Kokos - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Kokos
3.6
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Kokos Informacje o firmie

Kokos to firma z 10 letnim doświadczeniem na polskim rynku pożyczek pozabankowych. To jeden z pierwszych serwisów umożliwiających zaciągnięcie pożyczki online w Polsce. Obecnie właścicielem i głównym inwestorem firmy Kokos jest Blue Media S.A. Kokos cieszy się dużym zaufaniem klientów. Instytucja ta gwarantuje:

 • możliwość uzyskania szybkiej pożyczki ratalnej całkowicie online,
 • czytelny i prosty w obsłudze kalkulator pożyczkowy, pozwalający w szybki sposób wybrać interesującą nas kwotę i okres spłaty pożyczki. Kalkulator informuje
 • nas również o wysokości miesięcznej raty uwzględniając koszt prowizji oraz RRSO,
 • prosty sposób wnioskowania o pożyczkę. Kokos minimalizuje liczbę formalności, a operator – szybki przelew pożyczki na nasze konto,
 • zaciągnięcie pożyczki na wybraną kwotę od 200 zł do 5 000 zł. To świetna oferta dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki,
 • długi termin spłaty zobowiązania od 3 miesięcy do maksymalnie 6 miesięcy,
 • szybki przelew pieniędzy na konto klienta dzięki szybkim transakcjom Blue Media,
 • rzeczową i profesjonalną obsługę klienta, która odpowie na wszystkie pytania i wytłumaczy wątpliwości dotyczące uzyskania pożyczki krótkoterminowej.

Warto zaznaczyć, że Kokos.pl oferuje bardzo bezpieczny sposób pożyczania pieniędzy. Blue Media S.A. to firma, z której usług korzysta większość poważnych instytucji finansowych takich jak banki, ale też podmioty świadczące np. usługi telekomunikacyjne.

Jak wziąć pożyczkę w Kokos?

Poniżej przedstawiamy poradnik, który wyjaśni w jaki sposób najłatwiej uzyskać szybką pożyczkę w Kokos. Zapoznaj się z instrukcją krok po kroku!

 • Na stronie internetowej kokos.pl za pomocą suwaków wybierz kwotę oraz preferowany czas spłaty zobowiązania.
 • Następnie załóż swoje konto na stronie firmy Kokos. W tym celu musimy wpisać jedynie imię i nazwisko, podać swój adres e-mail oraz stworzyć hasło. Na koniec powinniśmy jeszcze podać numer telefonu, na który zostanie przesłany kod weryfikacyjny.
 • Kolejnym krokiem jest weryfikacja danych poprzez przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza. Dzięki przelewom Blue Media przelew weryfikacyjny znajdzie się na koncie pożyczkodawcy w ciągu chwili. Pamiętajmy, że przelew weryfikacyjny powinien zostać wysłany z konta indywidualnego.
 • Jeśli spełniamy wszystkie wymagania firmy Kokos i otrzymamy pozytywną decyzję kredytową, musimy jeszcze tylko zaczekać na przelew pożyczki na nasze konto. Powinien pojawić się w ciągu kilku minut od decyzji.

Rodzaje pożyczek w Kokos

Kokos oferuje szybkie pożyczki ratalne online. Minimalna kwota pożyczki to 200 zł, a maksymalna - 5 000 zł. Pożyczkodawca może samodzielnie określić termin spłaty zobowiązania. Minimalny okres pożyczkowania to 3 miesiące. Maksymalny okres spłaty pożyczki to 6 miesięcy.

Bez względu na to, czy składamy wniosek pożyczkowy pierwszy, czy kolejny raz, możemy wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki. Na uzyskanie finansowania wpływa nasza zdolność kredytowa oraz historia w Biurze Informacji Kredytowej i KRD.

Kokos - koszty przedłużenia pożyczki

Kokos nie przewiduje przedłużenia pożyczki. Warto o tym pamiętać w momencie składania wniosku i dostosować kwotę pożyczki do swoich możliwości finansowych. W razie trudności w spłacie warto skontaktować się z pożyczkodawcą w celu rozwiązania problematycznej sytuacji.

Kolejne pożyczki w Kokos

Każdy pożyczkobiorca wnioskujący o pożyczkę w Kokos powinien pamiętać, że można posiadać tylko jedno otwarte zobowiązanie w tej firmie w jednym czasie. Kolejna pożyczka w tej firmie jest możliwa od razu po spłaceniu pierwszej.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Kokos .pl to odpowiedzialny pożyczkodawca. Z tego powodu weryfikuje dane klientów w Biurze Informacji Kredytowej, w Krajowym Rejestrze Dłużników BIG i w Związku Banków Polskich. Co ważne - weryfikacja w tych bazach jest ważna przez 3 miesiące od momentu sprawdzenia, dlatego jeśli w tym czasie złożymy wniosek o kolejną pożyczkę, Kokos nie przeprowadzi kolejnej weryfikacji.

Kto może wziąć pożyczkę w Kokos?

Telefon komórkowy
Numer pesel

Aby otrzymać pożyczkę w firmie Kokos, musimy spełnić kilka warunków. Instytucja wymaga m.in. posiadania stałych dochodów. Do wymagań kokos.pl należy również posiadanie dowodu osobistego i konta bankowego. Potrzebny będzie również aktywny numer telefonu w celu przesłania kodu weryfikacyjnego do naszego konta na stronie internetowej instytucji. Kokos wymaga również braku wpisu do baz dłużników KRD BIG i ZBP.

Opinie o Kokos

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o Kokos
Nazwa firmy
Blue Media S.A.
Adres
Powstańców Warszawy 6,
81-718 Sopot
telefon
587 604 855
Adres strony
-
Godziny pracy
-
Adres e-mail
-
Wniosek

Podobne produkty