Diviti - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Diviti
3.7
1200
1 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Diviti - Informacje o firmie

Diviti to nowość wśród pozabankowych kart kredytowych. Korzystając z usług Diviti, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową obsługiwaną przez Mastercard z limitem nawet do 10 000 złotych. Pozabankowa karta kredytowa Diviti to brak kosztów za posiadanie i obsługę karty, ale także brak kosztów za wykorzystanie i obsługę limitu kredytowego. Dodatkowo, posiadacze pozabankowej karty kredytowej Diviti nie muszą martwić się terminami spłaty, ponieważ każdorazowa wpłata na konto uzupełnia wykorzystany limit kredytowy. Do dyspozycji, klienci Diviti mają dwie wersje karty – cyfrową w telefonie oraz fizyczną.

  • Kartę uzyskać można od 18 roku życia,
  • Limit na karcie to maksymalnie 10 000 złotych,
  • Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy,
  • Nie ma odsetek – ile wykorzystasz, tyle oddajesz,
  • Łatwy dostęp do limitu dzięki karcie fizycznej i wirtualnej,
  • Brak miesięcznych opłat za kartę i obsługę,
  • Firma nadzorowana przez KNF.

Jak wziąć pożyczkę w Diviti?

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania pozabankowej karty kredytowej Diviti z limitem kredytowym jest wybór wysokości tego limitu na stronie Diviti. Tam za pomocą interaktywnego suwaka wybieramy interesującą nas wysokość limitu kredytowego, który chcielibyśmy mieć dostępny na karcie. Po wybraniu odpowiedniej wartości wystarczy kliknąć “Złóż wniosek” aby przejść do kolejnego kroku.

Na tym etapie wystarczy wypełnić wniosek online. Podajemy we wniosku swoje dane osobowe oraz informacje z dowodu osobistego. Niezbędny jest również numer telefonu oraz adres email, dzięki którym otrzymamy wiadomość z kodem niezbędnym do zaakceptowania wniosku. Po wprowadzeniu niezbędnych danych oraz kodu potwierdzającego będziemy mogli przejść do kolejnego kroku, którym jest weryfikacja tożsamości.

Weryfikacja w Diviti jest bardzo prosta i wyjątkowo krótka. Wszystko co musi zrobić ubiegający się o kartę kredytową Diviti to zdjęcie dowodu osobistego oraz zdjęcie swojej twarzy. Na podstawie tych obrazów, pracownicy Diviti zweryfikują naszą tożsamość. Jeśli uznają, że wnioskujący i weryfikowany to ta sama osoba, pozostaje oczekiwać na weryfikację zdolności kredytowej oraz wydanie decyzji.

Jeśli nasza zdolność kredytowa będzie wystarczająca, bez przeszkód otrzymamy kartę z limitem. W pierwszej kolejności uzyskamy dostęp do karty wirtualnej, podpiętej do telefonu. Na kartę fizyczną trzeba chwilę poczekać, ponieważ wysyłana jest ona pocztą.

Rodzaje pożyczek w Diviti

Diviti oferuje pożyczkę w formie limitu kredytowego na pozabankowej karcie kredytowej. Limit maksymalny, dostępny w Diviti to 10 000 złotych. Jednak wysokość limitu dostosowana będzie do zdolności kredytowej wnioskującego. Diviti nie oferuje innych form pożyczek oprócz limitu na karcie.

Koszty przedłużenia pożyczki w Diviti

Diviti nie oferuje możliwości przedłużenia pożyczki. Jednak karta kredytowa Diviti nie jest objęta żadnymi dodatkowymi kosztami, ani za prowadzenie, ani za obsługę limitu, nie ma nawet oprocentowania wykorzystanej kwoty. Każda wpłata na konto automatycznie uzupełnia wykorzystany limit kredytowy.

Kolejne pożyczki w Diviti

Diviti przyznaje limit kredytowy do karty kredytowej Diviti na podstawie zdolności kredytowej klienta. Jeśli ten wnioskuje o 10 000 złotych, ale jego zdolność kredytowa nie jest wystarczająca, Diviti obniży maksymalny dopuszczalny limit, ale nie odrzuci wniosku. Jeśli w toku trwania umowy nasze zarobki wzrosną, można złożyć wniosek o wyższy limit, który firma rozpatrzy. Umowa karty podpisywana jest na rok, ale Diviti może zaoferować przedłużenie umowy rzetelnym klientom.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Diviti nigdzie na swojej stronie, ani na żadnym etapie wnioskowania o pozabankową kartę kredytową Diviti nie wzmiankuje o możliwości weryfikacji klienta w bazach dłużników. Oczywiście trudno jest zakładać, że firma nie dokonuje absolutnie żadnej weryfikacji historii kredytowej. Jednak przy braku stosownych informacji nie można potwierdzić, że klient jest weryfikowany przez Diviti.

Kto może wziąć pożyczkę w Diviti?

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Numer pesel

Aby uzyskać pozabankową kartę kredytową Diviti, nie potrzeba wcale spełniać całego szeregu różnych wymagań. Karta dostępna jest dla obywateli polski, którzy ukończyli 18 lat oraz posiadają udokumentowane źródło dochodu. Niezbędny jest również adres email oraz aktualny numer telefonu.

Opinie o Diviti

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o Diviti
Nazwa firmy
Diviti Group Sp. z o.o.
Adres
Wołoska 18/315,
00-008 Warszawa
telefon
-
Adres strony
-
Godziny pracy
-
Adres e-mail
-
Wniosek

Podobne produkty