Finzmo - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Finzmo
4.0
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Informacje o Finzmo

Finzmo to pośrednik kredytowy pochodzący z Estonii. Sam nie jest kredytodawcą. Działa tak, jak doradca kredytowy. Pomaga wybrać najlepszą ofertę, którą jest w stanie przedstawić dzięki współpracy z ponad 30 partnerami z branży finansowej. Po złożeniu wniosku w Finzmo dostaniesz ofertę od pożyczkodawców gotowych przedstawić ci ofertę. Wystarczy wybrać jedną z propozycji, która najbardziej odpowiada twoim potrzebom, albo jest po prostu najtańsza.

Cechy Finzmo to:

 • Za darmo i bez zobowiązań – Finzmo nie pobiera opłat za swoje usługi i nie masz obowiązku przyjęcia przedstawionej przez serwis oferty.
 • Usługa dostępna całkowicie przez internet.
 • Złożenie wniosku w Finzmo nie ma wpływu na wiarygodność kredytową.
 • Wszelkie przesyłane na stronę i z strony informacje są chronione przez protokół SSL.
 • Wniosek można złożyć już w wieku 18 lat.
 • Większość partnerów Finzmo jest w stanie przesłać środki na konto klientów już tego samego dnia.
 • Akceptowalność wniosków na poziomie aż 96 proc.

Jak wziąć pożyczkę w Finzmo?

 • Wybierz odpowiadające ci kwotę oraz okres czasu na kalkulatorze pożyczkowym. Dostępne wartości to od 1000 do 50 000 zł i 3 do 48 miesięcy. Kliknij ‘złóż wniosek’.
 • We wniosku podaj swoje imię, nazwisko, numer PESEL, e-mail i telefon komórkowy. Zaznacz wszystkie wymagane zgody. Są konieczne, by Finzmo mógło zapytać w twoim imieniu o oferty pożyczki.
 • Teraz wystarczy poczekać na przetworzenie wniosku. Za chwilę dostaniesz odpowiedź od Finzmo! Ofertę finansowania możesz dostać mailem lub przez telefon.
 • Zdecyduj się na jedną z przedstawionych ofert i zgódź się na warunki umowy.
 • Poczekaj na przelew z pożyczoną gotówką. Zależnie od wybranego pożyczkodawcy może to zająć od kilku minut do około jednego dnia roboczego.

Rodzaje pożyczek w Finzmo

Finzmo oferuje tylko jeden rodzaj zobowiązania - pożyczkę ratalną na kwotę od 1000 do 50 000 zł i okres 3 do 24 miesięcy. Szczegółowe warunki pożyczki mogą różnić się pomiędzy poszczególnymi partnerami FInzmo. Dostępne kwoty i czas zobowiązania to jedynie wartości orientacyjne - dopiero po oszacowaniu twojej zdolności i wiarygodności kredytowej zostaną ci przedstawione pożyczki, które możesz zaciągnąć za pośrednictwem serwisu.

Finzmo - koszty przedłużenia pożyczki

Finzmo samodzielnie nie jest w stanie przedłużyć spłaty twojej pożyczki, bo jest jedynie pośrednikiem. Jeśli masz problem ze spłatą, to skontaktuj się z pożyczkodawcą, u którego spłacasz zobowiązanie. Większość z nich oferuje taką możliwość - wystarczy o nią zapytać. Pamiętajmy jednak, że przedłużenia pożyczki może wiązać się z dodatkowymi opłatami, a zaprzestanie spłaty z windykacją i egzekucją komorniczą! Jeśli nie możesz spłacić pożyczki, to również poinformuj o tym pożyczkodawcę - być może uda się rozłożyć spłatę na mniejsze raty, a nawet umorzyć część zadłużenia.

Kolejne pożyczki w Finzmo

Finzmo bardzo chętnie pomoże ci uzyskać kolejną pożyczkę, zarówno w przypadku kiedy jeszcze nie spłaciłeś poprzedniej, jak i wtedy, kiedy spełniłeś swoje zobowiązanie. Pamiętajmy, że Finzmo sam nie udziela pożyczek, więc możliwe, że nie dostaniesz pieniędzy od tego samego pożyczkodawcy, ale chętnie pożyczki udzieli ci któryś z innych partnerów Finzmo. Po zaciągnięciu pierwszego zobowiązania będziesz już miał konto w Finzmo, dzięki czemu cały proces przebiegnie jeszcze szybciej niż za pierwszym razem!

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Finzmo samodzielnie sprawdza tylko jedną bazę - Biuro Informacji Kredytowej, czyli BIK. To nie znaczy, że przy ubieganiu się o pożyczkę u jednego z partnerów Finzmo nie zostaniesz sprawdzony w jednej z innych baz.

Każda firma ma nieco inną procedurę i współpracujące z nią bazy, przez co możesz zostać sprawdzony tak naprawdę w każdej z nich.

 

 

Kto może wziąć pożyczkę w Finzmo?

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Numer pesel

Finzmo dopasował wymagania wobec swoich klientów do wymagań pożyczkodawców u których można starać się za pośrednictwem serwisu o finansowanie. Nie są one jednak szczególnie wygórowane. Konieczne jest posiadanie jakiegoś źródła dochodu, które będziesz w stanie udokumentować i spełnienie następujących warunków:

 • polskie obywatelstwo,
 • wiek od 18 do 75 lat,
 • posiadanie dowodu osobistego,
 • konta w banku,
 • i telefonu - stacjonarnego lub komórkowego.

Opinie o Finzmo

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o Finzmo
Nazwa firmy
Finzmo
Adres
Toom-Kooli 1,
10130 Tallinn / Republika Estonii
telefon
-
Adres strony
www: finzmo.pl
Godziny pracy
pon. - nd.: 00:00-24:00
Adres e-mail
info@finzmo.pl
Wniosek

Podobne produkty