuj swoją tożsamość przelewem lub przez aplikację.

 • Poczekaj na decyzję i przelew pieniędzy.

Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, który wyjaśni w jaki sposób najłatwiej uzyskać szybką pożyczkę online w Monedo Now.

 • Kalkulator pożyczkowy, który jest dostępny na stronie głównej Monedo Now, pozwoli nam na wybór kwoty zobowiązania i satysfakcjonującej nas wysokości miesięcznych rat. Dzięki temu jeszcze przed zaciągnięciem zobowiązania dowiemy się, jak bardzo obciąży ono nasz domowy budżet. Po wybraniu interesujących nas parametrów należy kliknąć na zielony przycisk “Uzyskaj ofertę”.
 • Kolejnym krokiem będzie wypełnienie formularza rejestracyjnego. Wymaga on podania podstawowych danych osobowych i tych dotyczących uzyskiwanych dochodów. Na tej podstawie zostanie ustalona nasz zdolność kredytowa, co pozwoli na przygotowanie indywidualnej oferty pożyczki.
 • Po uzupełnieniu danych musimy wprowadzić swój adres e-mail i utworzyć hasło, które pozwoli zabezpieczyć nasze dane. Weryfikacja tożsamości przeprowadzana jest przez przelew weryfikacyjny lub aplikację Konto Connect, jeśli preferujemy pożyczki bez przelewu.
 • Ostatnim etapem procesu pożyczkowego jest oczekiwanie na decyzję pożyczkową, którą otrzymamy po kilku minutach. Jeśli nasz wniosek został zatwierdzony, wypłata środków nastąpi w ciągu kilku minut.

Kto może wziąć pożyczkę w Monedo Now?

 • Wiek od 18 do 90 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Do wypełnienia wniosku potrzebne: adres email pożyczkobiorcy, numer telefonu komórkowego, konto bankowe, numer dowodu osobistego, PESEL i login. Proces pożyczkowy przeprowadzany jest w 100 proc. online. Jeśli posiadamy wystarczająco wysoką zdolność kredytową, mamy szansę na otrzymanie pożyczki na dowód w kilka minut, bez konieczności załączania dodatkowych dokumentów. Wymagania do otrzymania pożyczki w Monedo Now:

 • obywatelstwo polskie
 • wiek od 18 lat
 • dowód osobisty,
 • konto w banku,
 • telefon komórkowy.

Kolejne pożyczki w Monedo Now

W Monedo Now możliwe jest posiadanie jednej aktywnej pożyczki w tym samym czasie, zatem kolejny wniosek pożyczkowy możemy złożyć dopiero po uregulowaniu rat bieżącego zobowiązania. Jeśli nasz wniosek pożyczkowy został odrzucony, firma daje możliwość dołączenia dodatkowych dokumentów potwierdzających swoją wiarygodność finansową w ciągu 15 dni. Gdy tego dokonamy, pracownik serwisu przeprowadzi ponowne rozpatrzenie wniosku.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Monedo ma prawo sprawdzić historię kredytową swoich klientów w bazach takich jak BIK, BIG Infomonitor, KRD i Erif. Wymagania względem klientów Monedo Now nie są wygórowane, jednak serwis nie posiada w swojej ofercie pożyczek bez zdolności kredytowej czy dla mocno zadłużonych. Zanim złożymy wniosek warto pobrać raport BIK oraz sprawdzić czy naszych szans na pożyczkę nie obniża negatywny wpis w KRD.

Rodzaje pożyczek w Monedo Now

Monedo nie posiada w swojej ofercie pierwszej pożyczki za darmo czy pożyczki refinansującej w przypadku problemów ze spłatą. Serwis specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych na długi okres kredytowania. Zarówno nowi jak i stali klienci mogą wnioskować o gotówkę w wysokości od 1 500 do 10 000 zł. Podczas składania wniosku wybrać można kwotę miesięcznej raty, którą będziemy mogli bezproblemowo spłacać. System sam obliczy możliwy okres kredytowania. Może on wynieść od 6 do 25 miesięcy, dzięki czemu spłata pożyczki nie obciąży domowego budżetu.

Koszty przedłużenia pożyczki w Monedo Now

Niestety serwis Monedo Now nie przewiduje możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki, a zobowiązanie należy uregulować zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Jeśli nie spłacimy zobowiązania w terminie, możemy zostać obciążeni odsetkami za opóźnienie, otrzymać monit i ponaglenie od windykatora. By uniknąć opóźnień w spłacie warto rozsądnie wybrać parametry pożyczki. Im dłuższy okres kredytowania tym łatwiej spłacić zobowiązanie.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Luiz
Luiz
3 lat temu
Ocena :
     

świetna podejscie do klienta, indywidualne! Obsługa jest pomocna!!! Cennik może nie powala- bo są tańsze oferty, ale przynajmiej nie ma problemu z otrzymaniem pożyczki.