kształt

Hapipożyczki - opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 800 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 6.16%, maksymalne RRSO: 9.83%. Okres pożyczki to 3-36 miesięcy. Dla kwoty 800 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi 7.75 %. Całkowita kwota do spłaty 800 zł

Ocena użytkowników: 4.5/5 2 opinie

hapipożyczki o firmie

Hapipożyczki to instytucja pozabankowa, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych online. Pożyczkodawca może pochwalić się pozytywnymi opiniami wśród konsumentów, ponieważ gwarantuje interesującą ofertę finansową oraz miłą i pomocną obsługę klientów.

 • Każdy, kto będzie zainteresowany zaciągnięciem pożyczki ratalnej w tej firmie pozabankowej, będzie mógł obliczyć jej koszt w szybki i łatwy sposób poprzez nowoczesny kalkulator pożyczkowy.
 • Proces wnioskowania o taki rodzaj pożyczki odbywa się w trzech prostych krokach i nie zabiera pożyczkobiorcy dużej ilości czasu.
 • Hapipożyczki oferują uzyskanie pożyczki ratalnej na kwotę z przedziału od 800 do 15 000 złotych. To jedna z najwyższych pożyczek ratalnych na naszym rynku pożyczkowym.
 • Klient, który zaciągnie taką pożyczkę na stronie internetowej Hapipożyczki, powinien ją spłacić w najpóźniej w terminie do 36 miesięcy.
 • Oferta pożyczkowa tej firmy wyróżnia się na tle innych pożyczkodawców, ponieważ umożliwia wstrzymanie spłaty zobowiązania finansowego i skorzystanie z tzw. “Wakacji od spłat”.

Dane firmy:

Kapitał początkowy20 550 000 złotych
KRS0000333174
NIP7010191956
REGON141948913

hapipożyczki Kontakt

e-mail: bok@hapipozyczki.pl

telefon: 22 395 85 87

www: hapipozyczki.pl

Dane hapipożyczki:

IPF Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa

Godziny pracy:

pon. - nd.: 08:00-20:00

sb. - nd.: 09:00-17:00

hapipożyczki - opinie

Hapipożyczki mogą pochwalić się popularnością i pozytywnymi opiniami wśród konsumentów, ponieważ zapewniają możliwość uzyskania pożyczki ratalnej na wysoką kwotę oraz gwarantują długi okres spłaty. Duże zainteresowanie tą firmą spowodowane jest również tym, że nie wymaga przedstawienia dużej ilości formalności oraz w szybki sposób wykonuje przelew pieniędzy na wskazany rachunek bankowy.

Bardzo niski cennik Hapi Pożyczki sprawia, że to lider pożyczek ratalnych udzielanych online! Poza niskim cennikiem waznym aspektem jest szybka wypłata gotówki!!! a wszystko to w super atmosferze! w razie jakichkolwiek pytan ludzie z obsługi klienta zaopiekuja sie nami, odpowiedza na wszytskie nurtujace nas pytania, pomoga nam ze wszystkim.

Olo2021-01-12 21:29:30

Ciekawa oferta, polecam!

Zenek2020-10-16 11:17:30

Wady i zalety

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki na raty,
 • Długi okres spłaty pożyczki ratalnej,
 • Możliwość wstrzymania spłaty zobowiązania finansowego,
 • Przelew pieniędzy na konto bankowy klienta w zaledwie kilka minut,
 • Niska dolna granica wieku,
 • Brak górnej granicy wieku.
 • Pożyczkodawca wymaga zaświadczenia o dochodach.

Jak wziąć pożyczkę w hapipożyczki?

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki ratalnej za pomocą specjalnych suwaków w kalkulatorze pożyczkowym.

 2. Wypełnij krótki wniosek o pożyczkę na raty i wyślij go do firmy pożyczkowej.

 3. Wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości złotówki na rachunek bankowy Hapipożyczki.

 4. Poczekaj na pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki.

 • Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki ratalnej za pomocą specjalnych suwaków w kalkulatorze pożyczkowym.

 • Wypełnij krótki wniosek o pożyczkę na raty i wyślij go do firmy pożyczkowej.

 • Wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości złotówki na rachunek bankowy Hapipożyczki.

 • Poczekaj na pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki.

Zapoznaj się ze szczegółowym poradnikiem, z którego dowiesz się, jak szybko i łatwo uzyskać pożyczkę ratalną na stronie internetowej Hapipozyczki.pl.

 • Pierwszy krok dotyczy wyboru kwoty pożyczki ratalnej oraz okresu jej spłaty za pomocą funkcjonalnego kalkulatora pożyczkowego. Przypominamy, że w Hapipożyczki maksymalnie uzyskamy 15 000 zł na okres 36 miesięcy.
 • Następnie wypełniamy wniosek pożyczkowy, w którym podajemy podstawowe dane tj. imię, nazwisko, adres zameldowania, numer dowodu osobistego, numer PESEL, adres e-mail oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Ponadto musimy wskazać, gdzie jesteśmy zatrudnieni oraz, jakie otrzymujemy zarobki.
 • Kolejnym krokiem będzie przelew weryfikacyjny w wysokości złotówki na rachunek bankowy Hapipożyczki. W ten sposób pożyczkodawca upewni się, że podane informacje we wniosku są prawdziwe i nikt się pod nas nie podszywa.
 • Jeżeli wszystkie warunki firmy pożyczkowej zostaną spełnione, wtedy powinniśmy uzyskać pozytywną decyzję o uzyskaniu pożyczki ratalnej.

Kto może wziąć pożyczkę w hapipożyczki?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 20 do 75 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Uzyskanie pożyczki na raty w Hapipożyczki podobnie, jak w innych instytucjach pozabankowych, wiąże się ze spełnieniem określonych warunków. Jeżeli nie zastosujemy się do wymagań pożyczkodawcy, wtedy nie będziemy mogli liczyć na zaciągnięcie potrzebnej pożyczki ratalnej. Oto warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Hapipożyczki:

 • obywatelstwo polskie,
 • od 20 roku życia,
 • dowód osobisty,
 • zaświadczenie o dochodach,
 • osobisty rachunek bankowy,
 • aktywny numer telefonu komórkowego.

Kolejne pożyczki w hapipożyczki

Klienci Hapipożyczki, którzy mają otwarte zobowiązanie finansowe, niestety nie mogą starać się o kolejną pożyczkę ratalną. Pożyczkodawca przyjmie następny wniosek pożyczkowy dopiero wtedy, gdy pożyczkobiorca spłaci poprzednią ratalkę.

W razie problemów z uregulowaniem pożyczki ratalnej, Hapipożyczki gwarantują skorzystanie z tzw. wakacji pożyczkowych, czyli przesunięcia terminu spłaty.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Osoby, które zmagają się z negatywną historią kredytową, mogą starać się o pożyczkę ratalną w Hapipożyczki. Każdy wniosek w tej firmie pożyczkowej jest rozpatrywany indywidualnie, dlatego pożyczkobiorcy nie muszą się przejmować, jeżeli ich dane widnieją w rejestrach dłużników.

Rodzaje pożyczek w hapipożyczki

Każdy, kto potrzebuje większej sumy pieniędzy, może wnioskować w Hapipożyczki o pożyczkę na raty na kwotę z przedziału od 800 do 15 000 złotych. Maksymalny okres spłaty zobowiązania finansowego wynosi 36 miesięcy, minimalny 6 miesiący. Co ważne, w tej firmie nie uzyskamy darmowej pożyczki, jednak nie jest to dziwne, ponieważ

Hapipożyczki oprócz pożyczki ratalnej oferuje jeszcze Program Opieki Medycznej, w promocyjnej cenie. W pakiecie z pożyczką kosztuje zaledwie 30 złotych miesięcznie.

hapipożyczki - koszty przedłużenia pożyczki

Każdy, kto będzie miał problem ze spłatą pożyczki ratalnej w Hapipożyczki, będzie mógł skorzytać z wakacji pożyczkowych, które pozwolą przesunąć termin spłaty zobowiązania pieniężnego. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają chwilowe problemy finansowe.

To ile razy będziemy mogli skorzytać z takiej opcji zależy w głównej mierze od parametrów zaciągniętej pożyczki ratalnej. Wakacje pożyczkowe są dostępne dla klientów, którzy uzyskali pożyczkę przynajmniej na 7 miesięcy.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek
Zenek
2 lat temu
Ocena :
     

Ciekawa oferta, polecam!

Olo
Olo
2 lat temu
Ocena :
     

Bardzo niski cennik Hapi Pożyczki sprawia, że to lider pożyczek ratalnych udzielanych online! Poza niskim cennikiem waznym aspektem jest szybka wypłata gotówki!!! a wszystko to w super atmosferze! w razie jakichkolwiek pytan ludzie z obsługi klienta zaopiekuja sie nami, odpowiedza na wszytskie nurtujace nas pytania, pomoga nam ze wszystkim.