DuoCash - opinie i kalkulator pożyczki na raty

DuoCash
3.3
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

DuoCash Informacje o firmie

DuoCash to firma z finansowego sektora pozabankowego, która na rynku pożyczkowym funkcjonuje od 2005 roku. Właścicielem portalu DuoCash jest Money Beat Sp. z o.o. Firma pożyczkowa cieszy się dużym uznaniem wśród klientów ze względu na wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w procesie pożyczania. DuoCash specjalizuje się w udzielaniu pożyczek z gwarantem. Okres kredytowania wynosi od 12 do 60 miesięcy.

 • Pożyczkobiorca powinien znajdować się w przedziale wiekowym od 18 do 75 lat.
 • Okres kredytowania wynosi od 12 do 60 miesięcy.
 • Klienci mają szansę na otrzymanie pożyczki 2500 do 25 000 zł.
 • Ubieganie się o pożyczkę wiąże się z łatwym procesem wnioskowania.
 • Klient ma szansę na otrzymanie środków już w ciągu 48 godzin.
 • Negatywna historia kredytowa nie ma wpływu na decyzję kredytową.
 • Środki finansowe są przelewane na konto gwaranta.

Jak wziąć pożyczkę w DuoCash?

Dla wszystkich zainteresowanych pożyczką ratalną w DuoCash stworzyliśmy krótki przewodnik. Krok po kroku przedstawia on proces wnioskowania o pożyczkę w instytucji pozabankowej. Zapoznaj się z poszczególnymi etapami!

 • Pierwszym krokiem podczas procesu wnioskowania o pożyczkę ratalną w DuoCash jest wybór parametrów pożyczki przy pomocy suwaków. Klienci mają szansę na otrzymanie pożyczki na raty z gwarantem w wysokości od 2500 do 25 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 12 do 60 miesięcy.
 • Drugim etapem przybliżającym wnioskodawcę do otrzymania pożyczki jest wybór przycisku Wyślij. Przekieruje on klienta do formularza rejestracyjnego.
 • Jego wypełnienie wiąże się z minimum formalności. Niezbędne jest podanie jedynie podstawowych danych, takich jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu komórkowego, numer PESEL. Wnioskodawca może zostać również poproszony o podanie miesięcznych wydatków i dochodów.
 • W następnej kolejności klient otrzymuje linka, którego powinien przesłać do swojego gwaranta. Zadaniem osoby poręczającej jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Niezbędne będzie podanie w nim jego podstawowych danych oraz comiesięcznych dochodów i wydatków.
 • Czwarty etap ubiegania się o pożyczkę w DuoCash to rozmowa telefoniczna z konsultantem. Pracownik firmy pożyczkowej skontaktuje się zarówno z wnioskodawcą, jak i z gwarantem. Podczas rozmowy zostaną ustalone szczegóły dotyczące oferowanego przez DuoCash produktu finansowego.
 • Ostatnim krokiem jest decyzja kredytowa. Poprawne wypełnienie formularzy rejestracyjnych przybliża wnioskodawcę do otrzymania pożyczki na raty. Istotne znaczenie ma również przebieg rozmowy telefonicznej przeprowadzonej z konsultantem firmy pożyczkowej.

Rodzaje pożyczek w DuoCash

Firma pożyczkowa specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych z gwarantem. Wnioskodawcy mają szansę na ubieganie się o ten rodzaj produktu finansowego w wysokości od 2500 do 25 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 12 do 60 miesięcy.

Koszty przedłużenia pożyczki w DuoCash

Instytucja pozabankowa nie oferuje możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Zabezpieczenie pożyczki stanowi osoba gwaranta. Jeżeli pożyczkobiorca nie będzie w stanie uregulować zaciągniętego zobowiązania finansowego w określonym terminie, osoba poręczająca uczyni to za niego. Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty jest tutaj dobrym rozwiązaniem. Pozwala na naukę racjonalnego gospodarowania budżetem domowym, zarówno przez wnioskodawcę, jak i jego gwaranta.

Kolejne pożyczki w DuoCash

Firma pożyczkowa ceni zarówno nowych, jak i stałych klientów, dlatego o pożyczkę na raty w takich samych wysokościach mogą ubiegać się osoby, które wcześniej współpracowały z DuoCash, jak i nowi wnioskodawcy. Klienci instytucji pozabankowej mają szansę na otrzymanie pożyczki ratalnej w wysokości od 2500 do 25 000 zł.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

DuoCash nie przywiązuje dużej wagi do historii kredytowej swoich klientów. Oferuje produkt finansowy pod postacią pożyczki ratalnej z gwarantem, dlatego też regulowanie poprzednich zobowiązań finansowych nie jest istotne. Osoba poręczająca stanowi zabezpieczenie. Jeżeli pożyczkobiorca nie będzie w stanie uregulować pożyczki w terminie, obowiązek ten przechodzi na gwaranta.

Kto może wziąć pożyczkę w DuoCash?

Dowód osobisty
Konto bankowe
Numer pesel

Szansę na otrzymanie pożyczki ratalnej z gwarantem w DuoCash mają osoby, które posiadają polskie obywatelstwo oraz mają stały adres zamieszkania na terenie Polski. Niezbędny jest również aktywny numer telefonu komórkowego. Wymagania pożyczki w DuoCash:

 • pożyczkobiorca powinien się znajdować w wieku od 18 do 75 lat,
 • wnioskodawca nie może znajdować się w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej,
 • pożyczkobiorca powinien wykazać się pozytywną zdolnością kredytową,
 • pożyczka na raty wymaga posiadania gwaranta,
 • rachunek bankowy na nazwisko pożyczkobiorcy,
 • pełna zdolność do czynności prawnych.

Opinie o DuoCash

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o DuoCash
Nazwa firmy
Rapida Sp. z o.o.
Adres
Elektoralna 13 lok. 121,
00-137 Warszawa
telefon
-
Adres strony
www: duocash.pl
Godziny pracy
-
Adres e-mail
-
Wniosek

Podobne produkty