Finlan - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Finlan
3.0
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Oferta Finlan

Finlan, jako marka należąca do TF Bank, proponuje pożyczki ratalne na kwoty od 2 000 do 30 000 zł. Okres kredytowania może wynieść od 24 do maksymalnie 60 miesięcy. Co ważne, aby ubiegać się o finansowanie w Finlan, nie trzeba wychodzić z domu, ponieważ cały proces wnioskowania przeprowadzany jest przez internet. Wystarczy tylko kilka kroków, aby móc cieszyć się udzielonym finansowaniem na dowolnie wybrany przez nas cel. Mało czasu zajmuje zarówno wypełnienie wniosku, jak i weryfikacja przesłanych danych. Jakie są najważniejsze cechy Finlan?

 • Kalkulator pożyczkowy na stronie internetowej Finlan umożliwia wygodne i szybkie sprawdzenie kosztów pożyczki w oparciu o preferowane warunki.
 • Wnioskowanie o pożyczkę w Finlan polega na wypełnieniu prostego wniosku online.
 • Pożyczkodawca oferuje finansowanie ratalne od 2 000 do 30 0000 zł.
 • Okres kredytowania można dostosować do swoich możliwości – od 24 do nawet 60 miesięcy.
 • Finlan wypłaca kwotę udzielonej pożyczki tego samego dnia, w którym wniosek został wysłany.
 • Dla pożyczki w kwocie 17 500 zł na 60 miesięcy obowiązuje promocyjne RRSO o wysokości 18,43 proc.

Jak wziąć pożyczkę w Finlan?

Wnioskowanie w Finlan należy do jednych z najłatwiejszych na rynku, co nie jest łatwe, ze względu na ogólne ograniczenie formalności w przypadku pożyczek na raty. Aby otrzymać finansowanie, wystarczy wejść na stronę internetową Finlan, wybrać preferowane parametry i wypełnić krótki wniosek. W formularzu należy podać swoje podstawowe dane i numer konta bankowego. Konieczne będzie także wpisanie informacji o zatrudnieniu czy miejscu zamieszkania. Po tym pozostaje jedynie szybka weryfikacja i odebranie decyzji. Jeśli będzie pozytywna, pieniądze pojawią się na koncie tego samego dnia.

Rodzaje pożyczek w Finlan

Finlan proponuje pożyczki ratalne w wysokości od 2 000 do 30 000 zł. Okres kredytowania może natomiast wynieść od 24 do nawet 60 miesięcy. Wnioskowanie należy do najprostszych na rynku. Wystarczy wypełnić krótki wniosek, przejść przez weryfikację tożsamości i otrzymać decyzję. Cały proces przebiega online, bez wysyłania dokumentów. Do skorzystania z oferty może w szczególności zachęcić wypłata w dniu złożenia wniosku i atrakcyjne RRSO dla finansowania w kwocie 17 500 zł na okres 60 miesięcy.

Koszty przedłużenia pożyczki w Finlan

Finlan jest otwarty na współpracę ze swoimi klientami, dlatego w razie problemów ze spłatą należy skontaktować się z działem Obsługi Klienta lub napisać wiadomość przez pocztę e-mail. Choć wprost nie zaznacza, że przedłużenie pożyczki jest możliwe, to doradcy zaproponują najlepsze rozwiązania w przypadku kłopotów z terminowym uregulowaniem zadłużenia.

Kolejne pożyczki w Finlan

Po spłaceniu pierwszej zaciągniętej pożyczki ratalnej w Finlan klienci mogą bez przeszkód wnioskować o kolejne. Co ważne, uregulowanie zobowiązania w terminie pozytywnie wpłynie na wizerunek konsumenta jako ponownego wnioskodawcy. Warto także wiedzieć, że ubieganie się o następne finansowanie będzie jeszcze szybsze, ponieważ w systemie będą się już znajdować najważniejsze informacje na temat pożyczkobiorcy. Nie trzeba przy tym zakładać dodatkowego konta, co praktykują niektóre firmy pożyczkowe dostępne na rynku.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Finlan udziela wysokich maksymalnych kwot, ponieważ sięga ona 30 000 zł. Dlatego też musi zweryfikować wnioskodawców. Jedną z metod jest sprawdzanie osób ubiegających się o pożyczkę w rejestrach dłużników. Pomimo tego negatywny wpis nie wyklucza możliwości otrzymania finansowania. Finlan charakteryzuje się wysokim stopniem przyznawalności – dzięki temu niezbyt dobra zdolność i historia kredytowa nie przekreślają szans na pożyczkę ratalną.

Kto może wziąć pożyczkę w Finlan?

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe

Wymagania pożyczki w Finlan:

 • Wiek min. 18 lat
 • Stałe zameldowanie
 • Numer telefonu i adres e-mail
 • Konto w banku

Wszyscy, którzy ubiegają się o finansowanie w Finlan, powinni spełnić kilka warunków. W sytuacji, gdy wnioskodawca nie zastosuje się do stawianych wymagań, pożyczkodawca może odmówić udzielenia pożyczki ratalnej. Warunki umożliwiające otrzymanie pożyczki sprawiają jednak, że dodatkowe pieniądze może otrzymać niemal każdy. Finlan wymaga, aby wnioskodawca posiadał:

 • polskie obywatelstwo,
 • ukończone min. 18 lat,
 • aktualny, własny numer telefonu komórkowego,
 • adres e-mail,
 • konto w polskim banku

Opinie o Finlan

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o Finlan
Nazwa firmy
Finlan
Adres
Prosta 68,
00-838 Warszawa
telefon
611 100 420
Adres strony
Finlan.pl
Godziny pracy
pn - cz: 9:00 - 19:00 pt: 9:00 - 16:00
Adres e-mail
info@ratka.pl
Wniosek

Podobne produkty