Hapipożyczki - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Hapipożyczki
4.5
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Hapipożyczki - informacje o firmie

Hapipożyczki to instytucja pozabankowa, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych online. Pożyczkodawca może pochwalić się pozytywnymi opiniami wśród konsumentów, ponieważ gwarantuje interesującą ofertę finansową oraz miłą i pomocną obsługę klientów.

 • Każdy, kto będzie zainteresowany zaciągnięciem pożyczki ratalnej w tej firmie pozabankowej, będzie mógł obliczyć jej koszt w szybki i łatwy sposób poprzez nowoczesny kalkulator pożyczkowy.
 • Proces wnioskowania o taki rodzaj pożyczki odbywa się w trzech prostych krokach i nie zabiera pożyczkobiorcy dużej ilości czasu.
 • Hapipożyczki oferują uzyskanie pożyczki ratalnej na kwotę z przedziału od 800 do 15 000 złotych. To jedna z najwyższych pożyczek ratalnych na naszym rynku pożyczkowym.
 • Klient, który zaciągnie taką pożyczkę na stronie internetowej Hapipożyczki, powinien ją spłacić w najpóźniej w terminie do 36 miesięcy.
 • Oferta pożyczkowa tej firmy wyróżnia się na tle innych pożyczkodawców, ponieważ umożliwia wstrzymanie spłaty zobowiązania finansowego i skorzystanie z tzw. “Wakacji od spłat”.

Hapipożyczki - jak wziąć pożyczkę

Zapoznaj się ze szczegółowym poradnikiem, z którego dowiesz się, jak szybko i łatwo uzyskać pożyczkę ratalną na stronie internetowej Hapipozyczki.pl.

 • Pierwszy krok dotyczy wyboru kwoty pożyczki ratalnej oraz okresu jej spłaty za pomocą funkcjonalnego kalkulatora pożyczkowego. Przypominamy, że w Hapipożyczki maksymalnie uzyskamy 15 000 zł na okres 36 miesięcy.
 • Następnie wypełniamy wniosek pożyczkowy, w którym podajemy podstawowe dane tj. imię, nazwisko, adres zameldowania, numer dowodu osobistego, numer PESEL, adres e-mail oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Ponadto musimy wskazać, gdzie jesteśmy zatrudnieni oraz, jakie otrzymujemy zarobki.
 • Kolejnym krokiem będzie przelew weryfikacyjny w wysokości złotówki na rachunek bankowy Hapipożyczki. W ten sposób pożyczkodawca upewni się, że podane informacje we wniosku są prawdziwe i nikt się pod nas nie podszywa.
 • Jeżeli wszystkie warunki firmy pożyczkowej zostaną spełnione, wtedy powinniśmy uzyskać pozytywną decyzję o uzyskaniu pożyczki ratalnej.

Rodzaje pożyczek w Hapipożyczki

Każdy, kto potrzebuje większej sumy pieniędzy, może wnioskować w Hapipożyczki o pożyczkę na raty na kwotę z przedziału od 800 do 15 000 złotych. Maksymalny okres spłaty zobowiązania finansowego wynosi 36 miesięcy, minimalny 6 miesiący. Co ważne, w tej firmie nie uzyskamy darmowej pożyczki, jednak nie jest to dziwne, ponieważ

Hapipożyczki oprócz pożyczki ratalnej oferuje jeszcze Program Opieki Medycznej, w promocyjnej cenie. W pakiecie z pożyczką kosztuje zaledwie 30 złotych miesięcznie.

Hapipożyczki - koszty przedłużenia pożyczki

Każdy, kto będzie miał problem ze spłatą pożyczki ratalnej w Hapipożyczki, będzie mógł skorzytać z wakacji pożyczkowych, które pozwolą przesunąć termin spłaty zobowiązania pieniężnego. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają chwilowe problemy finansowe.

To ile razy będziemy mogli skorzytać z takiej opcji zależy w głównej mierze od parametrów zaciągniętej pożyczki ratalnej. Wakacje pożyczkowe są dostępne dla klientów, którzy uzyskali pożyczkę przynajmniej na 7 miesięcy.

Kolejne pożyczki w Hapipożyczki

Klienci Hapipożyczki, którzy mają otwarte zobowiązanie finansowe, niestety nie mogą starać się o kolejną pożyczkę ratalną. Pożyczkodawca przyjmie następny wniosek pożyczkowy dopiero wtedy, gdy pożyczkobiorca spłaci poprzednią ratalkę.

W razie problemów z uregulowaniem pożyczki ratalnej, Hapipożyczki gwarantują skorzystanie z tzw. wakacji pożyczkowych, czyli przesunięcia terminu spłaty.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Osoby, które zmagają się z negatywną historią kredytową, mogą starać się o pożyczkę ratalną w Hapipożyczki. Każdy wniosek w tej firmie pożyczkowej jest rozpatrywany indywidualnie, dlatego pożyczkobiorcy nie muszą się przejmować, jeżeli ich dane widnieją w rejestrach dłużników.

Kto może wziąć pożyczkę w Hapipożyczki

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Zaświadczenie o dochodach
Numer pesel

Uzyskanie pożyczki na raty w Hapipożyczki podobnie, jak w innych instytucjach pozabankowych, wiąże się ze spełnieniem określonych warunków. Jeżeli nie zastosujemy się do wymagań pożyczkodawcy, wtedy nie będziemy mogli liczyć na zaciągnięcie potrzebnej pożyczki ratalnej. Oto warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Hapipożyczki:

 • obywatelstwo polskie,
 • od 20 roku życia,
 • dowód osobisty,
 • zaświadczenie o dochodach,
 • osobisty rachunek bankowy,
 • aktywny numer telefonu komórkowego.

Podsumowanie informacji o pożyczce ratalnej w Hapipożyczki

Hapipożyczki zadowoliły niejednego pożyczkobiorcę i to bez większego trudu. Zakres kwoty jest tu bardziej elastyczny, od 800 do aż 15 000 zł. Towarzyszy mu również długi czas spłaty do 36 miesięcy. Pożyczkodawca jest również wyrozumiały, umożliwiając swoim klientom wakacje kredytowe w razie nieprzewidzianych trudności w spłacie.

Zalety
 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki na raty,

 • Długi okres spłaty pożyczki ratalnej,

 • Możliwość wstrzymania spłaty zobowiązania finansowego,

 • Przelew pieniędzy na konto bankowy klienta w zaledwie kilka minut,

 • Niska dolna granica wieku,

 • Brak górnej granicy wieku.

 • Wady
 • Pożyczkodawca wymaga zaświadczenia o dochodach.

 • Opinie o Hapipożyczki

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Hapipożyczki
  Nazwa firmy
  IPF Polska Sp. z o.o.
  Adres
  Al. Jerozolimskie 136,
  02-305 Warszawa
  telefon
  22 395 85 87
  Adres strony
  hapipozyczki.pl
  Godziny pracy
  pon. - nd.: 08:00-20:00 sb. - nd.: 09:00-17:00
  Adres e-mail
  bok@hapipozyczki.pl
  Wniosek

  Podobne produkty