Euroexpert - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Euroexpert
2.8
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Euroexpert Informacje o firmie

Euroexpert Sp. z o.o. prowadzi działalność polegającą na udzielaniu pożyczek konsumenckich ze środków własnych. Spółka wpisana jest do Rejestru Instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Pożyczka w Euroexpert dostępna jest w wysokości od 500 do 5 000 zł. Warunki kredytowania są przejrzyste i zrozumiałe.

 • Wnioskowanie o pożyczkę w Euroexpert odbywa się całkowicie przez internet. Wystarczy złożyć swój wniosek i poczekać na decyzję kredytową.
 • W ramach szybkiej pożyczki ratalnej możemy otrzymać od 500 do 5 000 zł. Czas na spłatę zadłużenia wynosi maksymalnie 12 miesięcy.
 • Decyzja o przyznaniu pożyczki dociera do nas za pomocą wiadomości e-mail. Czas otrzymania informacji to minimum 15 minut;
 • Wnioski o chwilówkę w Euroexpert można składać przez całą dobę, rozpatrywane są jednak w dni pracy firmy; tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.
 • Firma dopasowuje ofertę do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta;
 • Dodatkowe pieniądze przyznawane są osobom w wieku od 25 do 79 lat;
 • Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Prowizja za udzielenie kredytowania zostanie pomniejszona.

Jak wziąć pożyczkę w Euroexpert?

Euroexpert to pożyczkodawca, który ceni czas klientów. Z tego względu proponuje pożyczkę ratalną dostępną bez wychodzenia z domu. Aby wnioskować o dodatkowe pieniądze online, należy wykonać kilka podstawowych czynności:

 • Wybierz kwotę i okres spłaty za pomocą suwaków w kalkulatorze pożyczkowym;
 • Wypełnij wniosek danymi pochodzącymi z dowodu osobistego i prześlij aplikację;
 • Dokonaj weryfikacji danych udostępniając pożyczkodawcy wgląd na swoje konto;
 • Poczekaj na ostateczną weryfikację i decyzję pożyczkową;
 • Odbierz pieniądze.

Rodzaje pożyczek w Euroexpert

Euroexpert to firma pożyczkowa, która oferuje pożyczkę ratalną w wysokości od 500 do 5 000 zł. Czas na spłatę zadłużenia wynosi od 3 do 12 miesięcy. O dodatkowe pieniądze mogą ubiegać się osoby od 25 do 79 roku życia. Dzięki temu zastrzyk gotówki może trafić nawet do emerytów czy rencistów. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. Aplikacja o nie odbywa się bez wychodzenia z domu i wskazywania poręczyciela. Pożyczkodawca nie wymaga również zaświadczeń o zatrudnieniu. Ważne, abyśmy otrzymywali stały dochód bez zajęć komorniczych.

Euroexpert - koszty przedłużenia pożyczki

Aby zachować pozytywną historię kredytową, należy na czas regulować płatności wobec różnych instytucji, w tym firm pożyczkowych. Jeśli nie uda nam się na czas uregulować zobowiązania w Euroexpert, należy jak najszybciej poinformować o tym naszego pożyczkodawcę. Nie umożliwia on przedłużenia pożyczki, może jednak zaproponować rozwiązanie, które będzie korzystne dla obu stron.

Kolejne pożyczki w Euroexpert

O pożyczkę w Euroexpert mogą ubiegać się osoby od 25 roku życia, które nie mają zaległości wobec tego pożyczkodawcy. Sprawdza on zdolność finansową oraz historię kredytową osób składających wnioski. Robi to za pomocą analizy zestawienia naszych przychodów i wydatków przypisanych do naszego rachunku bankowego.

Jeśli chcemy sięgnąć po kolejną pożyczkę w Euroexpert, musimy najpierw spłacić tę aktywną. Pożyczkodawca musi mieć pewność, że jesteśmy wypłacalni, a pożyczka nie obciąża naszego budżetu.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Jednym z kroków na drodze ubiegania się o dodatkowe pieniądze w Euroexpert jest potwierdzenie swojej tożsamości oraz wypłacalności. Zrobimy to poprzez logowanie się do bankowości elektronicznej lub przesłanie na adres e-mail jednego z wymaganych dokumentów, o których pożyczkodawca poinformuje nas poprzez wiadomość e-mail.

Sprawdzenie naszej historii płatności służy ocenie ryzyka kredytowego, jakie wiąże się z udzieleniem nam pożyczki. Firma Euroexpert chce, aby pożyczka ratalna została przyznana osobie, która nie ma zaległości finansowych wobec różnych podmiotów, a także zajęć komorniczych.

Opinie o Euroexpert

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o Euroexpert
Nazwa firmy
EUROEXPERT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres
Królowej Jadwigi 19 lok. 4,
85-231 Bydgoszcz
telefon
52 511 95 00
Adres strony
-
Godziny pracy
pon. - nd.: 09:00-17:00 sb. - nd.: nieczynne
Adres e-mail
bok@euroexpert.org.pl
Wniosek

Podobne produkty