Funeda - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Funeda
4.5
1200
19 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Funeda - informacje o firmie

Funeda to firma oferująca pożyczki ratalne w wysokości od 2 do 12 tys. zł na okres od 12 do 48 miesięcy. Instytucja ta ma swoją siedzibę w Łodzi na ulicy Henryka Sienkiewicza 85. Została założona przez specjalistów z branży pożyczek konsumenckich. Dzięki temu otrzymujemy produkt dostosowany do aktualnych potrzeb pożyczkobiorców. Wielką zaletą Funeda jest konkurencyjna stopa RRSO. Cechy charakterystyczne tego pożyczkodawcy to dbałość o bezpieczeństwo i odpowiedzialność. Świadczą o tym certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca i wykorzystanie technologii połączenia SSL. Oprócz tego w ofercie Funeda znajdziemy:

 • intuicyjny kalkulator pożyczkowy,
 • elastyczna kwota pożyczki od 2 do 12 tys. złotych,
 • czas spłaty nawet do czterech lat,
 • nie są wymagane zaświadczenia,
 • decyzja w ciągu kilkunastu minut,
 • przelew od razu po otrzymaniu decyzji.

Funeda - jak wziąć pożyczkę

 • Żeby wziąć pożyczkę należy wejść na stronę firmy, po czym wybrać interesującą nas kwotę i czas spłaty za pomocą elastycznych suwaków. Następnie klikamy przycisk “Biorę pożyczkę”. Spokojnie - system jeszcze nie przydzielił nam pożyczki.
 • Kolejnym krokiem jest podanie adresu email, ustalenie hasła i założenie konta na serwisie.
 • Potem trzeba zaakceptować zgody wskazane przez pożyczkodawcę, w tym zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Podajemy nasz numer telefonu komórkowego, numer konta w banku i dane z dowodu osobistego.
 • Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego oddzwoni do nas analityk z Funeda i poinformuje nas o pozytywnej decyzji.
 • Pozostaje nam tylko czekać, aż pieniądze wpłyną na konto.

Rodzaje pożyczek w Funeda

Serwis Funeda oferuje jeden produkt, a mianowicie pożyczkę ratalną. Wnioski po pożyczkę będą rozpatrywane w godzinach 9-19, czyli wtedy, kiedy działa biuro Funeda. Jeśli wyślesz wniosek w święta, zostanie on rozpatrzony w następnym dniu roboczym. Dzięki pominięciu weryfikacji przez przelew bankowy wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu 15 minut.

Pożyczkę ratalną w tej firmie możemy wziąć na okres od 12 do 48 miesięcy, na kwoty od 2 do 12 tys. złotych.

Funeda - koszty przedłużenia pożyczki

Jeśli nie stać nas na spłatę pożyczki ratalnej, warto powiadomić o tym fakcie instytucję Funeda, aby uniknąć kontaktu z działem windykacji. Możemy to zrobić poprzez kontakt z działem obsługi klienta. Być może uda się dojść do porozumienia, na przykład rozkładając spłatę na dłuższy okres czasu. Jeśli się to nie uda, zostaniemy poddani windykacji, a każdy dzień zwłoki ze spłatą będzie się wiązał z naliczeniem dodatkowych odsetek. Dojdzie także do wypowiedzenia umowy przez tę instytucję, co oznacza konieczność jednorazowej spłaty całości pożyczki. Dalsze kroki to niestety skierowanie sprawy do sądu i zajęcie komornicze.

Kolejne pożyczki w Funeda

Istnieje możliwość zaciągnięcia większej ilości pożyczek, nawet bez zaświadczenia o dochodach. Taka oferta jest obsługiwana przez Strefę Klienta w koncie Funeda. Znajdziemy ją w panelu klienta i będzie już wcześniej wyliczona na podstawie danych które wcześniej podaliśmy. Istnieje możliwość dalszego dostosowania jej, w zależności od naszych potrzeb. Zawsze dostępny jest także doradca finansowy, który wyjaśni nasze wątpliwości telefonicznie.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Funeda sprawdza wnioskujące osoby w bazach dłużników. Są to Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A, Rejestr Dłużników ERIF, Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Kredytowej S.A., Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej. Obecność w tych bazach nie wyklucza nas jednak z możliwości wzięcia pożyczki, istotna jest wysokość obecnego zadłużenia.

Kto może wziąć pożyczkę w Funeda

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Numer pesel

Instytucja ta wymaga od pożyczkobiorców minimum formalności. O pożyczkę mogą ubiegać się obywatele Polski w wieku od 20 do 70 lat. Należy posiadać aktywny numer telefonu komórkowego i konto w polskim banku internetowym. Wniosek powinien być wypełniony przez osobę, na której konto wpłynie pożyczka. Szanse na akceptację wniosku wzrosną, jeśli zgodzimy się na cykliczne pobieranie środków z konta. Pożyczkę w Funeda może uzyskać każdy:

 • kto posiada polskie obywatelstwo i mieszka w Polsce,
 • jest w wieku od 20 do 70 lat,
 • nie ma zaległości w bazach danych dłużników, lub nie są one zbyt duże
 • poprawnie wypełni wniosek o pożyczkę oraz ich tożsamość będzie pozytywnie zweryfikowana przez usługę Instantor,
 • ma własny internetowy rachunek bankowy w Polsce
 • ma aktywny numer telefonu komórkowego i adres e-mail.

Podsumowanie informacji o pożyczce ratalnej w Funeda

Fundea może pochwalić się wieloma certyfikatami, jak i wsparciem specjalistów. Dzięki temu firmie ufają szeregi pożyczkobiorców, co odzwierciedla się też w ocenie, jaką uzyskuje. Na pochwałę zasługują również warunki oferty, z czasem spłaty od 12 do aż 48 miesięcy. Ten zakres rat pozwoli nam dopasować ich wysokość do naszych potrzeb i oczekiwań.

Zalety
 • długi okres spłaty, do 48 miesięcy;

 • weryfikacja zazwyczaj do 15 minut;

 • niska stopa RRSO;

 • certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca;

 • kalkulator pożyczkowy na stronie.

 • Wady
 • Weryfikacja w bazach dłużników.

 • Opinie o Funeda

  J
  Opinia od:
  Jan

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Polecam tą pożyczkę, szybko i sprawnie!2019-10-01 21:36:00
  G
  Opinia od:
  Graham

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Czasy kiedy unika się tematu pożyczek już dawno minely. Ludzie biorą je chętnie i nie czują zażenowania by o tym mówić! Ludzie wymieniają się doświadczeniami... i moje doświadczenia oraz doświadczenia moich znajomych są takie, że Funeda to super firma!2019-08-28 23:06:16
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Funeda
  Nazwa firmy
  Funeda Sp. z o. o.
  Adres
  Henryka Sienkiewicza 85,
  90-057 Łódź
  telefon
  22 598 79 29
  Adres strony
  funeda.pl
  Godziny pracy
  pn. - pt.: 09:00 - 19:00 so. - ndz.: nieczynne
  Adres e-mail
  info@funeda.pl
  Wniosek

  Podobne produkty